Jump to content

Μονομάχος Γερασε ?


AngelinaA

Recommended Posts

θελουμε δε θελουμε 3 ετων ειναι γερακος. οι περισσοτεροι δεν τα βγαζουν τα 2 ετη. Απλα στα φορουμ θα ακους πιο συχνα για 2+ ετη γιατι πολυ απλα αυτοι που ειναι στα φορουμ εχουν και καποιες γνωσεις. Οσοι ειναι εκτος λογικο ειναι να τους χανουν πιο γρηγορα. Παντως μη σε ενοχλει, απλα κυκλος της ζωης ειναι και αφου τον κρατησες μεχρι εκει μια χαρα δουλεια εκανες

κριμα παντος γιατι ειναι το μοναδικο ψαρακι μου και θα μου λειψει αφανταστα μετα μεχρι να μετακομησω θα αφησω λιγο το χομπι υστερα σκεφτομαι να αγορασω ενα μεγαλο ενυδρειο και να παρω πισω το χρυσοψαρο μου που ειναι θυριο γιατι χωρις ενυδρειο τελικα δεν μπορω μου αρεσει που ελεγα θα το εγκαταληψω το χομπι !

Link to comment
Share on other sites

κριμα παντος γιατι ειναι το μοναδικο ψαρακι μου και θα μου λειψει αφανταστα μετα μεχρι να μετακομησω θα αφησω λιγο το χομπι υστερα σκεφτομαι να αγορασω ενα μεγαλο ενυδρειο και να παρω πισω το χρυσοψαρο μου που ειναι θυριο γιατι χωρις ενυδρειο τελικα δεν μπορω μου αρεσει που ελεγα θα το εγκαταληψω το χομπι !

Ετσι ειναι, οι πρωτοι θανατοι ψαριων μας ερχονται καπως βαρια ειναι η αληθεια. Ευτυχως (η δυστυχως) θα συνηθησεις με το καιρο. Παντως αφου εχεις στα πλανα σου μεγαλο ενυδρειο (τι εννοεις μεγαλο) μην το αφησεις με ενα χρυσοψαρο απλα, κοιτα να κανεις καμια ωραια συνθεση και ψαξτο πολυ

Link to comment
Share on other sites

300 λιτρα + τοσο μεγαλο θα το κανω δωρο στον εαυτο μου :P

Link to comment
Share on other sites

300 λιτρα + τοσο μεγαλο θα το κανω δωρο στον εαυτο μου :P

ε αν πας για τοσο μεγαλο μην κανεις "το λαθος" και βαλεις χρυσοψαρα. Και για να μη νπαρεξηγηθω απο κατι σαινια, εννοω οτι μπορεις να κανεις πραγματα και θαματα τα οποια τα χρυσοψαρα στα απαγορευουν. Για ποτε το βλεπεις? τι αλλα ψαρια εχεις κοιταξει?

Αφου σου αρεσουν οι μπετα μπορεις να κανεις θαυματα σε τοσο μεγαλο. Ακομα και 2 αρσενικους αν το αντεχει η υπομονη σου

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι για μεγαλα ψαρια για μπετα σε τοσο μεγαλο ενυδρειο μπα δεν το νομιζω απλα τα χρυσοψαρα ειναι τα αγαπημενα μου αλλα δεν ξερω ακομα αν θα βαλω χρυσοψαρα μου αρεσουν επισης τα οσκαρ και κατι αλλα που δεν θυμαμαι πως λεγοντε γενικα λατρευω τα μεγαλα ψαρια..θα μετακομησω πρωτα και μετα και δεν ξερω ποσο καιρο θα μου παρει παντος το σιγουρο ειναι μετα το καλοκαιρι ! με παραξενευει και εσυ και ο φιλος μου τα ιδια λετε μην χαραμησεις το ενυδρειο με χρυσοψαρα :P

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ο μανομαχος μου ειναι στα τελευταια του σημερα ειναι στον πατω και δεν ανασαινει κανονικα :( θα μου λειψει :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ο μανομαχος μου ειναι στα τελευταια του σημερα ειναι στον πατω και δεν ανασαινει κανονικα :( θα μου λειψει :(

τι εγινε με το ψαρακι τελικα???ζει??

Link to comment
Share on other sites

ζει και βασιλευει εδω του στηνω και καινουριο ενυδρειο !

Link to comment
Share on other sites

μονο που ειναι αρρωστος!

Link to comment
Share on other sites

μονο που ειναι αρρωστος!

ουφ ευτυχως! :wootwoot: στεναχωρηθηκα για τον ψαρη σου!ευχομαι να το ξεπερασει κ να ειναι χαρουμενος στο νεο του σπιτι!εμενα ο δικος μου ειναι μωρο ακομα κ ελπιζω να φτασει τα χρονια του δικου σου!

Link to comment
Share on other sites

ουφ ευτυχως! :wootwoot: στεναχωρηθηκα για τον ψαρη σου!ευχομαι να το ξεπερασει κ να ειναι χαρουμενος στο νεο του σπιτι!εμενα ο δικος μου ειναι μωρο ακομα κ ελπιζω να φτασει τα χρονια του δικου σου!

αμα του παρεχεις καλη φροντιδα σιγουρα θα τα φτασει και εγω στεναχωρηθηκα αλλα μετα το βλεπω ζωιρο την επομενη μερα ακομα περιμενω το ενυδρειο να ερθει δυστηχως θα το παραλαβω την αλλη εβδομαδα επειδη φευγω για διακοπες !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...