Jump to content

Maxspect Razor Led Lighting System 160W


Aiolos

Recommended Posts

Πολύ ωραίο,το σκεφτόμουν και εγώ... λίγο τσιμπημένο εδώ με σχέση με έξω στη τιμή.

σε ολα τα προιοντα γινεται αυτο , οχι μονο στο συγκεκριμενο φωτιστικο ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωργο... παρατηρησες κατι στο pdf με το user manual??? ........

του εριξα μια ματια γρηγορα γρηγορα και μετα σηκωθηκα απο το καναπε να παρω μια πετσετα γιατι μου ετρεχαν τα σαλια :P

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο,το σκεφτόμουν και εγώ... λίγο τσιμπημένο εδώ με σχέση με έξω στη τιμή.

Απο Ευρωπη το βρηκα μονο εδω http://www.charterhouse-aquatics.co.uk/maxspect-razor-led-lighting-system-160w-16000k-p-8866.html αλλα δε στελνουν Ελλαδα,μα και να εστελναν παλι μαζι με τα μεταφορικα πανω κατω η τιμη του θα εβγαινε οσο αν το επαιρνες απο εδω.

Το βρηκες καπου αλλου πιο φτηνα μαζι με τα μεταφορικα?

Link to comment
Share on other sites

του εριξα μια ματια γρηγορα γρηγορα και μετα σηκωθηκα απο το καναπε να παρω μια πετσετα γιατι μου ετρεχαν τα σαλια :P

Για να σε βγαλω απο τον κοπο να βλεπεις παλι αυτο το μιζερο manual :bigemo_harabe_net-75: σου λεω οτι το δειχνει σε ασπρο χρωμα..... :bowdown::buttrock::bigemo_harabe_net-164:

Link to comment
Share on other sites

geo παρτο με κλειστα ματια,ενυδρειο 1,10 x 0,60 x 0,50 ακροπορες μονο!οταν αλλαξα τις τ5 τα κοραλια την ακουσαν λιγο!το προγραμα του ηταν λεπτομερεστατο!τα ανεμιστηρακια αθορυβα και αναβουν αυτοματα,φωτιστικο για σαλονι!δεν εχω να του προσαψω καποιο μειον!

Link to comment
Share on other sites

προαιρετικα μπορει να παρει πανω του παρομια βαση στηριξης με το mazara !!!!

Link to comment
Share on other sites

2 του μηνος ειπες Γιωργο ε???? Αρε να μην δουλευα να κανω το Σαλονικη - Αγ.Βαρβαρα μισο τσιγαρο δρομο.... :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βγαλω απο τον κοπο να βλεπεις παλι αυτο το μιζερο manual :bigemo_harabe_net-75: σου λεω οτι το δειχνει σε ασπρο χρωμα..... :bowdown::buttrock::bigemo_harabe_net-164:

επειδη την ειχα κανει αυτη την ερωτηση πριν το παραγγειλω , το φωτιστικο βγαινει σε ενα χρωμα ( μαυρο -γκρι ) το ασπρο δεν πρεπει να ''παιζει ''

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα εκει θα τα χαλασουμε??... μια χαρα ειναι και το μαυρο... αν μου εκανε την δουλεια ενα φωτιστικο 160αρι θα το ειχα παραγγειλει ηδη.. κριμα που θελω 2 120αρια.. βγαινουν πολλα τα λεφτα .. :bigemo_harabe_net-127:

Link to comment
Share on other sites

geo παρτο με κλειστα ματια,ενυδρειο 1,10 x 0,60 x 0,50 ακροπορες μονο!οταν αλλαξα τις τ5 τα κοραλια την ακουσαν λιγο!το προγραμα του ηταν λεπτομερεστατο!τα ανεμιστηρακια αθορυβα και αναβουν αυτοματα,φωτιστικο για σαλονι!δεν εχω να του προσαψω καποιο μειον!

εισαι ο ανθρωπος μου !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα εκει θα τα χαλασουμε??... μια χαρα ειναι και το μαυρο... αν μου εκανε την δουλεια ενα φωτιστικο 160αρι θα το ειχα παραγγειλει ηδη.. κριμα που θελω 2 120αρια.. βγαινουν πολλα τα λεφτα .. :bigemo_harabe_net-127:

για τι μηκος μιλαμε ?

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειπε ο doπερμαν το ειχε σε ενυδρειο 110 και το ειχε σηκωσει ποιο ψηλα

μηπως λεω μηπως παιζουν τιποτα φακοι για τα λεντ και σε καλυψει το ενα 160αρι εστω και οριακα στο μηκος ?

