Jump to content

Τι Ειναι Αυτο?


Recommended Posts

Λεγεται Dead Man's Finger η αλλιως Codium Fragile. https://www.google.g...iw=1600&bih=775

Αρκετα επιθετικο στο παλιο μου ενυδρειο. Δεν καταπολεμαται ουτε με αντιφωσφορο. Ειδικα μια μελετη απο κατι βιολογους ανεφερε οτι κανενα "φαρμακο" δεν μπορεσε να το σκοτωσει με φυσικες μεθοδους, καθως ο σκελετος του αποτελειται απο ουσιες με ασβεστιο. Οσες φορες κι αν τα εβγαζα απο το βραχο τοσο ξαναεβγαιναν. Λενε οτι οταν αρχισει να βγαζει τριχακια τοτε "πειναει" και οποτε πεθαινει. Εγω αν κι εβλεπα τριχακια, ποτε δεν το ξεφορτωθηκα. Μονο οταν πεταξα τον βραχο οπως ηταν.

Σε ξενα φορουμ τα ζητανε βεβαια για φυτεμενο βυθο. Εγω θα προτεινα να το βγαλεις με ενα τσιμπιδακι και να βουλωσεις την τρυπα του βραχου με κολλα.

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Τι συγνωμη μωρε?! Αυτο εκρινα οτι ειναι και πανω σε αυτο εδωσα και παραπανω φωτογραφιες για να δει αν ταιριαζει...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Βαλε,οφειλω να ειμαι ευγενης,γιατι ο γραπτος λογος παρεξηγειτε :P

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα τα ειχε εξαφανίσει ο καβουρας mythrax..

Link to comment
Share on other sites

Λεγεται Dead Man's Finger η αλλιως Codium Fragile. https://www.google.g...iw=1600&bih=775

Αρκετα επιθετικο στο παλιο μου ενυδρειο. Δεν καταπολεμαται ουτε με αντιφωσφορο. Ειδικα μια μελετη απο κατι βιολογους ανεφερε οτι κανενα "φαρμακο" δεν μπορεσε να το σκοτωσει με φυσικες μεθοδους, καθως ο σκελετος του αποτελειται απο ουσιες με ασβεστιο. Οσες φορες κι αν τα εβγαζα απο το βραχο τοσο ξαναεβγαιναν. Λενε οτι οταν αρχισει να βγαζει τριχακια τοτε "πειναει" και οποτε πεθαινει. Εγω αν κι εβλεπα τριχακια, ποτε δεν το ξεφορτωθηκα. Μονο οταν πεταξα τον βραχο οπως ηταν.

Σε ξενα φορουμ τα ζητανε βεβαια για φυτεμενο βυθο. Εγω θα προτεινα να το βγαλεις με ενα τσιμπιδακι και να βουλωσεις την τρυπα του βραχου με κολλα.

Πάντως μοιάζουν πολύ κ τα δύο!!

Βαλε συγνωμη αλλα δεν εχει καμια σχεση με αυτο που δειχνεις

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...