Jump to content

Χρονια Πολλα Αλεξανδρε (Rythor)


Recommended Posts

Αλεκακο! Χρόνια πολλά ρε αγορίνα! Να είσαι καλά και ότι επιθυμείς!

Υ.Γ σου έχω πει να προσέχεις τις παρέες που κάνεις…. ειδικά αυτόν το giovvani!

Εbene... ατυχησες ρε φιλε... κ οτι ελεγα να σου φερω διπλη μεριδα μπουγατσα στο swap...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας! Οοοοτι καλυτερο και σε 'σας και τους δικους σας!

Gio τελικα εισαι μεγαλη λερα!αχαχαχαχαχ πεθανα στα γελια ρε φιλε! :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Θοδωρε για την επομενη σταση μου δεν θα αποκαλυψω τιποτα..μονο φωτογραφικα θα μιλησω! :shiftyph34r::P

Νικο το βλεπεις το εταιρο ημιση της picteam αμεσως στην αντεπιθεση! Φαντασου μεχρι και εμας που μας ξερει μας ζητησε προμηθεια, για να πει καλο λογο στον baba, μπας και παρουμε κανα φραγκακι! Ρε τι ειναι αυτος??? :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Πραγματικα σας ευχαριστω και παλι ολους απο καρδιας για τις ευχες σας!

ΥΓ: ελα σιγα σιγα να οργανωνεστε οι Θεσσαλονικεις προς τα εδω..! :whistling::whistling:

Έγινε επεξεργασία - Rythor
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας! Οοοοτι καλυτερο και σε 'σας και τους δικους σας!

Gio τελικα εισαι μεγαλη λερα!αχαχαχαχαχ πεθανα στα γελια ρε φιλε! :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Θοδωρε για την επομενη σταση μου δεν θα αποκαλυψω τιποτα..μονο φωτογραφικα θα μιλησω! :shiftyph34r::P

Νικο το βλεπεις το εταιρο ημιση της picteam αμεσως στην αντεπιθεση! Φαντασου μεχρι και εμας που μας ξερει μας ζητησε προμηθεια, για να πει καλο λογο στον baba, μπας και παρουμε κανα φραγκακι! Ρε τι ειναι αυτος??? :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Πραγματικα σας ευχαριστω και παλι ολους απο καρδιας για τις ευχες σας!

ΥΓ: ελα σιγα σιγα να οργανωνεστε οι Θεσσαλονικεις προς τα εδω..! :whistling::whistling:

Eπιβαλλεται νομιζω αυτο.

ΥΓ Ευτυχως που εβαλες τα πραγματα στην κανονικη του διασταση :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας! Οοοοτι καλυτερο και σε 'σας και τους δικους σας!

Gio τελικα εισαι μεγαλη λερα!αχαχαχαχαχ πεθανα στα γελια ρε φιλε! :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Θοδωρε για την επομενη σταση μου δεν θα αποκαλυψω τιποτα..μονο φωτογραφικα θα μιλησω! :shiftyph34r::P

Νικο το βλεπεις το εταιρο ημιση της picteam αμεσως στην αντεπιθεση! Φαντασου μεχρι και εμας που μας ξερει μας ζητησε προμηθεια, για να πει καλο λογο στον baba, μπας και παρουμε κανα φραγκακι! Ρε τι ειναι αυτος??? :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Πραγματικα σας ευχαριστω και παλι ολους απο καρδιας για τις ευχες σας!

ΥΓ: ελα σιγα σιγα να οργανωνεστε οι Θεσσαλονικεις προς τα εδω..! :whistling::whistling:

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Εbene... ατυχησες ρε φιλε... κ οτι ελεγα να σου φερω διπλη μεριδα μπουγατσα στο swap...

Έτσι τα λες για να με πειράξεις….αφού ξέρω ότι καταβαθος μ’αγαπας βρε μπαγάσα…. :bigemo_harabe_net-138::bigemo_harabe_net-143:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Έτσι τα λες για να με πειράξεις….αφού ξέρω ότι καταβαθος μ’αγαπας βρε μπαγάσα…. :bigemo_harabe_net-138::bigemo_harabe_net-143:

Στην συγκεκριμενη περιπτωση μονο και μονο λογω μουγατσας...: αγαπη διχως πεισματα δεν εχει νοστημαδα! χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι τα λες για να με πειράξεις….αφού ξέρω ότι καταβαθος μ’αγαπας βρε μπαγάσα…. :bigemo_harabe_net-138::bigemo_harabe_net-143:

:bigemo_harabe_net-162: :bigemo_harabe_net-156:

Link to comment
Share on other sites

Πολύχρονος, με υγεία και ευτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...