εδω που τα λεμε δεν ειναι και τιποτα το τραγικο να εχεις 5 ποντους απο τη καθε μερια με λιγοτερο φως

Link to comment
Share on other sites

Απο Ευρωπη το βρηκα μονο εδω http://www.charterho...00k-p-8866.html αλλα δε στελνουν Ελλαδα,μα και να εστελναν παλι μαζι με τα μεταφορικα πανω κατω η τιμη του θα εβγαινε οσο αν το επαιρνες απο εδω.

Το βρηκες καπου αλλου πιο φτηνα μαζι με τα μεταφορικα?

Όχι από ευρώπη δεν το έψαξα, η αμερικάνοι το πουλάνε 320-400ε.Γενικά αυτή είναι και η αξία του φωτιστικού. Τα 600 μου φαίνονται αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα δεν ειναι τραγικο μιας και απλα μπορεις να μην βαλεις τπτ το απαιτητικο εκει στις ακρες.. Το θεμα ειναι σηκωνοντας το φωτιστικο πχ 30 ποντους απο το νερο να μην σου βγαζουν τα ματια τα led μεσα στο σαλονι...

Σε αυτο θα μου λυσεις την απορια εσυ στις 2 του μηνος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι από ευρώπη δεν το έψαξα, η αμερικάνοι το πουλάνε 320-400ε.Γενικά αυτή είναι και η αξία του φωτιστικού. Τα 600 μου φαίνονται αρκετά.

Αμερικη ειναι γενικοτερα ποιο φτηνη η αγορα απο οτι στην Ευρωπη και μην ξεχναμε οτι εδω εχουμε τελωνεια , 23% φπα και αλλα καλουδια που μπαινουν εξτρα στην τιμη μας

Link to comment
Share on other sites

Όχι από ευρώπη δεν το έψαξα, η αμερικάνοι το πουλάνε 320-400ε.Γενικά αυτή είναι και η αξία του φωτιστικού. Τα 600 μου φαίνονται αρκετά.

Ναι φυσικα και ειναι αρκετα τα 600 ..

320-400 απο Αμερικη μαζι με τα μεταφορικα και τον φοβο του τελωνειου?

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα δεν ειναι τραγικο μιας και απλα μπορεις να μην βαλεις τπτ το απαιτητικο εκει στις ακρες.. Το θεμα ειναι σηκωνοντας το φωτιστικο πχ 30 ποντους απο το νερο να μην σου βγαζουν τα ματια τα led μεσα στο σαλονι...

Σε αυτο θα μου λυσεις την απορια εσυ στις 2 του μηνος!!!!

θα κοιταξω να βρω καπου να το βαλω να σηκωθει στους 30 ποντους να σου πω τι παιζει , πριν το κουμπωσω μονιμα :D

Link to comment
Share on other sites

θα κοιταξω να βρω καπου να το βαλω να σηκωθει στους 30 ποντους να σου πω τι παιζει , πριν το κουμπωσω μονιμα :D

Εισαι αρχηγος Γιωργο!!! Αν μου λυσεις αυτην την απορια και μου πεις οτι εστω φωτιζει δεξια αριστερα θα το σκεφτω πολυ καλα...

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ ομορφο και πρακτικο φωτιστικο.......αναμενουμε με το καλο παρουσιαση γιωργαρε!!!ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟ να ειναι....................!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πως αν το σηκωσετε και βρειτε και καποιο τροπο να μην στραβωνει τους θαμωνες του καναπε,θα δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πως αν το σηκωσετε και βρειτε και καποιο τροπο να μην στραβωνει τους θαμωνες του καναπε,θα δουλεψει.

εγω εχω τροπο .... θα τους στειλω στη κουζινα και θα βλεπουν απο εκει το ενυδρειο :D

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D πολυ καλη ιδεα.αν το εχεις και διαχωριστικο θα τους εχεις και ορθιους οποτε γουσταρεις.
Link to comment
Share on other sites

παντως απο οτι βρηκα εδω

http://www.saltysupply.com/Maxspect-Razor-R420R-160w-LED-Lighting-System-27-I-p/ms1149.htm

λεει ο πινακας οτι ενα 160αρη μπορει να παιξει σε 120cm τωρα σε ποιο υψος δεν το λεει καπου , το ψαχνω ακομα ......

razor-size-matching.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...