Jump to content

Ghl Mitras Led Light


Aiolos

Recommended Posts

όλα είναι ένα και ένα... να μη ξέρεις ποιο να διαλέξει κάποιος !!!

Link to comment
Share on other sites

Του ...φωτισμου εχει γινει σημερα!!!

Βαγγελη .. ειδες τι εκανε ενα ποστ???? Μπηκαν ολα τα High Tech φωτιστικα του κοσμου μεσα στο ΑΖ!!!

:bigemo_harabe_net-145:

Και αυτο τα σπαει!!!

φφφφφφφ ζημια...

Link to comment
Share on other sites

Καλλιστεία φωτιστικών έχουμε και δεν το έχω καταλάβει?

Εγώ θα μείνω με Τ5? :P

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να ανοίξω τα θέματα στην ημέρα των Φώτων για να είναι ασορτί... αλλά δεν πειράζει !!

Link to comment
Share on other sites

Καλλιστεία φωτιστικών έχουμε και δεν το έχω καταλάβει?

Εγώ θα μείνω με Τ5? :P

Στο μυαλο μου εισαι... μελαγχολια με επιασε...

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να ανοίξω τα θέματα στην ημέρα των Φώτων για να είναι ασορτί... αλλά δεν πειράζει !!

χααχααχααα αν σου πω οτι το σκεφτηκα?? ααχαχαχαχα :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Στο μυαλο μου εισαι... μελαγχολια με επιασε...

:bigemo_harabe_net-57: :bigemo_harabe_net-57:

Link to comment
Share on other sites

Καλλιστεία φωτιστικών έχουμε και δεν το έχω καταλάβει?

Εγώ θα μείνω με Τ5? :P

στο μαγαζι δεν εχεις τιποτα τετοιο για να βολευτεις ?

Hight_brightness_LED_Head_Light.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το ειχα δει.σημερα πολυ δουλεια επεσε...χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο σας συγκινούν όλους σας, εμένα παντός καθόλου!!!

Απο την στιγμή που οι εταιρίες βγάζουν φωτιστικά T5 μέχρι 1,50μ και μπενουνε σε ενυδρειαρα 1,80 ή 2,00 μ και το πληρώνεις και 1000αρικο.

Τώρα σου λέει πάρε τρία απο ένα χιλιαρικο για να κανεις την ίδια δουλεια.

Πλάκα κάνουμε έτσι;;;

Το να κάνουν οι εταιρίες φωτιστικά 1,50μ Συγουρα θα έχει πολλη μικρότερο κόστος αγοράς απο το να πάρει κάποιος ΤΡΙΑ!!!

Αλλα ίσως δεν τους ενδιαφέρει αυτο το αγοραστικό κοινό και τους συμφέρει η άλλη λύση.

Ετσι και μένα δεν με απασχολούν αυτές οι προτάσεις των εταιριών.

Και κάτι τελευταίο.....

Βαρέθηκα κάθε τρεις και λίγο να βλέπω κάτι ποιο καινούργιο ποιο καλο ποιο έτσι ποιο αλλιώς και στο φιναλε να την πληρώνει ο καταναλωτής.

Η τεχνολογία δεν πρόκειται να τελειώσει ποτέ!!!! Αλλα και μεις ας μην χάνουμε το δάσος με το χόμπι μας

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο σας συγκινούν όλους σας, εμένα παντός καθόλου!!!

Απο την στιγμή που οι εταιρίες βγάζουν φωτιστικά T5 μέχρι 1,50μ και μπενουνε σε ενυδρειαρα 1,80 ή 2,00 μ και το πληρώνεις και 1000αρικο.

Τώρα σου λέει πάρε τρία απο ένα χιλιαρικο για να κανεις την ίδια δουλεια.

Πλάκα κάνουμε έτσι;;;

Το να κάνουν οι εταιρίες φωτιστικά 1,50μ Συγουρα θα έχει πολλη μικρότερο κόστος αγοράς απο το να πάρει κάποιος ΤΡΙΑ!!!

Αλλα ίσως δεν τους ενδιαφέρει αυτο το αγοραστικό κοινό και τους συμφέρει η άλλη λύση.

Ετσι και μένα δεν με απασχολούν αυτές οι προτάσεις των εταιριών.

Και κάτι τελευταίο.....

Βαρέθηκα κάθε τρεις και λίγο να βλέπω κάτι ποιο καινούργιο ποιο καλο ποιο έτσι ποιο αλλιώς και στο φιναλε να την πληρώνει ο καταναλωτής.

Η τεχνολογία δεν πρόκειται να τελειώσει ποτέ!!!! Αλλα και μεις ας μην χάνουμε το δάσος με το χόμπι μας

Ποιος μπορει να πει οτι εχεις αδικο? Κανεις!

Το θεμα ειναι οτι αμα εχεις ηδη φωτιστικο που σου κανει την δουλεια σου δεν το σκεφτεσαι καν να δωσεις παλι αλλα ποσα λεφτα για ενα φωτιστικο.

Αλλα αμα στηνεις τωρα ενα ενυδρειο νομιζω οτι η λυση των led θα σου κοστισει λιγοτερο σε βαθος χρονου απο θεμα καταναλωσης.

Link to comment
Share on other sites

γιαννη μου παντως οι περιπτωσεις ενυδρειαδων(ειδικα αυτων που τα ενυδρεια τους ηταν υψηλων απαιτησεων)που μετα την αλλαγη σε led ξαναγυρισαν στο παλιο τους φωτισμο ειναι παρα πολλες!

και αν δεν τα εβγαλαν τελειως σιγουρα ξαναεβαλαν τα παλια τους φωτιστικα μαζι με τα Led.

και λεω παλι οτι αναφερομαι σε ενυδρεια υψηλων απαιτησεων.

τωρα να καρατησω ενα απο αυτα που λεμε ευκολο ενυδρειο με led σε βαθος χρονου ειναι αλλη υποθεση και μεγαλη συζητηση!

και το δικο μου ενυδρειο ευκολο ειναι ε!μη νομιζεις οτι το παιζω ιστορια! :hysterical: :hysterical:

για εμενα το καλυτερο ειναι συνδυασμος ειτε τ5 ειτε μεταλα με led,μονο μπλε led!

ψαχνω καιρο να βρω κατι που να κουμπωνει ομορφα στο ati αλλα δεν... :(

ασε που το φθηνο led σε λιγο καιρο μπορει να σου χρησιμευσει μονο για κουμπαρας....και αντε ξαναδινε χρηματα για φωτισμο!

ασε πονεμενη ιστορια...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...