Jump to content

Εκδρομή Στην Αθήνα Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

:bigemo_harabe_net-52: Μάλλον μαζί με το κλύσμα...

να σου βάλω καi σός... να γλιστράει...Ομορφάντρα μου....δεν πειράζει υγεία να έχουμε...

Περαστικά παιδιά..και μένα μου ήρθε ραβασάκι ένα 500άρικο αλλά από το swap δεν θα με κρατήσει τίποτα μακρυά...δεν υπήρχε περίπτωση...περιμένω να περάσουν οι ώρες να φύγω... :buttrock: :buttrock: :wootwoot: :wootwoot: :wootwoot: :band: :bigemo_harabe_net-196: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:bigemo_harabe_net-52: Μάλλον μαζί με το κλύσμα...

να σου βάλω καi σός... να γλιστράει...Ομορφάντρα μου....δεν πειράζει υγεία να έχουμε...

Περαστικά παιδιά..και μένα μου ήρθε ραβασάκι ένα 500άρικο αλλά από το swap δεν θα με κρατήσει τίποτα μακρυά...δεν υπήρχε περίπτωση...περιμένω να περάσουν οι ώρες να φύγω... :buttrock: :buttrock: :wootwoot: :wootwoot: :wootwoot: :band: :bigemo_harabe_net-196: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

Aσχετο με το swap αυτο που εγραψα παραπανω.Σε αυτο δεν μπορω να ερθω για αλλους λογους.

ΥΓ Θα ειναι το πνευμα μου ομως ολη την Κυριακη εκει :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

αχχ.....ζηλευω ρε γμτ.ποσο καιρο το ηθελα...

Link to comment
Share on other sites

αχχ.....ζηλευω ρε γμτ.ποσο καιρο το ηθελα...

Σε καταλαβαίνω Κώστα.

Και εγώ αν θέλω κάτι πολύ πάνε όλα στραβά.

Να είμαστε υγειεις και θα πάμε στο επόμενο!!

Link to comment
Share on other sites

Aσχετο με το swap αυτο που εγραψα παραπανω.Σε αυτο δεν μπορω να ερθω για αλλους λογους.

ΥΓ Θα ειναι το πνευμα μου ομως ολη την Κυριακη εκει :bigemo_harabe_net-134:

Το πνεύμα σου και μια diggi κόκκινη φράγκ φιλαράκι...

σε ασπάζομαι... :bigemo_harabe_net-146: και με το καλό καφεδάκι την άλλη βδομάδα.

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-94:

Στο συνολο (baba + Gio) 39 φραγκ απο καθε ειδος κοραλιου,

φραγκαριστηκαν, κολληθηκαν , πακεταριστηκαν, με πολυ μερακι και προσοχη, τοποθετηθηκαν σε φελιζολοκουτα με heat pack και ηδη ξεκινησαν το ταξιδι τους :bigemo_harabe_net-100:για μια θεση στην γυαλα ,

οπου δεκαδες φιλοι του ενυδρειου θα εχουν αυριο στραμμενα τα βλεμματα πανω της...

Τιποτα το ιδιαιτερο απλα μια κινηση για την προαγωγη του χομπι σε αλλα επιπεδα...

Μπραβο απο τωρα σε ολους οσοι θα βαλουν το χερακι τους για την επιτευξη του event.

:bigemo_harabe_net-77::bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια σε ολους..!!!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-94:

Στο συνολο (baba + Gio) 39 φραγκ απο καθε ειδος κοραλιου,

φραγκαριστηκαν, κολληθηκαν , πακεταριστηκαν, με πολυ μερακι και προσοχη, τοποθετηθηκαν σε φελιζολοκουτα με heat pack και ηδη ξεκινησαν το ταξιδι τους :bigemo_harabe_net-100:για μια θεση στην γυαλα ,

οπου δεκαδες φιλοι του ενυδρειου θα εχουν αυριο στραμμενα τα βλεμματα πανω της...

Τιποτα το ιδιαιτερο απλα μια κινηση για την προαγωγη του χομπι σε αλλα επιπεδα...

Μπραβο απο τωρα σε ολους οσοι θα βαλουν το χερακι τους για την επιτευξη του event.

:bigemo_harabe_net-77::bigemo_harabe_net-117:

Ε ρε γλέντια.....!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...