Jump to content

Yellow Tang Επιτίθεται Στην Αντανάκλαση Του!!!


Παναγιώτης Κ

Recommended Posts

Άστο μερικές μέρες να δεις τι θα κάνει.

Μπορεί σε λίγες μέρες να το σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

τι αλλα ψαρια εχεις μεσα?

Ένα ζευγάρι κλόουν τα οποία τα φοβήζει χωρίς να το θέλει με την συμπεριφορά του και πάνε σε μια γωνία και κάθονται.

Link to comment
Share on other sites

Άστο μερικές μέρες να δεις τι θα κάνει.

Μπορεί σε λίγες μέρες να το σταματήσει.

Δεν νομίζω τόσο εύκολα. Απ'ότι διάβασα σε ξένα φόρουμ σε όσους το έκανε δεν το σταμάτησε τόσο γρήγορα. Μάλιστα σε πολλούς δεν το σταμάτησε και ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

βαλτου μεσα ενα σκοπας η ξανθουρουμ και θα σταματησει :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

βαλτου μεσα ενα σκοπας η ξανθουρουμ και θα σταματησει :sarcasm:

και θα συνεχίσει με τον σκόπας ή με τον ξανθούρο... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ένα ζευγάρι κλόουν τα οποία τα φοβήζει χωρίς να το θέλει με την συμπεριφορά του και πάνε σε μια γωνία και κάθονται.

Είχα και ένα 3 stripe damsel και ένα bicolor dottyback, αλλα΄τα έδωσα γιατί ήταν παλιοχαρακτήρες καιρό πριν...

Link to comment
Share on other sites

και θα συνεχίσει με τον σκόπας ή με τον ξανθούρο... :rolleyes:

δεν το νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα τανκ συμπεριφερονται ετσι.Κανει επιθεση στην αντανακλαση του πιστευοντας πως ειναι αλλο ψαρι του ιδιου ειδους.Και σε εμενα γινετε στο πλαινο τζαμι του ενυδρειου,που λογο φωτισμου γινεται σαν καθρεπτης.Ολα καλα λοιπον...Ξερεις τωρα τι θα γινει αν βαλεις και αλλο τανκ :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα τανκ συμπεριφερονται ετσι.Κανει επιθεση στην αντανακλαση του πιστευοντας πως ειναι αλλο ψαρι του ιδιου ειδους.Και σε εμενα γινετε στο πλαινο τζαμι του ενυδρειου,που λογο φωτισμου γινεται σαν καθρεπτης.Ολα καλα λοιπον...Ξερεις τωρα τι θα γινει αν βαλεις και αλλο τανκ :bigemo_harabe_net-64:

Της επι χρημασι εκδιδομενης κοινης γυναικος το κιγκλιδωμα!!!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα τανκ συμπεριφερονται ετσι.Κανει επιθεση στην αντανακλαση του πιστευοντας πως ειναι αλλο ψαρι του ιδιου ειδους.Και σε εμενα γινετε στο πλαινο τζαμι του ενυδρειου,που λογο φωτισμου γινεται σαν καθρεπτης.Ολα καλα λοιπον...Ξερεις τωρα τι θα γινει αν βαλεις και αλλο τανκ :bigemo_harabe_net-64:

Ναι βρε συ Στάθη, δεν αντιλέγω. Άλλο Τανκ δεν μπαίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Αν και θα ήθελα πολύ, όπως λέει και ο στράτος απο πάνω κάτι παρόμοιο θα γίνει...

Εσένα Στάθη το σταμάτησε? Δεν λέω, για τα τανγκ είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο καθώς έχει παρατηρηθεί πολλές φορές, αλλά είναι λες και είναι άλλο ψάρι. Όλα αυτά που του έμαθα τα ξέχασε σε μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε αλλαγή νερού και έβγαλα το χαρτί απο το τζάμι.

Υπάρχει λίγη πρόοδος, δηλαδή απο εκεί που καθόταν μόνο σε εκείνη την πλευρά τώρα πηγαίνει και λίγο πιο πέρα, αλλά δεν έχει διασχίσει ακόμα την μέση του ενυδρείου.

