Jump to content

Ανεμώνη Με Χαμηλο Προς Μετριο Φωτισμο ??


Recommended Posts

ναι αλλα αντε να βρω μετασχηματιστες και λοιπα .... που για να βρω εδω θα μου κοστισουν παρα πολλα .... ασε που θα χρειαστω πολλα τριβατα ... και δεν εχω δουλεψει ποτε λεντ ... δεν γνωριζω τι χρειαζονται για να λειτουργησουν

http://www.aquastyleonline.com/

Eχει ολοκληρωμενα πακετα .Να θυμασαι πως τα led σε ενταση σε σχεση με τις Τ5 ειναι 1 πρως 2 και... 3 σε ορισμενα led

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα cree και φθηνα ... πες οτι παιρνω cree ποσα χρειαζομαι και απο ποια ?? επισης περα απο αυτα τι αλλο χρειαζομαι για να λειτουργησουν μετασχηματιστη ?? κατι αλλο ?

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα cree και φθηνα ... πες οτι παιρνω cree ποσα χρειαζομαι και απο ποια ?? επισης περα απο αυτα τι αλλο χρειαζομαι για να λειτουργησουν μετασχηματιστη ?? κατι αλλο ?

Το ποσα παει με τα λιτρα σου και με το τι θελεις να φιλοξενισεις στο ενυδρειο σου.Αν τελικα παρεις αυτα ζητα και μιλα με τον Νικο και αυτος θα σου δωσει απαντηση σε οτι θελεις :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα τις λεντοταινίες...χρήση μόνο σε βάθος 30 πόντων και κάτω....δηλαδή,μόνο σε pico καταστάσεις!

30 ποντους ειναι βρε το ενυδρειο :P

Link to comment
Share on other sites

Το ποσα παει με τα λιτρα σου και με το τι θελεις να φιλοξενισεις στο ενυδρειο σου.Αν τελικα παρεις αυτα ζητα και μιλα με τον Νικο και αυτος θα σου δωσει απαντηση σε οτι θελεις :bigemo_harabe_net-64:

sps !!! sps !!! sps !!! θα δωσω που θα δωσω καποια χρηματα !! :P ποιος ειναι ο Νικος βρε παιδια ?? ειμαι καινουργιος και :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

sps !!! sps !!! sps !!! θα δωσω που θα δωσω καποια χρηματα !! :P ποιος ειναι ο Νικος βρε παιδια ?? ειμαι καινουργιος και :bigemo_harabe_net-134:

O Nικος ειναι το παιδι που εχει το καταστημα.Ειναι και ο ιδιος χομπιστας και καλο παιδι :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...