Jump to content

Frag And Plant Swap Live


TAN

Recommended Posts

Μπράβο ρε παιδια.....κρίμα που λόγω οικογενειακών υποχρεωσεων δεν μπορεσα να κατεβω και εγω με την παρεα από Θεσσαλονικη.

Ζηλεύω....

:bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και του χρονου ολα τελεια και πολυ κοσμο και πολλα κοραλια .Λιγο πιο χαμηλα το μικροφωνο το χρονου μας πηρε τα αυτια...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο επέστρεψα ,πολύ καλή εκδήλωση και πολλοί φίλοι παλιοί αλλά και καινούργιοι ,Μπράβο στους διοργανωτές :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους και από εμένα!!!!!! Δεν μπόρεσα να έρθω λογο δουλειάς αλλα τουλάχιστον βοήθησα με μερικά φραγκακια !!!

:bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε παιδιά! Δυστυχώς δεν μπόρεσα να είμαι μαζί σας λόγο δουλειάς πιστεύω στην επόμενη εκδήλωση να είμαι μαζί σας!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά, απο τις φωτό που είδα το κλίμα πρέπει να ήταν απίστευτο και η οργάνωση τέλεια, δυστυχώς η δικιά μου μουτσούνα δεν μπόρεσε να είναι εκεί !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα σπιτι,ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους ηρθαν και μας τιμησαν με την παρουσια τους.Οπως ηταν αναμενομενο το αλμυρο νερο εκλεψε την παρασταση!

Να πω κι ενα πολυ μεγαλο μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο τη Θεσσαλονικη και χαρικα που τους γνωρισα και απο κοντα!

Του χρονου περισσοτεροι!:)

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από τις φώτο και τα λεγόμενα του Αλέξη... ζηλεύω πιο πολύ που δεν μπόρεσα να έρθω.

Μπράβο και από μένα για την δουλειά που ρίξαται όλοι σας και τα καταστήματα που υποστήριξαν το ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από τις φώτο και τα λεγόμενα του Αλέξη... ζηλεύω πιο πολύ που δεν μπόρεσα να έρθω.

Μπράβο και από μένα για την δουλειά που ρίξαται όλοι σας και τα καταστήματα που υποστήριξαν το ΑΖ

Εσυ πηρες απουσια...σε περιμενα να σε δω απο κοντα μετα απο πολυ καιρο..

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές για αυτή την πολύ όμορφη εκδήλωση και σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας.

Αν και φέτος οι θαλασσινοί ήταν πολλοί περισσότεροι ελπίζουμε σε καλύτερη συμμετοχή των γλυκούληδων του χρόνου.

Όλα ήταν υπέροχα και του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα μπραβο σε ολους,.,,,,δυστυχω μια απο τα ιδια με τον Μανο,,,λογω δουλειας δεν μπορεσα να ερθω,,,,χιλια μπραβο σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο Frag And Plant Swap πέρασε στην ιστορία...

Αυτό που θα μας μείνει είναι το υπέροχο κλίμα, η μεγάλη συμμετοχή και ο πολύ μεγάλος αριθμός κοραλιών ...

Ενα μεγάααλο ευχαριστώ στους οικοδεσπότες που μας φιλοξένησαν αγόγγυστα(παρά το δυσάραστο προσωπικό γεγονός που τους συνέβει, τα θερμά μου συλληπήτηρια) αλλά και στους χορηγούς που μας διέθεσαν τα ενυδρεία, τα φωτιστικά,

καθώς και σε όλους τους συνχομπίστες για την συμμετοχή τους .

Και του χρόνου εμείς του γλυκού να κάνουμε μιά δυναμική εμφάνιση γιατί οι θαλασσινοι θα το πάρουν πάνω τους :D

Έγινε επεξεργασία - south
Link to comment
Share on other sites

Ομορφες κυριακατικες στιγμες,καποια στιγμη πηγε να μου ξεφυγει λιγο αλλα το'φερα :D.

Ειδα πολλους φιλους,αλλα γνωρισα κι αλλους. :)

Σαλονιακαααααα respect :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

No commends!

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Respect σε όλους! :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-117: Αψογη διοργάνωση και το ενυδρείο μου πρασίνισε ξαφνικα! Να είστε όλοι καλά και ευχαριστώ όλους για την υπομονή τους στις ερωτήσεις απο εμάς τα νεούδια στο χώρο! Με υγεία να τα πούμε και του χρόνου!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφες κυριακατικες στιγμες,καποια στιγμη πηγε να μου ξεφυγει λιγο αλλα το'φερα :D.

Ειδα πολλους φιλους,αλλα γνωρισα κι αλλους. :)

Σαλονιακαααααα respect :bigemo_harabe_net-146:

Την ωρα που πηγε να σου ξεφυγει σε συνεφερα εγω Στραταρε..!!!

Χαίρομαι πολυ που γνωρισα ολους εσας απο κοντα !!

Ειμαστε στο αεροδρόμιο και περιμενουμε την πτηση..

Ολα ηταν τελεια και στη Σαλονικη θα σας περιμένουμε ολους..

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο για όλους όσους κόπιασαν και προσπάθησαν για να ζήσουμε σήμερα το πρώτο Frag And Plant Swap του ΑΖ !!!

Συγχαρητήρια σε όλους !!!

:bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...