Jump to content

Απιστευτο !!!!


AngelinaA

Recommended Posts

Θα σου πω ενα και μονο τα shit και τα ξεSHIT που λες να τα πεις πουθενα αλλου εδω ειναι ΕΛΛΑΔΑ και να τα λες και να τα γραφεις ελληνικα το καταλαβες??????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ χαμηλώστε τους τόνους αμφότεροι.....

Link to comment
Share on other sites

Φτοὺ κακά!!!

Ἠλπιζα νὰ ἀντιληφθεῖτε τὴν εἰρωνική μου διάθεσης.

Ἁπλὰ εἶσθε ἄλλη μία χαριτωμένη σαδίστρια.

Κακά, κακά, κακὰ.

κακάκια

:bigemo_harabe_net-155:

ΥΓ Καὶ τὸ πρόβλημα μου εἰδικότερα εἶναι τὸ ἑξῆς: κάνατε ὅτι κάνατε, θὰ ἔπρεπε ἐμεῖς νὰ τὸ μάθουμε; εἰσθε σοβαρή;

:bigemo_harabe_net-101::poster_oops:

Link to comment
Share on other sites

Ότι διαβάζουμε στο internet δεν είναι πάντα σωστό...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/psarosoupa.html

Θα ήταν προτιμότερο να συζητηθεί κάποια θεραπεία πριν από οποιαδήποτε απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Ότι διαβάζουμε στο internet δεν είναι πάντα σωστό...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/psarosoupa.html

Θα ήταν προτιμότερο να συζητηθεί κάποια θεραπεία πριν από οποιαδήποτε απόφαση.

Θα συμφωνησω με τον Φωτη!!!

Για ποιο λογο υπαρχει αλλωστε το φορουμ;;;

Οσο για την τακτικη και το ποσο ανώδυνη να ειναι δεν το συζητω, αρκει να βουτηξετε σε 100 βαθμους νερο για να το καταλάβετε....................

Link to comment
Share on other sites

αν απλα δεν ηθελε το ψαρακι ας εβγαζε αγγελια πως το χαριζει και ολο και καποιος θα το φιλοξενουσε...

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ατζελινα απο την στιγμη που αρχισες να γραφεις στο φορουμ μονο για αρρωστιες,θανατους,βρασιματα γραφεις,μηπως πρεπει

να ασχοληθεις με κατι αλλο για σωθει κανενα ψαρι;

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ατζελινα απο την στιγμη που αρχισες να γραφεις στο φορουμ μονο για αρρωστιες,θανατους,βρασιματα γραφεις,μηπως πρεπει

να ασχοληθεις με κατι αλλο για σωθει κανενα ψαρι;

Συμφωνώ με τον Σταύρο και το έχω γράψει και σε παλιότερο θέμα σου!

Εγώ πλέον έχω σταματήσει να απαντώ σε θέματα σου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην με βριζετε σορυ κιολας δεν εβρισα και κανεναν ψαρια δεν εχω πλεον μονο ενα μονομαχο και αυτος γερος και δεν προκειτε να ασχοληθω με ενυδρεια αμα πεθανει.. απλα δεν το χω το shit δεν ειναι βρισια ετσι πως το ειπα απλα εγραψα οτι δεν καταλαβαινω τιποτα η φραση αυτη στα αγγλικα δεν ειναι βρισια οσο για το ψαρακι σιγουρα ειχε dropsy εδω και 3 μηνες παλευε να το σωσει δεν αποφασιζω εγω τι θα κανω της ειπα να μην το κανει αφου δικο της ηταν εγω τι φταιω ??? και αρχαια ελληνικα δεν καταλαβαινω η πρωτη μου γλωσσα ειναι τα αγγλικα μην γινεστε και ρατσιστες, μην τα βαζετε ολοι μαζι μου ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην με βριζετε σορυ κιολας δεν εβρισα και κανεναν ψαρια δεν εχω πλεον μονο ενα μονομαχο και αυτος γερος και δεν προκειτε να ασχοληθω με ενυδρεια αμα πεθανει.. απλα δεν το χω το shit δεν ειναι βρισια ετσι πως το ειπα απλα εγραψα οτι δεν καταλαβαινω τιποτα η φραση αυτη στα αγγλικα δεν ειναι βρισια οσο για το ψαρακι σιγουρα ειχε dropsy εδω και 3 μηνες παλευε να το σωσει δεν αποφασιζω εγω τι θα κανω της ειπα να μην το κανει αφου δικο της ηταν εγω τι φταιω ??? και αρχαια ελληνικα δεν καταλαβαινω η πρωτη μου γλωσσα ειναι τα αγγλικα μην γινεστε και ρατσιστες, μην τα βαζετε ολοι μαζι μου ελεος...

