Jump to content

Μεταφορές Μετακομίσεις Aquazone


Recommended Posts

Με αφορμή ενός προσφάτου ταξιδιού εκτός Αθήνας σκέφτηκα ότι αν στο μέρος που πήγα ήθελε κάποιος κάτι δεν θα μου ήταν κόπος να το μεταφέρω!

Έτσι σε αυτό το ποστ μπορούμε να γράφουμε ότι θα πάμε εκεί και ίσως βοηθήσουμε κανέναν χριστιανό να γλυτώσει τα μεταφορικά!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα, εννοείτε οτι κερνάμε και καφεδάκι :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ιδεα! Αυτο που θα μ'αρεσει πιο πολυ ειναι και ο ενυδρειοκαφες μετα! totaly worth it!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ιδεα! Αυτο που θα μ'αρεσει πιο πολυ ειναι και ο ενυδρειοκαφες μετα! totaly worth it!

και αυτό είναι που μένει!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ιδεα! Αυτο που θα μ'αρεσει πιο πολυ ειναι και ο ενυδρειοκαφες μετα! totaly worth it!

Στιγμή πραγματικά ανεκτίμητη!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή ενός προσφάτου ταξιδιού εκτός Αθήνας σκέφτηκα ότι αν στο μέρος που πήγα ήθελε κάποιος κάτι δεν θα μου ήταν κόπος να το μεταφέρω!

Έτσι σε αυτό το ποστ μπορούμε να γράφουμε ότι θα πάμε εκεί και ίσως βοηθήσουμε κανέναν χριστιανό να γλυτώσει τα μεταφορικά!!

:bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146: Τέλεια η ιδέα σου φίλε μου.Και αρπάζω την ευκαιρία ρωτώντας μήπως ανεβαίνει κανένας προς Λαμία η περνάει από Λαμία τις επόμενες τέσσερις μέρες?θέλω να εμπλουτίσω το ενυδρείο στο σαλόνι μου και χρειάζομαι κάποια πραγματάκια από Αθήνα.Αν υπάρχει κάποιος περιμένω πμ και φυσικά κερνάμε καφεδάκι........

Link to comment
Share on other sites

Λαμια ανεβαινω αρκετα συχνα,τωρα τελευταια εχω να παω αρκετο καιρο.Την επομενη φορα που θα ερθω θα σου στειλω πμ η θα γραψω εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Λαμια ανεβαινω αρκετα συχνα,τωρα τελευταια εχω να παω αρκετο καιρο.Την επομενη φορα που θα ερθω θα σου στειλω πμ η θα γραψω εδω :)

Εντάξει, δεν υπάρχει λόγος να τραβιέσαι τόσο μακριά, υπάρχουν και πιο κοντά σου καλά σουβλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Λαμια ανεβαινω αρκετα συχνα,τωρα τελευταια εχω να παω αρκετο καιρο.Την επομενη φορα που θα ερθω θα σου στειλω πμ η θα γραψω εδω :)

Θα σε περιμένω rastafarian και δεν θα μείνουμε μόνο στα σουβλάκια άσε τον ebeno να ζηλεύει :bigemo_harabe_net-134:

Εντάξει, δεν υπάρχει λόγος να τραβιέσαι τόσο μακριά, υπάρχουν και πιο κοντά σου καλά σουβλάκια!

Δεν θα έρθει μόνο για σουβλάκια και θα κάνει και ένα καλό γιατί λόγω δουλειάς δεν ευκαιρώ να κατέβω εγώ. Αν θέλεις πάντως στέλνω και σε σένα σουβλάκια να δοκιμάσεις. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα,

Αν έρθει κανείς προς Πάτρα ας μου το πει. Όλο και κάτι θα μπορεί να μας φέρει...

Το σίγουρο είναι ότι καφέ κερνάμε :)...!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε ένα up Πάσχα έρχεται όλο και κάποιος θα πάει κάπου…!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατεβάινω από Θεσσαλονίκη Αγρίνιο μάλλον ΜΔευτέρα μεσημέρι προς απόγευμα..μέσω εγνατιας...Ιωάννινα -Αρτα-Αμφιλοχία...όποιος θέλει οτιδήποτε..ας στειλει πμ..

Έγινε επεξεργασία - gmaravelisvet
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...