Jump to content

Εκδρομή Στην Αθήνα Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

Αγαπητοί «Βόρειοι» φίλοι.


Όπως γνωρίζετε τα ΑΖ διοργανώνει το Frag & Plant Swap που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα στις 21/4 ημέρα Κυριακή.
Είναι ένα γεγονός που δεν πρέπει να το χάσουμε και είναι μια ευκαιρία να συμμετέχουμε και εμείς, αλλά και να γνωριστούμε μεταξύ μας.


Έτσι λοιπόν το κλιμάκιο Θεσσαλονίκης διοργανώνει ημερήσια εκδρομή στην Αθήνα με τρένο.
Υπάρχουν δυο επιλογές με διαφορά και στην ώρα αναχώρησης αλλά και στην τιμή.


Η πρώτη είναι με Inter City και αναχωρεί στις 06:00 το πρωί της Κυριακής με κόστος 70 ευρώ περίπου (με επιστροφή).
Η δεύτερη, με απλό τρένο που αναχωρεί το Σάββατο το βράδυ στις 23:00 με κόστος 40 ευρώ περίπου, με επιστροφή και αυτό.
Φυσικά η δεύτερη επιλογή είναι και η πιο συμφέρουσα οικονομικά και προσωπικά την προτιμώ.

Στην Αθήνα θα μας περιμένουν συνχομπίστες να μας μεταφέρουν στον χώρο της εκδήλωσης και φυσικά να μας επιστρέφουν πάλι στο σταθμό για να πάρουμε το τρένο της επιστροφής το βράδυ τις ίδιας μέρας.

Είναι ένα ανοιχτό κάλεσμα για όλους τους γλυκούς και θαλασσινούς, ανεξάρτητα σε πιο φόρουμ ανήκουν.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι είμαστε όλοι ενυδρειόφιλοι και αυτό είναι που έχει σημασία.

Όσοι επιθυμείτε (άσχετα αν έχετε κάτι για ανταλλαγή) δηλώστε εδώ τις συμμετοχές σας και όσο πιο πολλοί μαζευτούμε τόσο το καλύτερο…. μιλάμε για τρελό χαβαλέ στο τρένο . Μέχρι και ενυδρείο θα στήσουμε !!!

Όσοι από εσάς θέλουν να συμμετέχουν με ανταλλαγές φυτών και κοραλλιών, αρχίστε να ετοιμάζεστε.
Ανακοίνωση για τον τρόπο συμμετοχής στο swap θα αναρτηθεί σύντομα.

Παρακαλώ, όσοι θέλουν να συμμετάσχουν στην εκδρομή να το δηλώσουν μέχρι τις 15/4 σε αυτό το θέμα…
Ελάτε να «κλείσουμε» ένα βαγόνι όλο δικό μας !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε να μαζευεστε.

Περιμενω και την τριαδα να δηλωσει συμμετοχη :)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατι θα είμαι Γερμανία .

Να περάσετε καλά.

Κ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κατεβαίνετε από Παρασκευή να γίνει και καμια μάζωξη μπύρας;

Είναι καθαρά για οικονομικούς λόγους... ξενοδοχεία και λοιπά έξοδα. Δύσκολες εποχές.

Link to comment
Share on other sites

Μετά είναι και το άλλο. κάποιοι είναι παντρεμένοι με παιδιά... ή θα πρέπει να πάρουν όλη την οικογένεια μαζί ή να τα φορτώσουν στις γιαγιάδες !!!

Link to comment
Share on other sites

εγω πινω μπυρες και απογευματα... :D ...μετα το swap!

θα εχετε χρονο βαγγελη μετα το swap?

νικο εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Χρόνος θα βρεθεί πιστεύω εφόσον υπάρχει η διάθεση !!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κανένας δεν ξέρει κανένα για να τον φιλοξενήσει μια μέρα; Του ...