DON'T CRAZY...Μήν τρελαίνεσαι δηλαδή...Και προπαντός μήν ξαναβράσεις ψάρι....εκτός και άν είναι από την ψαραγορά....

Link to comment
Share on other sites

αμεσως ολοι να με φατε λες και διεπραξα κανενα εγκλημα δεν σκοτωσα εγω το ψαρι και αυτη μου την εδωσε ιδιαιτερα ο τολις αφου δεν καταλαβες καλα καλα την φραση τι μου με αυτον τον τροπο μου λες ηρθες στην ελλαδα πρεπει να μιλας μονο ελληνικα χειροτερα και απο ξενο κανεις σαν να μου λες γυρνα πισω απο εκει που ηρθες και εγω ελληνιδα ειμαι αλλα απο οτι βλεπω ολοι οι ελληνες ρατσιστες ειναι ακομα και αν εισαι ελληνας του εξω σε βριζουνε αισχος...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ποτε δεν θα το εκανα σε ψαρι και δεν το εβρασα εγω

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ποτε δεν θα το εκανα σε ψαρι και δεν το εβρασα εγω

Βρε χαλάρωσε...χιουμοριστικά το έγραψα το βράσιμο.....όσο για τα σχόλια του Τόλη ήταν αρκετά έντονα.....

Ας σταματήσει εδώ λοιπόν και την επόμενοι φορά όλοι μας να κάνουμε ότι μπορούμε για να σώσουμε το όποιο ψαράκι.....

Link to comment
Share on other sites

αμεσως ολοι να με φατε λες και διεπραξα κανενα εγκλημα δεν σκοτωσα εγω το ψαρι και αυτη μου την εδωσε ιδιαιτερα ο τολις αφου δεν καταλαβες καλα καλα την φραση τι μου με αυτον τον τροπο μου λες ηρθες στην ελλαδα πρεπει να μιλας μονο ελληνικα χειροτερα και απο ξενο κανεις σαν να μου λες γυρνα πισω απο εκει που ηρθες και εγω ελληνιδα ειμαι αλλα απο οτι βλεπω ολοι οι ελληνες ρατσιστες ειναι ακομα και αν εισαι ελληνας του εξω σε βριζουνε αισχος...

Δεν ειμαι ρατσιστης η γυναικα μου ειναι λατινοαμερικανα οσο για το shit επιδει μιλαω και αγγλικα και ισπανικα σαν να μιλαω ελληνικα το shit ειναι η σκατα η γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τολη, δεν υπαρχει λογος να το συνεχισουμε το θεμα. Οποιος καταλαβε καταλαβε, και αγαπητη Αντζελινα το περι ρατσισμου δεν εχει πατριδα και πανω απο ολα δεν εχει θεση στο φορουμ μας.

Ενταξει εγινε οτι εγινε τελιωσε, αλλα Dropsy και 3 μηνες δεν μου κολλαει, αλλου θα ηταν το προβλημα και δυστηχως δεν απευθύνθηκε σε καποιον σχετικο πριν κανει οτι διαβαζει απλα δεξια και αριστερα μεσα στο νετ.

Link to comment
Share on other sites

αστον αφου θελει να το συνεχισει στην συγκριμενη περιπτωση δεν εβρισα κανεναν απλα ειναι φραση οπως λεμε στα ελληνικα δεν καταλαβαινω τιποτα στα αγγλικα το λες ετσι αλλα αφου νομιζεις οτι εγω καθομαι και βριζω τι να σου πω κανε οτι θες το θεμα εδω κλεινει...δεν θα κατσω να ασχοληθω συμφωνω απολυτα με τον rik..δικο της ηταν το ψαρι εγω τα τραβαω..

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ατζελινα απο την στιγμη που αρχισες να γραφεις στο φορουμ μονο για αρρωστιες,θανατους,βρασιματα γραφεις,μηπως πρεπει

να ασχοληθεις με κατι αλλο για σωθει κανενα ψαρι;

Ή με κατι αλλο γενικως;

Δεν θελω να φανω σκληρος αλλα δεν μπορω να κατανοησω τι μαχη δοθηκε να σωθει το ψαρι ωστε να αποκλεισουμε ολα τα δυνατα μεσα και να καταληξουμε σε ευθανασια και μαλιστα με βρασμο.

Πραγματικα εαν αυτο το εβλεπα σε ταινια θα αλλαζα καναλι. ...

Link to comment
Share on other sites

Δέν έχεινόημα να το συζητάμε άλλο, το ψάρι χάθηκε, και όλοι μας πιστεύω ότι καταλάβαμε τί πρέπει να γίνει στο μέλλον.

Το θέμα κλειδώνει....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...