Jump to content

Reefkeeper New Reef 830L


reefkeeper

Recommended Posts

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια δεν φανταζεστε πως περιμενω και εγω την συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα!

Αυτό είναι και το τελικό στήσιμο η θα μπει και άλλος βράχος.

Οχι δεν εχουμε τελειωσει ακομα θα μπει τερμα αριστερα ακομα ενα νησακι τυπου μπονζαι ξερεις για spsοκαταστασεις!
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε βασιλη!! :bigemo_harabe_net-64:

πολυ καλο στησιμο και περιμενω με αγωνια και το δευτερο νησακι!

αυτος ο θανασης οποτε εβαλε αυτο το μπλουζακι εκανε παπαδες με το στησιμο! :)

μου αρεσει πολυ και το πρωτο νησι γιατι οταν με το καλο μπουν τα κοραλια και μεγαλωσουν θα φαινονται σαν να

ειναι στον αερα με τοσο κενο απο κατω ασε που το κερδος ειναι και διπλο αφου θα κρυβεται και η υπερχειληση τουλαχιστον απο τη μια πλευρα.

αντε με τις επομενες φωτο τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχουμε τελειωσει ακομα θα μπει τερμα αριστερα ακομα ενα νησακι τυπου μπονζαι ξερεις για spsοκαταστασεις!

Μου αρεσεις!!Θα γίνει τέλειο.

Περιμένουμε λοιπόν!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σε ζηλεύω!!! Αυτό που έχω να πω ειναι ότι το στήσιμο του βράχου..ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!! Μινιμαλιστικο!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σε ζηλεύω!!! Αυτό που έχω να πω ειναι ότι το στήσιμο του βράχου..ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!! Μινιμαλιστικο!

ευχαριστω πολυ αλλα εχω ενα παραπονο ολοι λενε για το στησιμο στο μεγαλο νησι για το μικρο βραχακι απεναντι ουτε ενα καλο λογο δεν ακουσα, το οποιο δεν ειναι ενα απλο βραχακι...ειναι αποψη!!!!

τι σας λεω τωρα εε...λιγοι ξερουν να εκτιμησουν την τεχνη στις μερες μας :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ αλλα εχω ενα παραπονο ολοι λενε για το στησιμο στο μεγαλο νησι για το μικρο βραχακι απεναντι ουτε ενα καλο λογο δεν ακουσα, το οποιο δεν ειναι ενα απλο βραχακι...ειναι αποψη!!!!

τι σας λεω τωρα εε...λιγοι ξερουν να εκτιμησουν την τεχνη στις μερες μας :bigemo_harabe_net-76:

Οντως εκεινο το βραχακι ειναι λες και περιμαινει κατι...Αποψη στην τεχνη :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ αλλα εχω ενα παραπονο ολοι λενε για το στησιμο στο μεγαλο νησι για το μικρο βραχακι απεναντι ουτε ενα καλο λογο δεν ακουσα, το οποιο δεν ειναι ενα απλο βραχακι...ειναι αποψη!!!!

τι σας λεω τωρα εε...λιγοι ξερουν να εκτιμησουν την τεχνη στις μερες μας :bigemo_harabe_net-76:

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Και για την ιστορια λοιπον αυτο το βραχακι μπηκε εκει επειδη ειχε την τυχη να το αγαπησει μια γαριδα που αρνιοταν πεισματικα να το εγκαταλειψει!αλλιως θα το ειχε φαει το σαμπ.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη μου οι διαστάσεις του ενυδρείου σου ειναι απίστευτες!!!Εύχομαι να το δεις όπως επιθυμείς... τούμπανο δηλ!! :)<br />

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ αλλα εχω ενα παραπονο ολοι λενε για το στησιμο στο μεγαλο νησι για το μικρο βραχακι απεναντι ουτε ενα καλο λογο δεν ακουσα, το οποιο δεν ειναι ενα απλο βραχακι...ειναι αποψη!!!!

τι σας λεω τωρα εε...λιγοι ξερουν να εκτιμησουν την τεχνη στις μερες μας :bigemo_harabe_net-76:

Εκείνο το βραχακι στο κάνει μινιμαλ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βασίλη κάνε ένα update καμιά φωτογραφεία… κάτι να πάρουμε μάτι βρε αδελφέ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ονειρο ειναι το ενυδρειο σου φιλε......ευχομαι να το δεις οπως αγαπας!!Αντε ανεβασε καμμια φωτο να δουμε και εμεις...........

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη κάνε ένα update καμιά φωτογραφεία… κάτι να πάρουμε μάτι βρε αδελφέ!!!

+1000 :D

Link to comment
Share on other sites

αργησα αλλα σας εχω πραγμα να δειτε παιδια την τελευταια βδομαδα ειχα στησιματα βραχου κολλημα κοραλιων,μεταφορα ψαριων,και πολυ αλγη :bigemo_harabe_net-87: αλλα τωρα καπως καθαρισα και σας εχω φωτο!να ευχαριστησω και παλι τον αρχιτεκτονα TAN και τον εργαλioμανη bloster!

post-43593-0-28770500-1368554583_thumb.jpg

post-43593-0-69351200-1368554616_thumb.jpg

post-43593-0-14396000-1368554707_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ΒΑΣΙΛΗ :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ψαρια αρχιζει να παιρνει μορφη.Βασιλη η διατομικη θα κανει τον κυκλο της και θα φυγει πολλα μπραβο

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το πας!!! Άντε να αρχίσουν να τουμπανιαζουν όλα να φτιάξω και το δικό μου και να έρθω να σε κλαδέψω!!! Χαχαχχχχαχαχα

Τελικά η αριστερή πλευρά μια χαρά έκατσε!!! :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βασιλη!

πολυ ωραιο βγηκε και το δευτερο νησι και γενικοτερα το στησιμο! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...