Jump to content

Τι Μπορω Να Βαλω??


boner

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους τους φιλους!!!Ποιο ειδος "γλυφτη" μπορω να βαλω με κιχλιδες χωρις προβληματα?Εχω ενα αμονηερη(καπως ετσι) το οποιο τωρα που μεγαλωσε τσαμπουκαλεβεται μονο με το αρσενικο που εχω προσπαθωντας να το βεντουζαρη στην κοιλια!!!Θελω καποιο ειδος που να κανει δουλιτσα!!!!Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους!!!Ποιο ειδος "γλυφτη" μπορω να βαλω με κιχλιδες χωρις προβληματα?Εχω ενα αμονηερη(καπως ετσι) το οποιο τωρα που μεγαλωσε τσαμπουκαλεβεται μονο με το αρσενικο που εχω προσπαθωντας να το βεντουζαρη στην κοιλια!!!Θελω καποιο ειδος που να κανει δουλιτσα!!!!Ευχαριστω

Ενα ειδος που κανει δουλιτσα ειναι τα χερια μας,οπως επεσης και τα εξαρτηματα καθαρισμου της αλγης οπως η ξυστρα για τα τζαμια η μια καθαρη οδοντοβουρτσα.Δεν αγοραζουμε ψαρια για να μας καθαριζουν,τα ψαρια ειναι ζωντανα και οχι δουλοι.:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ μου προτεινης να μην βαλω καποιο "γλυφτη" στο ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ μου προτεινης να μην βαλω καποιο "γλυφτη" στο ενυδρειο?

Ακριβως αυτο λεω.

Επεισης δεν υπαρχουν ψαρια γλυφτες και κακος τα λενε ετσι,ειναι πλεκοστομοι.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο λεω.

Επεισης δεν υπαρχουν ψαρια γλυφτες και κακος τα λενε ετσι,ειναι πλεκοστομοι.

+ 1.000.000

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τον γλυφτη τον ηθελα για τα τζαμια του ενυδρειου(αυτος που ειχα εκανε φοβερο καθαρισμα σε συνεργασια με τον μαγνητη που εχω!!)για τις πετρες δεν με απασχολουσε γιατι τα ψαρια μου βοσκουν παρα πολυ!!!!Ημουν πολυ ικανοποιημενος απο το ψαρακι!!!Αλλα ο ατιμος αρχισε να κανει κολπα :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τον γλυφτη τον ηθελα για τα τζαμια του ενυδρειου(αυτος που ειχα εκανε φοβερο καθαρισμα σε συνεργασια με τον μαγνητη που εχω!!)για τις πετρες δεν με απασχολουσε γιατι τα ψαρια μου βοσκουν παρα πολυ!!!!Ημουν πολυ ικανοποιημενος απο το ψαρακι!!!Αλλα ο ατιμος αρχισε να κανει κολπα :bigemo_harabe_net-72:

Φιλε boner, στην φυση δεν υπαρχουν τζαμια και η αλγη ειναι απλετη. Οι πλεκοστομοι δεν γλυφουν κανενα και κακως τους λενε γλυφτες! Οποτε αν καποιος σου ειπε παρε γλυφτη να σου καθαριζει τα τζαμια αν μη τι αλλο ειναι λαθος. Το να μας καθαριζει τα τζαμια του ενυδρειου ενα ψαρι ειναι καθαρα ανθρωπινη επιννοηση με οτι αυτο συνεπαγεται!

Φιλικα παντα και χωρις παρεξηγηση!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Για καθάρισμα των τζαμιών από την άλγη η καλύτερη λύση είναι ένας μαγνήτης καθαρισμού τζαμιών ή μια ξύστρα καθαρισμού :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...