Jump to content

Dion Reef.


Dionliquid

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Τρομερό Διονύση!

Μπράβο! Όσο παει και γίνεται όλο και καλύτερο!!!

πολλυ καλο φιλε μπραβο σας...

ευχαριστώ παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια χρωματα και μπραβο κωστα για τις φωτο....αγγιζεις τελειοτητα πιστευω!!!!Οπως και πολλα μπραβο στο Διονυση που το ενυδρειο του ειναι μαγεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια χρωματα και μπραβο κωστα για τις φωτο....αγγιζεις τελειοτητα πιστευω!!!!Οπως και πολλα μπραβο στο Διονυση που το ενυδρειο του ειναι μαγεια!!!

σ`ευχαριστώ φίλος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημέρα!ενώ το ενυδριο μου τρέχει 4 χρόνια χωρίς απώλειες και έχοντας τρομερή ανάπτυξη ξαφνικά τα sps μου δεν έχουν την ίδια ανάπτυξη με αποτέλεσμα να έχουν σοβαρό πρόβλημα 2 απ τις acropora`s μου kai mia απ τις histrix και ενώ οι τιμές μου είναι σταθερές χωρίς το kh να πέφτει κάτω από το 10...οποιαδήποτε γνώμη η βοήθεια είναι καλο δεχουμενη... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω συμβουλη καθως τωρα ξεκιναω σιγα σιγα και εγω..

Ειναι ομως να θελεις νανφυγης απο αυτον τον πλανητη...ευγε!!!

Ερωτησει...το ενυδρειο ειναι της Aquatlantis;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να φταίει το Κh σου Διονύση γιατί όπως λες το κρατάς στα σωστά επίπεδα!

Μέτρα το ασβέστιο και το μαγνήσιο μήπως έχουν πέσει σε χαμηλά επίπεδα....Το σίγουρο είναι πως κάτι δεν πάει καλά!

ΥΓ.Σόρι που δεν απαντούσα στο τηλέφωνο...το είχα στην δουλειά και το έψαχνα δύο μέρες τώρα!!! :xmas_smile::xmas_smile:

ΥΓ2.Μήπως τώρα στις γιορτές να έκανες δώρο στον εαυτό σου μια δοσομετρική;Λέω εγώ τώρα...... :crazysmile::devil:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...