Jump to content

Συνάντηση 14/4 Στη Σκύδρα


Aiolos

Recommended Posts

Η καθιερωμένη μηνιαία συνάντηση του ΑΖ, αυτόν τον μήνα δεν θα γίνει στο La Scala, αλλά στη Σκύδρα.... το χρωστάμε άλλωστε στα παιδιά που μας τιμούν με την παρουσία τους, τόσο στις συναντήσεις του ΑΖ, όσο και χθες στη κοινή συνάντηση με το Α4F

Έτσι την Κυριακή 14/4 θα ξεκινήσει το καραβάνι στις 12 το μεσημέρι από Θεσσαλονίκη για Σκύδρα.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ξεναγήσεις σε ψητάδικο για να κατεβάσουμε τον αγλέορα, και να γίνει η μπάκα μας ΝΑΑΑΑ, και μετά σε άλλα αξιοθέατα της περιοχής ... όπως καφετέρια για να δέσει το πράγμα !!!

Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχές για να γνωρίζουμε την "μοιρασιά" για όσους έχουν μεταφορικό μέσο..... 4-5 άτομα σε κάθε αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και ο Σταθης που έχει smart , που θα τους βάλει Αιολε? :bigemo_harabe_net-74:

μέσα και και γω, Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος

Link to comment
Share on other sites

ε ας πάρει άλλο !!!!

χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Από τώρα δηλώνω κόλλημα γιατί περιμένω τον κουνιάδο μου από το νησί μαζί με ζωντανά...

Link to comment
Share on other sites

... γιατί άμα κλά...με μέσα να τι θα γίνει

mikrow.jpg

Link to comment
Share on other sites

και ο Σταθης που έχει smart , που θα τους βάλει Αιολε? :bigemo_harabe_net-74:

μέσα και και γω, Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος

Μπορεις να πας τεκνον μου.Ασε τον καιρο,τον φτιαχνω ΕΓΩ !!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πας τεκνον μου.Ασε τον καιρο,τον φτιαχνω ΕΓΩ !!!

:D

και εγώ.... θα συμμαζέψω τους αέρηδες

Link to comment
Share on other sites

και εγώ.... θα συμμαζέψω τους αέρηδες

Ετσι χεχε :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον θα ανεβω οικογενειακος με γυναικα κ παιδια! :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μαλλόν οικογενειακώς θα έρθω για να περάσω απο το σόι μετά μια βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

και ο Σταθης που έχει smart , που θα τους βάλει Αιολε? :bigemo_harabe_net-74:

μέσα και και γω, Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος

Εχω και smart ηθελες να πεις Τεο μου.Θα παρω ενα απο τα μεγαλα μου αυτη την φορα.Ποιος ειμαι τελικα... Ο Πεινασης χαχαχα :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Έλα να βλέπουμε συμμετοχές!

Ελπίζω κάποιος από εσάς να ξέρει την Σκύδρα γιατί εμείς θα λείπουμε!!! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Κανονίσαμε ταβέρνα στην Πλατάνη με σούπερ φαγητό και μετά καφεδάρα στο κέντρο του αφαλού της γης(έτσι λέμε εμείς την Σκύδρα)! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Από τώρα δηλώνω κόλλημα γιατί περιμένω τον κουνιάδο μου από το νησί μαζί με ζωντανά...

Κρίμα ρε Άλεξ. :(

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε είναι η μέρα τέτοια που πρέπει να πάρω τον κουνιάδο&να προσαρμόσω τα κοράλλια,ξέρεις ιεροτελεστία ολόκληρη...αν ήταν άλλη μέρα 1000%θα ερχόμουν.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν απο τα άτομα που υποστήριξαν την συνάντηση στην Σκύδρα και ήθελα να είσαι παρόν, αλλά καταλαβαίνω φίλε. Θα κανονιστεί όμως άλλη φορά, δεν χρειάζεται να είναι και συνάντηση, θέληση να υπάρχει. :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοείτε... παίρνω το όχημα και έρχομαι...τα ξέρω τα λημέρια σας. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά θα έρθω με την οικογένεια, ή τουλάχιστον με μέρος αυτής... Αν τώρα το έτερον ήμιση δεν μας τιμήσει με την παρουσία της, έρχομαι μόνος και έχω και χώρο στο αυτοκίνητο! Συνεπώς αριθμό συμμετοχών προς το τέλος της εβδομάδας παληκάρια! :)

Σκύδρα ερχόμαστε!!!!

(Ελπίζω να μη λέω μεγάλη κουβέντα :D )

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον θα ανεβω οικογενειακος με γυναικα κ παιδια! :)

Παιζει και για μενα αυτο :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά θα έρθω με την οικογένεια, ή τουλάχιστον με μέρος αυτής... Αν τώρα το έτερον ήμιση δεν μας τιμήσει με την παρουσία της, έρχομαι μόνος και έχω και χώρο στο αυτοκίνητο! Συνεπώς αριθμό συμμετοχών προς το τέλος της εβδομάδας παληκάρια! :)

Σκύδρα ερχόμαστε!!!!

(Ελπίζω να μη λέω μεγάλη κουβέντα :D )

Εσύ δεν το γλυτώνεις το 33ρι... χα χα χα ...ούτε χτες ήρθες !!!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σας περιμένω όλους πως και πως παίδες, φαγητάκι, καφεδάκι... αυτά είναι...

κρίμα alex, αλλά δεν πειράζει, θα κανονίσουμε άλλη φορά...

Link to comment
Share on other sites

Αν ο καιρός είναι καλός θα παλέψω το θέμα να έρθω και εγώ :bigemo_harabe_net-64:

Υ.Γ.λογικά θα μπορέσω να πάρω κάποιον μαζί μου από Φλώρινα, Αμύνταιο κλπ μεριά.... δεν μπορώ να σπρώχνω και να οδηγάω τα αμάξι ταυτόχρονα :bigemo_harabe_net-77:

Έγινε επεξεργασία - lingistis
Link to comment
Share on other sites

Άντε κανονίστε και τα περίχωρα να την κάνουμε την συνάντηση πανεβορειοελλαδική !!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!!!!!!!!

Έλα να μαζευόμαστε. Φέρτε και οικογένειες, παιδιά, σκυλιά, ότι χωράει! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Η μετεωρολογική πρόγνωση της Κυριακής προβλέπει συννεφιά χωρίς βροχές με 21 βαθμούς θερμοκρασία, έτσι για να είμαστε ενημερωμένοι και στο θέμα του καιρού.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...