Jump to content

Ιδεες Και Λυσεις Για Επιπλο Ενυδρειου!


Recommended Posts

θελω να μ πειτε ιδεες υλικου κ οικονομικου περιεχομενου για ενα επιπλο οπου θα τοποθετησω το ενυδρειο μ!οι διαστασεις που θελω ειναι 140εκ μηκος 70 εκ πλατος και 90 εκ υψος οι οποιες ειναι σαφως πολυ μεγαλυτερες απο το ενυδρειο μου αλλα με βολευουν για το χωρο π θελω να καλυψω κ ισως καποια στιγμη μελοντικα να μ ειναι αρκετο για ενα μεγαλυτερο ενυδρειο!θελω επισης να υπαρχει ντουλαπι στο οποιο θα τοποθετηθει σαμπ κ αναπληρωση τα οποια μαζι ειναι κατι λιγοτερα απο το μηκος π προανεφερα!για να ακουσω προτασεις κατασκευων,που να ρωτησω,αν εχει καποιος κατι σε παρομοιο μεγεθος κ ενα πολυ γενικο υπολογισμο κοστους!

Αν υπαρχει καποιο αρθρο π δεν προσεξα παρακαλω παραπεμψτε με!

Link to comment
Share on other sites

Μπακνανα στο νεο κοσμο εχει αποθηκη τεραστια με ξυλα οτι θελεις το δικο μου το επιπλο 180χ60χ60 μελαμινη 22αρα μου πηγε 120 ευρω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και πηρες τα κομματια κ το βιδωσες απλα;;;τα λεφτα μ ακουγονται πολυ καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να πας σε ξυλο θαλασσης,που και οικονομικο ειναι αλλα και λειτουργικο για την δουλεια που το θελεις.Αυτο για το ντυσιμο.Η βαση απο μεταλο η χοντρα δοκαρια ξυλου :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα καποιο σχεδιο απο συνχομπιστα να δω;;αυτο π με νοιαζει πιο πολυ ειναι να αντεχει το βαρος!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...