Jump to content

9 Και Σημερα !!!


samilias21

Recommended Posts

ολα παιζουν φιλε μου!!! ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος στην αφρικη..απλα προχωραμε με πιθανοτητες οπως ξαναειπα! το οτι δεν εχει έντονες μαυρες γραμμες δεν λεει κατι γιατι πολυ απλα δεν ειναι κανονας τα αρσενικα να εχουν! μπορει να εισαι με 2 αρσενικα μπορει και οχι..

Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλια

δλδ παιρνω απο 6-67 σοκολοφι λαμπιντο και ιωδια και μαντευω ποια ειναι θηλυκα και ποια αρσενικα και χαριζω τα αρσενικα

ελπιζω τουλαχιστον καποιος να τα παρει

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα μαντευεις φιλε μου.... οντως ειναι χρονοβόρα και ισως δυσκολη διαδικασια! για αυτο ισως δεν θα πρεπει να βαλεις ολα τα χαρεμια μαζι!

μπορεις να τα πουλησεις/χαρισεις σε χομπιστα ή απλα να τα πας σε πετσοπ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται υπομονή φίλε μου..τωρα σε καταλαβαίνω,εισαι πανω στον ενθουσιασμό κ καλα κανεις!!αλλα να προσεχείς μην κανεις κανένα λαθος..

Πήγαινε καμία βόλτα στα μαγαζιά,δες τι ψάρια παίζουν,βάλε το πρώτο σου είδος απο 5-6 άτομα το λιγότερο κ εδω ειμαστε να δούμε κ για το 2ο είδος...

Link to comment
Share on other sites

Θα ακουσω τις συμβουλες σας οπως και θα χρειαστω την εμπειρια σας!

Θα ξεκινησω με λαμπιντο και προτεινετε αν καταλαβα καλα να παρω 6-7 αφου θελω να φτιαξω ενα χαρεμι (1m-3f = 4)

Link to comment
Share on other sites

Σωστά,αν εισαι τυχερός κ σου βγουν περισσότερα θηλυκα τα κρατάς..

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκινήσεις με Caeruleus, ψάξε και στις αγγελίες να βρεις! Κατα καιρούς πουλάνε αρκετά παιδιά σε πολύ καλές τιμές και έτοιμα χαρέμια. Μην βιαστείς!

Link to comment
Share on other sites

και φωτογραφιες και απο ολα θα εχει το μενου :) :)

αν βρειτε κανενα χαρεμι κρατηστε το για μενα!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...