Jump to content

Guinness Aquazonάδες


Recommended Posts

Ένα χαβαλεδιάρικο θέμα

Ας καταγράφουμε εδώ τις υπερβολές για το χόμπυ μας (δικές μας ή των φίλων μας) ή ακόμη και αυτά που κάνουμε ή κάνουν οι άλλοι στο ΑΖ...

Ας "κράξουμε" (θετικά ή αρνητικά), αλλά πάντα μέσα από χιούμορ, τους εαυτούς μας ή και τους κολλητούς μας...

....και κάνω την αρχή !!!

Τον Δία που δεν αφήνει θέμα για θέμα χωρίς "παράπλευρες παρεμβάσεις" .... επίσης τα πολλά του post που μάλλον από τις φωτογραφίες τα απέκτησε !!! αααα και από τα spam !!!

Τον Klaz που με κουβαλάει στου διαόλου τη μάνα για απλά πράγματα (τι δεν καταλλλλαβαίνεις?)... τουλάχιστον έχει ωραίο κρασί !!!

Τον ebeno γιατί με έχει ταράξει στα τηλέφωνα για το reefάκι του (και όχι μόνο)... ευτυχώς έχω ένα πακέτο της Cosmote που όσο με καλούν κερδίζω μπόνους σε μονάδες !!! (παίρνε παίρνε).

...εμένα ας με κράξουν άλλοι !!!

Link to comment
Share on other sites

...τον bababrilio, γιατί όποτε του δίνω πράγματα για να κάνει δουλειές στο ενυδρείο του "τουρκέυουν" !!!.. αλλά είναι κολλητάρι και δεν με πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Είδες πως σε σκέφτομαι ε…..

Τώρα θα σε παίρνω στο σταθερό για να μάθεις!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...κράξιμο δημοσίως....πολύ ωραία!

Τον Aristeidis γιατί για την κατ' εξακολούθηση τηλεφωνική παρενόχληση για πράγματα όπως, έπεσε ο βράχος από εκεί που τον είχαμε βάλει τώρα που να το βάλω....., πήρα το τεστ της hanna και είναι στα αγγλικά και επειδή δεν γνωρίζω κάνε μου πλήρη μετάφραση δακτυλογράφησε την και δώστη μου και όταν θα τον κάνω μόνος πάλι θα σε ζαλίσω, και διάφορα άλλα τέτοια μικρά πράγματα.

Τον Clooyn που κάθε φορά που πάω σπίτι του και τα κοράλλια του είναι λίγο μεγαλύτερα εώς πολύ με πιάνουν τα νεύρα.

Τον Aiolo που τα Σάββατο στου clooyn μου βγάζει ξαφνικά ένα dremel και σκάλωσα τελείως.

Τον Giovanni που ενώ ήμουν ήδη στο pet cumulus και βρισκόντουσαν τα Ati εκεί τον άφησα να διαλέξει πρώτος.

Αυτά με το κράξιμο ουφ ησύχασα(θα θυμηθώ και άλλους) :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

τον Giovanni που ειναι λερα και για την πολυ καλη δουλεια που εχει κανει στο reef του με το κρυσταλλινο νερο! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το πε;;

Link to comment
Share on other sites

Είδες πως σε σκέφτομαι ε…..

Τώρα θα σε παίρνω στο σταθερό για να μάθεις!

Ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα!!Κλαίωωωωωωωωωω....!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...