Jump to content

Το Καταλυλο Ενυδρειο


Recommended Posts

λυπον παιδια βασικα πωσο καιρο θα μου κρατησει ενα ενυδρειο 80 χ 60 χ 35 αν το γεμισω 20 εκατωστα νερου για να εχει καμια 15αρια αδειο να μην βγαινουν ?? ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ακριβως? μιλας για φιλτρανση? για αντοχη κατασκευης? και τι θα φιλοξενήσεις?

Link to comment
Share on other sites

δυο χελωνακια 1ος ετους περιπου και θελω να δω πωσο θα μου κρατησει .Οχι δεν εννοω για φιλτρανση για διαστασεις εννοω

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ακριβως? μιλας για φιλτρανση? για αντοχη κατασκευης? και τι θα φιλοξενήσεις?

δυο χελωνακια 1ος ετους περιπου και θελω να δω πωσο θα μου κρατησει .Οχι δεν εννοω για φιλτρανση για διαστασεις εννοω

Link to comment
Share on other sites

θα εχεις θεμα με το πλατος του ενυδρειου..για λιγο καιρο θα εισαι οριακα οκ..μετα ομως με το που αρχισουν να παιρνουν μπόι τα μικρα δεν θα χωρανε να γυρισουν

Link to comment
Share on other sites

θα εχεις θεμα με το πλατος του ενυδρειου..για λιγο καιρο θα εισαι οριακα οκ..μετα ομως με το που αρχισουν να παιρνουν μπόι τα μικρα δεν θα χωρανε να γυρισουν

ποσο νομιζεις δηλαδη οτι ειναι το ιδανικο ??

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο το μεγεθος των χελωνων εχει να κανει και η φιλτρανση!

Τ φιλτρανση θα εχει μεσα η χελωνιερα?

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να φτάσουν τους 15 πόντους σε μήκος τα μικρά θα είσαι οκ οριακά πάντα γιατί είναι και δυο..επίσης θα χρειαστείς σίγουρα εξωτερικό φίλτρο γιατί δεν έχεις χώρο για εσωτερικό.. έχε κατά νου πάντα το πως μπορεί να ζει άνετα το ζώο και όχι άπλα να επιβιώνει..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...