Jump to content

Θα Γινω Μπαμπας!


Sturm

Recommended Posts

πριν μιση ωρα γεννησε και το δευτερο ζευγαρι που δημιουργηθηκε! το προβλημα ειναι οτι οταν αρχιζουν τα ψαρακια και ψιλοκολυμπανε τα χανουνε οι γονεις! για να δουμε σε αυτο το ζευγαρι πως θα παει!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αλλη μια φορα εχουμε ουριτσες. Για 5η φορα. Αυτη τη φορα ομως λεω να βγαλω τα αυγα. Λεω να τα τραβηξω με συριγγα. Το χει δοκιμασει κανεις αυτο; Υπαρχει περιπτωση να τραυματισω τα αυγα;

Θα τα βαλω σε ενα αλλο ενυδρειο με μια αεραντλια και καποιοι που κανουν συχνα γεννες μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται ουτε φιλτρο. Καθε γνωμη καλοδεχουμενη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εβγαλα τα περισσοτερα, εχασα μερικα στην διαδρομη :poster_oops: και λιγα μειναν πισω με τους γονεις γιατι οι επιθεσεις και των δυο γονιων στη συριγγα ηταν σφοδρες :chair::ballistic: . αντε να δουμε τι θα γινει. :bigemo_harabe_net-135:

Link to comment
Share on other sites

#$#%!~%^!$#^!#^$@%%!~^!!^^!#~%!^@@ :bigemo_harabe_net-86: γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ :bigemo_harabe_net-87:

Αλλη μια αποτυχημενη γεννα. τι γινεται και τα χανω μολις αρχιζουν και κολυμπανε; :bigemo_harabe_net-72:

Χρηστο καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα φίλε μου. Επειδη έχω βρεθεί στη θέση σου , έχω να σου πω ότι πρέπει να ρίξεις μεγάλο βάρος στην ποιότητα του νερού. Επίσης να προσέχεις μήπως το νερό σου περιέχει μύκητες και αυτοί είναι οι υπεύθυνοι για την μεγάλη σου θνησιμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Που ησουνα εσυ χαμενος τοσο καιρο! :) Τωρα η τελευταια πηγε καλα αλλα την αφησα στην τυχη της! Το θετικο ειναι οτι γεννανε συνεχεια. Ειδικα το ενα ζευγαρι δεν το προλαβαινω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειχα 2 γεννες ταυτοχρονα. Μηπως δημιουργηθει κανενα προβλημα στα ψαρια που γεννανε συνεχεια; Μιλαμε ασταματητα βδομαδα παρα βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...