Jump to content

Recommended Posts

Πολυ δυνατες συμμετοχες βλεπω μεχρι στιγμης! ελπιζω και οι υπολοιποι να μας ετοιμαζετε κατι καλο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pseudotropheus demasoni

IMG_2888.jpg

Link to comment
Share on other sites

φροντοζα

IMG_5918.jpg

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αρχισε να παιρνει μπρος η μηχανη!!!! :D

ετσι μου ρχετε να κανω και αλλο προφιλ να ανεβασω καμια 10 κομματια ακομα

Link to comment
Share on other sites

ετσι μου ρχετε να κανω και αλλο προφιλ να ανεβασω καμια 10 κομματια ακομα

χαχαχα κανε υπομονη και κρατα υλκο και για επομενους διαγωνισμους που θα τρεξουν στην αφρικη! με την κυρια κοκαλιδου -με τα ενδιαφεροντα ψαρια εχουμε καμια συγγενεια?? χαχαχα :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα κανε υπομονη και κρατα υλκο και για επομενους διαγωνισμους που θα τρεξουν στην αφρικη! με την κυρια κοκαλιδου -με τα ενδιαφεροντα ψαρια εχουμε καμια συγγενεια?? χαχαχα

ειναι η κοπελα μου!αλλα νομιζω οτι εχει και αυτη δικαιωμα στον διαγωνισμο μια και η δημιουργια του προφιλ της εγινε αρκετο καιρο πριν τον διαγωνισμο..

Link to comment
Share on other sites

ειναι η κοπελα μου!αλλα νομιζω οτι εχει και αυτη δικαιωμα στον διαγωνισμο μια και η δημιουργια του προφιλ της εγινε αρκετο καιρο πριν τον διαγωνισμο..

μα αυτο θελουμε! να μαζευτουμε κοσμος και να απολαυσουμε ολοι τις ομορφιες της αφρικης! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα εκανε η κοπελα σου και ανεβασε φωτογραφιες!!!!!! την εκανες και αφρικανα, οποτε διπλοεγκρίνεται :D

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα τα μοντέλα...

Στην πρωτη φωτο τι ψαρακι ειναι το μπλε?

εχεις κανει παρουσιαση του ενυδρειου σου?(ρωταω γιατι θα ετοιμασω τα ιδια λιτρα περιπου και να παρω λιγο ματι)

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη φωτο τι ψαρακι ειναι το μπλε?

εχεις κανει παρουσιαση του ενυδρειου σου?(ρωταω γιατι θα ετοιμασω τα ιδια λιτρα περιπου και να παρω λιγο ματι)

Acei είναι αν δεν κάνω λάθος. :)

Link to comment
Share on other sites

Για Acei μου εκανα και μενα αλλα μονο τα χρωματα του!

με μπερδεψε λιγο το σχημα του και ειπα μηπως ειναι κανενα που δεν ξερω η κανω λαθος!

thanks για την αμεση οπως παντα βοηθεια :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Acei είναι φίλε.Το ενυδρείο δεν το έχω κάνει παρουσίαση ακόμα,έχω κανα δυο θεματάκια που θέλω να αλλάξω πρώτα (στην ουσία εκ νέου στήσιμο βυθού και νταμαριού),τα οποία τα πάω αρκετό καιρό πίσω γιατί έχω δώσει προτεραιότητα στα επαγγελματικά μου (που επίσης είναι στο στήσιμο) και έτσι αφήνω και την ολοκληρωμένη παρουσίαση για μετά που θα είναι όλα έτσι όπως θέλω...

Στην πρωτη φωτο τι ψαρακι ειναι το μπλε?

εχεις κανει παρουσιαση του ενυδρειου σου?(ρωταω γιατι θα ετοιμασω τα ιδια λιτρα περιπου και να παρω λιγο ματι)

Link to comment
Share on other sites

ρε πατριωτη κοκαλο τοσα ενυδρεια με κιχλιδες στα καηλαρια πως δεν τα εχω δει?που τα κρυβεις????στειλε κανα πμ διευθυνσεις παρουσιασης και τηλ αν θες να τα πουμε....σταυρος

Link to comment
Share on other sites

ρε πατριωτη κοκαλο τοσα ενυδρεια με κιχλιδες στα καηλαρια πως δεν τα εχω δει?που τα κρυβεις????στειλε κανα πμ διευθυνσεις παρουσιασης και τηλ αν θες να τα πουμε....σταυρος

οποτε θελεις μπορεις να ερθεις να τα δεις και να πιουμε και καφεδακι.σου στελνω π.μ

Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα

15 δυνατες συμμετοχες μεχρι τωρα και εχουμε μπροστα μας αλλες 20 μερες!!!

ειμαι σιγουρος οτι δεν τελειωσαμε!!

τελικα ειμαστε πολλοι οι ατιμοι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικα μου καμάρια.

post-15837-0-42941100-1359572758_thumb.jpg

post-15837-0-00119400-1359572813_thumb.jpg

post-15837-0-31970200-1359572832_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Πολύ ωραίες φωτογραφίες. Ας βάλω δύο και εγώ να μπω στην παρέα.

79453481.jpg

85019408.jpg

Link to comment
Share on other sites

marinos πες μας και τι βλέπουμε???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να ανεβασω φωτο.. υπαρχει καποιος ευκολος τροπος να το κανω? Δεν εχω εμπειρια απο φορουμ. Ευχαριστω.

Μπορείς να το κάνεις μέσω κάποιας σελίδας που θα φιλοξενεί τις φωτογραφίες σου όπως το photobucket ή το imageschack

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...