Jump to content

Σοκ Με Σκάνδαλο Υπνωτισμού Κλονίζει Το Κατάστημα Πλαίσιο !


Recommended Posts

http://www.katohika.gr/2013/03/sok-me-skandalo-ipnotismou.klonizei-to-plaisio.html

Υ.Γ. Τώρα τι να πει κανείς.... να τους βρίσω θα πάει χαμένο το σάλιο μου και θα χαλάσω τη διάθεσή μου χωρίς ιδιαίτερο λόγο.....

Link to comment
Share on other sites

μην πιστευετε μωρε βλακειες ανοητων μπλογκερ....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν ισχύει κάτι τέτοιο! Το site που το ανάρτησε φημίζεται για τα χιουμοριστικά άρθρα που ανεβάζει!

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που το διάβασα έσκασα στα γέλια, :bigemo_harabe_net-74: είναι όντως χιουμοριστικό και είναι φανερό...

Link to comment
Share on other sites

Μπααα δεν παίζει κάτι τέτοιο (στους άλλους)... παρά μόνο σε μένα που όταν πηγαίνω θέλω να τα πάρω όλα !!! χα χα χα

Ας σοβαρευτούμε παιδιά... αν του ρίξει καμιά μήνυση το πλαίσιο, θα το ρίχνουν στο χιούμορ μετά... αλλά υπάρχουν και όρια !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν γνωστό οποίος δουλεύει στην εν λόγο αλυσίδα για πάνω από 8 χρόνια....και πρίν πιάσει δουλειά εκεί πάλι υπνωτισμένος ήταν.....

Link to comment
Share on other sites

Για πολύ γέλιο το άρθρο και πιο γέλιο τα σχόλια των αναγνωστών παρακάτω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν γνωστό οποίος δουλεύει στην εν λόγο αλυσίδα για πάνω από 8 χρόνια....και πρίν πιάσει δουλειά εκεί πάλι υπνωτισμένος ήταν.....

χαχαχαχαχα......

Link to comment
Share on other sites

Χιουμοριστικο ειναι το αρθρο παιδια και μιλαω εκ των εσω.. Το πλαισιο ειναι γενικα μια επιχειρηση πολυ "φιλικη" προς τον πελατη αλλα απαραδεκτη προς τους πωλητες/εργαζομενους της. Την επομενη φορα που θα χρειαστειτε κατι να αγορασετε ξανασκεφτείτε το και ψαχτειτε αρκετα σε μικρα συνοικιακα μαγαζια, μπορει να εκπλαγειτε ευχαριστα και με τις εκει τιμες τους.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα οκ...αν μπορουσε να κανει ολα αυτα γιατι πολυ απλα στην ιστοσελιδα του δεν εβαζε λιγο μουσικουλα που να περναει μηνυματα στο υποσυνειδητο και κειμενακια και να αναβοσβηνουν φωτακια κατι που επιστημονικα ισχυει και να λυσει το προβλημα του και για τους εργαζομενους και για τους αγοραστες ομως που κυριως αυτο το απασχολει...

δηλαδη ....μαμααααααααααααα κοιτα μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πετααααααααααααααααααωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Για πολύ γέλιο το άρθρο και πιο γέλιο τα σχόλια των αναγνωστών παρακάτω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa παίδες κι εγώ γι αυτό το πόσταρα.. :P :P

Φυσικά και εννοείται πως το 90% των όσων γράφονται πρόκειται για χαβαλέ, πλάκα, κι εγώ δεν ξέρω τι στο καλό... απλά εγώ κρατάω την ουσία το ό,τι δεν είναι όλοι οι "μεγάλοι" τίμιοι και καλοκάγαθοι (όποιος έχει δουλέψει σε παρόμοια εμπορική αλυσίδα αλυσίδα με νοιώθει στο 100% τι εννοώ και στο που θέλω να καταλήξω)

Link to comment
Share on other sites

Χιουμοριστικο ειναι το αρθρο παιδια και μιλαω εκ των εσω.. Το πλαισιο ειναι γενικα μια επιχειρηση πολυ "φιλικη" προς τον πελατη αλλα απαραδεκτη προς τους πωλητες/εργαζομενους της. Την επομενη φορα που θα χρειαστειτε κατι να αγορασετε ξανασκεφτείτε το και ψαχτειτε αρκετα σε μικρα συνοικιακα μαγαζια, μπορει να εκπλαγειτε ευχαριστα και με τις εκει τιμες τους.. :)

Φίλε μου μιλάμε ακριβώς στην ίδια συχνότητα.... αυτό είανι το νόημα που εγώ κρατάω από το άρθρο και είανι και ο λόγος που το πόσταρα (+ του ότι για να ευθυμήσουμε!!)

Link to comment
Share on other sites

είπα και 'γω, τόσο προχωρημένοι είναι..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...