Jump to content

Maxspect Razor Led Lighting System 160W


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ καλο design.........Οι εξατμισεις που ειναι;;; :blink::D

Μη λες τετοια... δινεις τροφη στον γενικο να κανιβαλισει καμια φωτο και να κανει το razor ...Bugatti Veyron.... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μη λες τετοια... δινεις τροφη στον γενικο να κανιβαλισει καμια φωτο και να κανει το razor ...Bugatti Veyron.... :bigemo_harabe_net-74:

Ουπς...:D

Link to comment
Share on other sites

με τα ποδαρικα ειναι πιο μουρη.απο τα πλεον φλατ και με φοβερο ντιζαιν φωτιστικα.

Link to comment
Share on other sites

οι ντιζες ειναι εξτρα....

δεν βρισκονται στη συσκευασια

αλλα θα μου πεις εδω ολοκληρο hyperion και τις πληρωνεις που κανει και 1500 ευρω δεν θα τις πληρωσεις στο razor?

μην μου τη καρφωσει και το στηριξω με τιποτα σχοινια απλωματος και μανταλακια πλαστικα ( σαν μπουγαδα ) :P

Link to comment
Share on other sites

οι ντιζες ειναι εξτρα....

δεν βρισκονται στη συσκευασια

αλλα θα μου πεις εδω ολοκληρο hyperion και τις πληρωνεις που κανει και 1500 ευρω δεν θα τις πληρωσεις στο razor?

μην μου τη καρφωσει και το στηριξω με τιποτα σχοινια απλωματος και μανταλακια πλαστικα ( σαν μπουγαδα ) :P

Aυτο παλι που το πας!!!! Αν ειναι δυνατον ρε φιλε!!! Ενταξει για το Razor.. αλλα για τον Υπεριωνα ρε φιλε τοοοοσα λεφτα και δεν σου βαζουν μεσα 2 ντιζες??? προσωπικα ειναι η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

ασε,ασε......4 συρματα 27 ευρω....με κατι τοσο φτηνο παντως πως μια εταιρεια ξεπεφτει στα ματια μας....δηλ να πουλας κατι τετοιας αξιας και να μην σεβεσαι τον πελατη σου δινωντας του εστω σαν δωρο μεσα στη συσκευασια τα 4 συρματα,και αλλες επιλογες επι πληρωμη αν δεν θελει αυτον τον τροπο.αυτο θα ηταν και το λογικοτερο.αλλα καποιοι την εχουν δει aydi οπου δινεις 30+ χιλιαρικα για ενα αυτοκινητο,αλλα το παιρνεις γυμνο απο πατακια!!! τα οποια θεωρουνται εξτρα.!!!

εδω βεβαια και ειναι διαφορετικα καθως θα ηταν σαν να πουλουσανε αυτοκινητο χωρις ροδες.

τι να το κανω το φωτιστικο αν δεν μπορω να το στησω στην θεση του..?

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι βρε γιαννη.πραγματικα λες και δεν εχουν σχεση με δημοσιες σχεσεις αυτες οι εταιρειες.μα 27 ευρω 4 συρματοσχοινα αξιας μαξιμουμ 3-5 ευρω?.δεν φτανει δηλαδη που θα επρεπε να δωθουν δωρεαν σαν συμπληρωμα τουφωτιστικου,μας τα δινουν και σε ληστρικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

...........μην μου τη καρφωσει και το στηριξω με τιποτα σχοινια απλωματος και μανταλακια πλαστικα ( σαν μπουγαδα ) :P

κάπως έτσι δηλαδή?

045cd1d7b9e2db25535fa00dd9603a09_XL.jpg

Link to comment
Share on other sites

την ιδια ακριβος φωτο ηθελα να βαλω και εγω , μιας και στην αναζητη που εβαλα στο google με τη λεξη μπουγαδα μου την εβγαλε ....

αλλα λεω ασε μην το ''ξερανω'' το θεμα ακομα δεν το ανοιξαμε :P

Link to comment
Share on other sites

λεοπαρδαλε γιωργακη..??

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα εδώ τα θέματα γίνονται κουρείο πριν καλά καλά ανοίξουν.... μην σου πω ότι ανοίγουν γιαυτό το λόγο χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

και αυτες καποια στιγμη .....μεχρι ποτε?

Link to comment
Share on other sites

Μας τα παίρνουν από παντού παίδες!Χρυσές αγελαδες έχουμε γίνει!

εσυ μη μιλας γιατι την βρηκες τη λυση ...

μια χαρα εκατσε το φωτιστικο στις καρεκλες , περνεις και βιδωνεις 8 ποδια ποιο μακρια και ελυσες το προβλημα σου ...

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει πατο το βαρελι μαγκες... ενα χομπυ μας εμεινε.Και στην Ελλαδιτσα μας και που ετσι οπως την καταντησαν το οτι ξεφυτρωνουν reef καθε μερα,για μενα ενα πραγμα μονο σημαινει..οτι ο Ελληνας ποτε δεν πεθαινει.

Link to comment
Share on other sites

εσυ μη μιλας γιατι την βρηκες τη λυση ...

μια χαρα εκατσε το φωτιστικο στις καρεκλες , περνεις και βιδωνεις 8 ποδια ποιο μακρια και ελυσες το προβλημα σου ...

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Μα πώς δεν το σκεφτηκα!

Παντως οι καρέκλες και οι 2 μαζι είανι 7 ευρώ πιο φθηνές από τις ντίζες! :D

Δεν εχει πατο το βαρελι μαγκες... ενα χομπυ μας εμεινε.Και στην Ελλαδιτσα μας και που ετσι οπως την καταντησαν το οτι ξεφυτρωνουν reef καθε μερα,για μενα ενα πραγμα μονο σημαινει..οτι ο Ελληνας ποτε δεν πεθαινει.

ή ότι η ξεροκεφαλία μας δεν έχει όριο! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ναι.η μικρη μας επανασταση εναντι σε ολα ειναι... to be reef keeper.

Link to comment
Share on other sites

ή ότι η ξεροκεφαλία μας δεν έχει όριο! :bigemo_harabe_net-74:

Αυτο ειναι επισης σιγουρο...!!!!

Υγ: Ποτε θα ερθει το σκιμερ μουυυυυυυ!!!!!! (Καψιμοοοο) :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

γιαννη,και να ερθει δεν μπορεις να φανταστεις ποσες σελιδες θα φτασεις μεχρι να το στησεις σωστα,....οποτε τσιλ μαι φρεντ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι επισης σιγουρο...!!!!

Υγ: Ποτε θα ερθει το σκιμερ μουυυυυυυ!!!!!! (Καψιμοοοο) :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Εγώ όταν ήρθε αφού δεν είχα που αν το βάλω το έβαλα απέναντι από τον καναπέ και το χάζευα για κανα 2 μέρες!

Εκεί σιγουρεύτικα ότι έχω πρόβλημα! :bigemo_harabe_net-111:

Έγινε επεξεργασία - Crazy_Beaver
Link to comment
Share on other sites

εγώ παλιότερα όταν αγόραζα κάτι κοιμόμουν μαζί μ αυτό... άρα σε καλύτερη κατάσταση είσαι, μη μιλάς

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...