Αν φέρετε και τον Φώτη παρέχω στέγη για άλλον ένα :bigemo_harabe_net-101:

Τώρα για τους παντρεμένους ε μια δυο μέρες μακριά δεν είναι και τόσο κακό

@mad23 εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά πιστεύω ότι μετά είναι προβληματικό αφού πρώτα δεν θα βολεύει αυτούς που έχουν αγοράσει κάτι και μετά αυτοί που επιστρέφουν θα ταλαιπωρηθούν (σε ξέρω από πουθενά; το νίκο δεν το έχω υπογραφή)

Έγινε επεξεργασία - sps4ever
Link to comment
Share on other sites

εχω περασει και απο το σπιτι 2-3 φορες με τη ναταλια νικο πριν ποσα χρονια! :bigemo_harabe_net-64:

οταν ειδωθουμε θα θυμηθεις!

Link to comment
Share on other sites

Έλα να κατεβαίνουν τα γκαρντασια…..

Θέλω να γεμίζετε ένα βαγόνι ολόκληρο….μην πω δυο……

Υ.Γ. τον Κλαζ μην ξεχάσετε πίσω σας……

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δηλώσει συμμετοχή από μόνος του.. δεμένο θα τον φέρουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω Κλαζ οπωσδηποτε,στην αναγκη να τον παρετε σηκωτο!:P

Link to comment
Share on other sites

Eγω παιδια αν και θα ηθελα παρα πολυ να κατεβω, για να γνωρισω απο κοντα ειδικα καποια ατομα,δυστυχως δεν θα μπορεσω για οικογενειακους λογους.Ισως καποια αλλη φορα... :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Θελω Κλαζ οπωσδηποτε,στην αναγκη να τον παρετε σηκωτο! :P

Σηκωτό λίγο δύσκολα.... πάχυνε !!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δηλώσει συμμετοχή παρακαλώ να τον κουρέψετε γουλί, να του περάσετε χειροπέδες και να πετροβοληθεί κάτω από τον λευκό πύργο……

Χα χα χα…..

Link to comment
Share on other sites

ο Κώστας γουλί είναι κουρεμένος... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: οπότε με τι να τον κουρέψεις με ξουράφι?δεν λέει...

Εγώ συμμετοχές δεν βλέπω...μίλησα και με τον οδοντίατρο μήπως τον ψήσω 50-50% είναι και αυτός...όπως και πολλοί άλλοι...

Απλά είναι νωρίς ακόμα και μας παίρνει να το προγραμματίσουμε και γιατί όχι να φύγουμε και βράδυ αν κάνουμε καλή κομπανία....τρώμε και πρωινό μπουγάτσα (με κρέμα...) στην πρωτεύουσα...

Πιο πολύ προτιμώ να φύγω βράδυ να σας πω την αλήθεια παρά να ξυπνήσω από τις 4...πιστεύω ότι θα έχουμε απώλειες από αυτούς που ξενυχτάνε μπροστά στα ενυδρεία τους...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φέρε μαζί σου τους ουροσιλεκτες σου και μην φοβάσαι τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό το λόγο έγινε η ανακοίνωση νωρίς ώστε να έχει τον χρόνο να το προγραμματίσει ο καθένας μας.

Link to comment
Share on other sites

ο Κώστας γουλί είναι κουρεμένος... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: οπότε με τι να τον κουρέψεις με ξουράφι?δεν λέει...

Εγώ συμμετοχές δεν βλέπω...μίλησα και με τον οδοντίατρο μήπως τον ψήσω 50-50% είναι και αυτός...όπως και πολλοί άλλοι...

Απλά είναι νωρίς ακόμα και μας παίρνει να το προγραμματίσουμε και γιατί όχι να φύγουμε και βράδυ αν κάνουμε καλή κομπανία....τρώμε και πρωινό μπουγάτσα (με κρέμα...) στην πρωτεύουσα...

Πιο πολύ προτιμώ να φύγω βράδυ να σας πω την αλήθεια παρά να ξυπνήσω από τις 4...πιστεύω ότι θα έχουμε απώλειες από αυτούς που ξενυχτάνε μπροστά στα ενυδρεία τους...

Γιατρε αν ερθεις να φας μπουγατσα εδω την πατησες φιλε!αχαχχαχαχααχαχαχ

Καλητερα να μας φερετε εσεις απο πανω να φαμε ολοι μαζι! (εγω θελω με σοκολατα :P )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...