Ένα φρέσκο βιντεάκι πριν μια ώρα για να καταλάβετε τι εννοώ:

Έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα πλέον η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως φίλε μου, εμένα γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι το ψάρι κάτι το ενοχλεί;

Κάνει σαν να θέλει να ξειθει και μάλιστα στην περιοχή του κεφαλιού.

Κοντά στο αριστερό μάτι.

Και κάτι άλλο.

Αν πρόσεξα σωστά μόνο από την αριστερή πλευρά του ψαριού το κάνει αυτό.

Δηλαδή από το μπροστινό μέρος προς τα πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Στο 0:49 φαινεται ξεκαθαρα το διπλο χτυπημα στο τζαμι.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως φίλε μου, εμένα γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι το ψάρι κάτι το ενοχλεί;

Κάνει σαν να θέλει να ξειθει και μάλιστα στην περιοχή του κεφαλιού.

Κοντά στο αριστερό μάτι.

Και κάτι άλλο.

Αν πρόσεξα σωστά μόνο από την αριστερή πλευρά του ψαριού το κάνει αυτό.

Δηλαδή από το μπροστινό μέρος προς τα πίσω.

Δεν το κάνει μόνο απο μια πλευρά, αλλά και απο τις 2 μεριές του σώματος.

Δεν θέλει να ξυθεί. Αν ήταν θα ξυνόταν στα βράχια. Το ψάρι όσο το παρατηρώ είναι υγιέστατο και κινητικότατο.

Εμένα η συμπεριφορά του μου θυμίζει αφρικάνα αρσενική που έχει κάψες.

Στο 0:49 φαινεται ξεκαθαρα το διπλο χτυπημα στο τζαμι.

Τι σημαίνει αυτό?

Πάντως πριν λίγο είδα μεγάλη βελτίωση. Τα τάισα και έφαγε πρώτη φορά μετά απο 4 μέρες απο το χέρι μου.

ΥΓ: Πάντως σόρρυ παιδιά αν σας ζαλίζω με τα ψαράκι μου.

Έγινε επεξεργασία - ΠαναγιώτηςCR7
Link to comment
Share on other sites

Σημαινει οτι ειναι στριμενο αντερο :D

Πάντως πέρα απο την πλάκα, ναα έιναι αρσενικό και να έχει κάψες το αποκλείεις Στράτο? :D

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πέρα απο την πλάκα, ναα έιναι αρσενικό και να έχει κάψες το αποκλείεις Στράτο? :D

Φυσα το απο κατω οπως τα καναρια χαχαχααααα :P

Link to comment
Share on other sites

Η βαλε καμια θηλυκια και θα δεις πως ξηγιουνται οι χαβανεζοι στις γυναικες τους.Σε προκαλω ... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Η βαλε καμια θηλυκια και θα δεις πως ξηγιουνται οι χαβανεζοι στις γυναικες τους.Σε προκαλω ... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αυτές πως θα τις καταλάβω? Άντε τον αρσενικό θα τον φυσήξω. Αυτές?

Link to comment
Share on other sites

Αυτές πως θα τις καταλάβω? Άντε τον αρσενικό θα τον φυσήξω. Αυτές?

Αυτες θα τις ρουφιξεις.Αν την βαλεις και τρωει ξυλο...Θηλυκια θα ειναι...Χαχαχα :bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Ήταν θέμα χρόνου να το ξεπεράσει. Απο την δευτέρα έδειχνε σημάδια ανάκαμψης, και σήμερα είναι πλήρως καλά! Ούτε παντιλίκια στο τζάμι ούτε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν θέμα χρόνου να το ξεπεράσει. Απο την δευτέρα έδειχνε σημάδια ανάκαμψης, και σήμερα είναι πλήρως καλά! Ούτε παντιλίκια στο τζάμι ούτε τίποτα!

Πατησανε καλα τα λαστιχα ρε :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...