Jump to content

Frag Swap Women's Policy...


Recommended Posts

Μιας και οι περισσοτεροι εχετε γυρισει στα σπιτακια σας μετα το σημερινο πανηγυρι, θα θελα να ακουσω πως εξαγορασατε τις γυναικες σας! χαχαχαχαχαχα

Ταξιδι στην επαρχεια για ΣΚ? Πολλαπλό babysitting?! Μασαζάκι και λασποθεραπεία με φύκια?!

Ακούω!!!

Περιμενω τους ανταποκριτες απο Θεσσαλονικη να μαθω περισσότερα για το πως ηταν και πως περασατε!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον θέμα!

Για να δω,μην ντρέπεστε!!

:bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει πριν καιρό πως έχω να πάω σε μία συνάντηση, (ζουρλών... συμπληρώνει πάντα η γυναίκα μου).

Εκεί που είμαι έτοιμος προχθές(Παρασκευή) να θυμίσω, πως δυστυχώς δεν έχει οικογενειακή έξοδο την Κυριακή λόγω του swap και προσπαθώ να βρω πως θα ανταποδώσω, με προλαβαίνει και μου λέει πως την Κυριακή έχει κανονίσει με φίλες από την σχολή χορού της κόρης, να πάνε να δουν πρωινή παράσταση μπαλέτου, ''σίγουρα δεν θα θες να έρθεις, οπότε δες και εσύ πως θα περάσεις που σε αφήνουμε μόνο''!!! :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρωί που έφυγα για να έρθω άφησα την γυναίκα μου μαζί με την πεθερά μου.Πάντως για ένα περίεργο λόγο όταν γύρισα

δεν μου είπε απολύτως τίποτα.Μάλιστα μου είχε πάρει και παγωτό για όταν θα γύριζα :bigemo_harabe_net-88:

πάντως για καλό και για κακό δεν το έφαγα :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τα πραγματα ειναι απλα ....

Την φερνετε μαζι σας.......

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο Σταυρός.....

Παίζει κ το άλλο εγω σου είπα να έρθεις τι φταίω εγω που έτυχε κ είχες κανονίσει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τα πραγματα ειναι απλα ....

Την φερνετε μαζι σας.......

Ψηφίζω δαγκωτό!!! Άσε που όλο το απόγευμα είναι κομμάτια,οπότε κερδίζεις όλη την Κυριακή! Παω Queens, τα λέμε! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εταξα τπτ... πιο πολυ στεναχωρεθηκε που δεν είχα μαζι μου τα κοραλια :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τα πραγματα ειναι απλα ....

Την φερνετε μαζι σας.......

σωστός έτσι έκανα και εγώ και μάλιστα το χάρηκε

Link to comment
Share on other sites

Εγω την αφησα φροντισα και την εγκυο 9 μηνες πριν και την ημερα του swap ηταν στο μαιευτηριο! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει πριν καιρό πως έχω να πάω σε μία συνάντηση, (ζουρλών... συμπληρώνει πάντα η γυναίκα μου).

Εκεί που είμαι έτοιμος προχθές(Παρασκευή) να θυμίσω, πως δυστυχώς δεν έχει οικογενειακή έξοδο την Κυριακή λόγω του swap και προσπαθώ να βρω πως θα ανταποδώσω, με προλαβαίνει και μου λέει πως την Κυριακή έχει κανονίσει με φίλες από την σχολή χορού της κόρης, να πάνε να δουν πρωινή παράσταση μπαλέτου, ''σίγουρα δεν θα θες να έρθεις, οπότε δες και εσύ πως θα περάσεις που σε αφήνουμε μόνο''!!! :lmao: :lmao:

Εισαι Θεος! Μπορουσες να κανεις και σκηνη που στο λεει τελευταια στιγμη!!! χαχαχαχαχα

Εγώ το πρωί που έφυγα για να έρθω άφησα την γυναίκα μου μαζί με την πεθερά μου.Πάντως για ένα περίεργο λόγο όταν γύρισα

δεν μου είπε απολύτως τίποτα.Μάλιστα μου είχε πάρει και παγωτό για όταν θα γύριζα :bigemo_harabe_net-88:

πάντως για καλό και για κακό δεν το έφαγα :bigemo_harabe_net-134:

Χαχαχαχααχχαχα! ξεραθηκα στα γελια οταν το διαβαζα!

Ρε σεις τα πραγματα ειναι απλα ....

Την φερνετε μαζι σας.......

Δεν παιζει! Μακρυα κι αγαπημενοι!!!

Εγω δεν εταξα τπτ... πιο πολυ στεναχωρεθηκε που δεν είχα μαζι μου τα κοραλια :D

Η δικια σου γυναικα ειναι απο τις λιγες!!!Τι την ποτιζεις?!

Εγω την αφησα φροντισα και την εγκυο 9 μηνες πριν και την ημερα του swap ηταν στο μαιευτηριο! :bigemo_harabe_net-74:

Και δεν επαιζες ενα τζοκερ καλυτερα?!

Link to comment
Share on other sites

Χαζούληδες... οι γυναίκες σας επίτηδες σας άφησαν να πάτε χωρίς γκρίνιες... Απλά κάνανε και αυτές ότι θέλανε χωρίς τον τζαναμπέτη άνδρα τους μέσα στα πόδια τους

Link to comment
Share on other sites

αληθεια! ωχ ωχ ωχ..τωρα θα αρχισουν οι αλλοι....που ησουν μαρη εχθες?! που γυρνουσες?!

Link to comment
Share on other sites

"κυλιόμουν" στο κρεβάτι.... κουκουλωμένος με κουβέρτα με χαμομήλια και φυσικούς χυμούς.... με όλο το σώμα μου να είναι πιασμένο, συν τον πονοκέφαλο !!!

... αλλά είχα και παρέα στο κρεβάτι..... τη γάτα μου !!!

Σαν κάτι γεροντοκόρες

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγω την αφησα φροντισα και την εγκυο 9 μηνες πριν και την ημερα του swap ηταν στο μαιευτηριο! :bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Καλά ρε Θοδωρή, δεν παίζεσαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τα πραγματα ειναι απλα ....

Την φερνετε μαζι σας.......

ναι,έλα πέστο στη δικιά μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρωί που έφυγα για να έρθω άφησα την γυναίκα μου μαζί με την πεθερά μου.Πάντως για ένα περίεργο λόγο όταν γύρισα

δεν μου είπε απολύτως τίποτα.Μάλιστα μου είχε πάρει και παγωτό για όταν θα γύριζα :bigemo_harabe_net-88:

πάντως για καλό και για κακό δεν το έφαγα :bigemo_harabe_net-134:

φάε ρε το παγωτό...

απίθανο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια περυσι το καλοκαιρι την ειχα παει διακοπες στο βουνο.Ακομα δεν εχω παει να τη φερω :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια περυσι το καλοκαιρι την ειχα παει διακοπες στο βουνο.Ακομα δεν εχω παει να τη φερω :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Ξεράθηκα :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...