Jump to content

Barca!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

τι μπαλαρα ειδαμε ρε παιδια κατα τ αλλα η barca κανει κοιλια!!!βεβαια μεχρι το τελικο εχει δρομο!!!,

για οποιων παρακολουθει το αθλημα ειναι η καλητερη ομαδα την τελευταια 10τια!!ουτε η real toy zidane ηταν τοσο καλη!!! :bigemo_harabe_net-82::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα πει οτι θα πεταγε 5 σημερα.Διαψευστηκα!!! :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστεις πεζανε με ιταλους κατενατσιο!!!!μονο αυτη η χ......ρα ο μουρινιο τα καταφερνει να τους κανει ζημιες!!! :bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν υποστηριζω καμια απο τις 2

νομιζω ρεαλ του ζινταν ηταν επισης απο αλλο φεγγαρι!

Link to comment
Share on other sites

ητανε φιλε ητανε!!!!αλλα αυτοι εδω σε ζαλιζουν τοσο με τις 1000000000 πασες και βλεπεις το φεγγαρι τ ανασκελα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα πει οτι θα πεταγε 5 σημερα.Διαψευστηκα!!! :bigemo_harabe_net-88:

το επιβεβαιωνω :bigemo_harabe_net-64:

παλι μεσα επεσες ρε μπαγασα!

παντως το ματς θα ηταν πιο ωραιο εαν εβαζε και η μιλαν το δοκαρι!

ισως να επαιζε η μιλαν λιγο καλυτερα γιατι η μπαρτσα επαιξε καλα ουτως η αλλως!

αντε να δουμε τι θα δουμε κ αυριο!

παντως δεν ξερω για σας ρε παιδια αλλα εγω πια βλεπω champions leaque σαν δικαιολογια για να τρωω καμια-δυο πιτσες

και μπυρες! :bigemo_harabe_net-82:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

η διαφορα ειναι ο τροπος του παιχνιδιου η μπαρτσα παιζει το τσουκου μπολ (σαν τον βαζελο χαχαχαχαχαχ)

ενω η ρεαλ επαιζε γρηγορα με ενα δυο και απιστευτους συνδιασμους ειχε και τον χοντρο στα καλα του!

σαν στηλ παντως προσωπικα προτιμω την ρεαλ απο την μπαρτσα!

αλλωστε ειμαι φαν μονο του αγγλικου πρωταθληματος και ξερο ψωμι!(this is football) :sarcasm::sarcasm::sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο χοντρος? ο ronaldo μαλλον !!πολυς κοσμος λεει παντως οτι κουραστηκε με την barca .πρεπει να φτασει η μπαλλα στην μικρη περιοχη για να σουταρουν!!!αλλα η αληθεια ειναι οτι υπαρχει συνεχεια και αυτο φενεται και απ την εθνικη ισπανιας!!!!καλα τα λεμε αλλα ολοι αυτοι κλ.....ουν χιλιαρικα και εμεις ειμαστε συνεχως με το χερι στη τσεπη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενας ειναι Ο χοντρος !!! ο μεγαλυτερος πληρες συγχρονος επιθετικος που ειδα ποτε!

RONALDO βεβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ότι έπαιξε καλά η μπαρτσελόνα χτες έπαιξε. Αυτό το ομολογώ.

Αλλά άλλος θα σηκώσει την κούπα...

Τυχερή είναι η μπαρτσελόνα γιατί Θα συναντηθεί πάλι με την ρεάλ στα ημιτελικά απ'ότι φαίνεται και εκεί θα φανεί για άλλη μια φορά η ανωτερότητα της ρεάλ.

Link to comment
Share on other sites

Πω-πω τι έχει να γίνει εκεί...σφαγή,θα πέσουν κορμιά...ο μουρίνιο έφτιαξε μια ομάδα που να κερδίζει την Μπάρτσα...πανούργος τύπος...και όσο μου την δίνει στα νεύρα ώρες-ώρες είναι ο άρχοντας της προπονητικής.

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε αλλωστε ειναι ο special one

και ενα βιντεακι απλα ΑΠΙΘΑΝΟ!!!!(δωστε σημασια στα λογια)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...