Jump to content

Frag And Plant Swap Live


TAN

Recommended Posts

Την ωρα που πηγε να σου ξεφυγει σε συνεφερα εγω Στραταρε..!!!

Χαίρομαι πολυ που γνωρισα ολους εσας απο κοντα !!

Ειμαστε στο αεροδρόμιο και περιμενουμε την πτηση..

Ολα ηταν τελεια και στη Σαλονικη θα σας περιμένουμε ολους..

Αγορινα μου,εισαι αρχοντας κι ας εισαι ΠΑΟΚ :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο μπράβο για τη προσπάθεια όλων, ένα μεγαλύτερο στα 3 παιδιά που ξεπατώθηκαν και που ελπίζω να ξανάρθουν για περισσότερο.

Τέλος να εκφράσω τη λύπη μου που δεν "ανέβηκε" σε όλα τα άλλα fora.

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια μέρα γεμάτη γνωριμίες και χαμογελά

Μια ωραία οργάνωση απο τα παιδιά , με ένα χαρούμενο για όλους αποτέλεσμα ανταλλαγής.

Να ευχαριστήσουμε (O gio και εγω) τους φίλους ΣΤΑΜΑΤΗ και sps4ever για τη φιλοξενία και τους περιμένουμε στο επόμενο swap στην θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν να στηθεί μια τέτοια διοργάνωση.

Περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο swap!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχαρητήρια για την εξαιρετική ιδέα που είχατε! Και μεις με τις φωτος σας ήταν σα να ημασταν εκεί!

Ελπίζω από του χρόνου να συμμετάσχω κι εγώ σε κάτι ανάλογο...

Και πάλι μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

ηταν ολα φανταστικα οπως βεβαια το περιμενα γνωρισα παιδια που δεν ειχα δει μεχρι σημερα ιδιος τα παιδια απο την θεσσαλονικη και ειμαι πολυ χαρουμενος για αυτο που σε τετοιους καιρους τολμησαν και εκαναν το ταξιδι μπραβο τους .ειδα φιλους απο παλια ανταλαξαμε αποψεις ψαροκουβεντα και πολλα πειραγματα και βεβαια αρκετα παιδια νεοι στο χωρο που στηνουν ενα ενυδρειο καινουργιο τετοια εποχη.κοραλια πολλα κοραλια φυγαμε ολοι ευχαριστημενοι Ενα μεγαλο ευχαριστω στο aquazone για την οργανωση και εκτελεση του swap επισεις θα ηθελα να ευχαριστησω τον tan και ολους οσους κουραστηκαν και μοχθησαν για αυτο το εργο .και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα και φυσικα η απουσια του mad 23 ητανε αισθητη,πολλα φιλια φιλε και δεν εφαγες την πιτσα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: πολλα φιλια σε ολους και ευχομαι του χρονου να ειμαστε ολοι εκει και αλλοι τοσοι με υγεια .

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές της υπέροχης εκδήλωσης και σε όσους ήταν παρόντες και την τίμησαν!

Επίσης στους φίλους από Θεσσαλονίκη που ταλαιπωρήθηκαν αρκετά σε μια μέρα.

Πιστεύω πως όλοι έφυγαν ευχαριστημένοι.

Ήταν ο καλύτερος τρόπος να περάσουμε την Κυριακή μας, παρέα με παλιούς και νέους φίλους,

υπέροχα κοράλλια και φυτά και πολλές, ενδιαφέρουσες συζητήσεις!

Εύχομαι την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι και να ενεργοποιηθούν περισσότερο οι φίλοι του φυτεμένου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...