Jump to content

Συνάντηση 14/4 Στη Σκύδρα


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν έρθει και ο σουπερμαν παίρνει έναν στην πλάτη του…….

Καλά να περάσετε παλιόπαιδα!

Τι έναν ρε Νικ? Θα μπουν όλοι μαζί σε ένα λεωφορείο και θα το σηκώσω μέχρι Σκύδρα! :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το λέιζερ πολύ ωραίο...έλα να καθαρίσουμε καμία απτασία...

Link to comment
Share on other sites

Τι έναν ρε Νικ? Θα μπουν όλοι μαζί σε ένα λεωφορείο και θα το σηκώσω μέχρι Σκύδρα! :D

Σωστός! Αλλά αφού δεν έχουμε κίτρινα λεωφορεία εδώ!

Χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το λέιζερ πολύ ωραίο...έλα να καθαρίσουμε καμία απτασία...

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Σωστός! Αλλά αφού δεν έχουμε κίτρινα λεωφορεία εδώ!

Χα χα χα

Όταν λες εδώ εννοείς στην Ελλάδα ή στην Ελβετία? :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Όταν λες εδώ εννοείς στην Ελλάδα ή στην Ελβετία? :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Ποια Ελβετια ρε?Απο τη Σουηδια ειναι παλικαρι με τα μουσια :P

Καλα να περασετε και φατε κανενα κοψιδι και για μας :)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω γουστάρουμε φάλαγγα.

Προτείνω να μαζευτουμε όλοι μαζι στο lidl στην Νεα Ιωνία , και με αρχηγό τον grigoro που είναι και γρήγορος να αποφύγουμε τις κακοτοπιες(μπλόκα ραντάρ κτλ) και έτσι να σκαζουμε μούρη όλοι μαζι στη Σκυδρα.

Μέσα, απο μένα μέχρι Σκύδρα υπολογίζω γύρω στα 45 με 50 λεπτά χαλαρά, οπότε αν πρέπει να είμαστε εκεί κατά τις 12.00 στις 11 ραντεβού στα Lidl Διαβατών και απο εκεί κομβόι Σκύδρα, μην ξεχάσουμε να βάλουμε όλοι κορδέλες στους καθρέπτες και το νυφικό θα το έχω εγώ χαχαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!!!

Για γαμπρό θα έχουμε τον Αιολο, στανταρακι. Είναι και ελεύθερος.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα, απο μένα μέχρι Σκύδρα υπολογίζω γύρω στα 45 με 50 λεπτά χαλαρά, οπότε αν πρέπει να είμαστε εκεί κατά τις 12.00 στις 11 ραντεβού στα Lidl Διαβατών και απο εκεί κομβόι Σκύδρα, μην ξεχάσουμε να βάλουμε όλοι κορδέλες στους καθρέπτες και το νυφικό θα το έχω εγώ χαχαχαχα!!!!!

Γρηγόρη νομίζω οτι ο Αίολος είπε αναχώρηση στις 12 για να είστε γύρω στη 1 Σκύδρα. Συνεννοηθείτε μην γίνει κανένα μπέρδεμα! :D

Το κινητό μου το έχετε, οπότε μην διστάσετε. Αρκεί να μην είναι πριν τη 1 γιατί θα κοιμάμαι! χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Άν δεν βάλω εγώ το νυφικό δεν έρχομαι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη νομίζω οτι ο Αίολος είπε αναχώρηση στις 12 για να είστε γύρω στη 1 Σκύδρα. Συνεννοηθείτε μην γίνει κανένα μπέρδεμα! :D

Το κινητό μου το έχετε, οπότε μην διστάσετε. Αρκεί να μην είναι πριν τη 1 γιατί θα κοιμάμαι! χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!

Α συγνωμη, νομιζα στις 12 ηταν η συναντηση στην Σκυδρα, οποτε 12.00 στα Lidl.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε ζωντανή σύνδεση μέσω skype στην συναντηση παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

Στα όρη στα βουνά και στα άγρια λαγκάδια...... (ευχή για ξεμάτιασμα), τι άλλο θα μπορούσε να πει κανείς?

Δυστυχώς η συνάντηση στη Σκύδρα αναβάλλεται διότι σε κάποιους προέκυψαν προβληματάκια και θα απουσιάζουν τουλάχιστον 6-8 άτομα !!!

Οπότε είναι κρίμα μετά από όλη αυτή την προετοιμασία να μαζευτούμε τρεις και ο κούκος.

Θα το οργανώσουμε μια από τις επόμενες Κυριακές.

Κρίμα.... θα φορούσα και το νυφικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Στα όρη στα βουνά και στα άγρια λαγκάδια...... (ευχή για ξεμάτιασμα), τι άλλο θα μπορούσε να πει κανείς?

Δυστυχώς η συνάντηση στη Σκύδρα αναβάλλεται διότι σε κάποιους προέκυψαν προβληματάκια και θα απουσιάζουν τουλάχιστον 6-8 άτομα !!!

Οπότε είναι κρίμα μετά από όλη αυτή την προετοιμασία να μαζευτούμε τρεις και ο κούκος.

Θα το οργανώσουμε μια από τις επόμενες Κυριακές.

Κρίμα.... θα φορούσα και το νυφικό!!!

Σοβαρα μιλας η κανεις πλακα ?

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη σοβαρα το λες ή ειναι πλακιτσα;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά το λέω ρε σεις...

Πρόβλημα ο Giovani, Ανδρέας, Θόδωρος και κάποιος ακόμη... και όλοι θα ερχόταν με τις γυναίκες / παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

και για μενα θα ειναι καλυτερα να το κανονισουμε αλλη μερα και αφου δεν μπορουν αρκετα παιδια σιγουρα θα ειναι καλυτερα ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σορυ τωρα το ειδα οτι ακυρώθηκε η εκδρομή.

Εχω προβλημα υγειας με την γυναικα κ δε θα μπορουσα να ανεβω.

Link to comment
Share on other sites

A και εγώ που είχα ψήσει την οικογένεια... Δεν πειράζει, άλλη φορά! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...