Jump to content

1St Aquazone.gr Frag & Plant Swap 21/04/2013 - Αθήνα {Photo Post}


Husky_Jim

Recommended Posts

Μπράβο παιδιά, φοβερή ιδέα και από τις φωτό φαίνεται ότι είχε μεγάλη επιτυχία και περάσατε τέλεια. :bigemo_harabe_net-64:

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και σε όλους τους συμμετέχοντες. Μακάρι να γίνει θεσμός.

Link to comment
Share on other sites

ξανα ενα νεγαλο μπραβο σε ολους και του χρονου με 2 γυαλες να ξεκινησει η κληρωση το πρωι και να τελειωση το βραδυ............

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καταπληκτικά....ελπίζω όπως ανέφεραν κ οι προηγούμενοι του χρόνου δυο γυαλες ακομα περισσότερο κοσμο....

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά περάσαμε πάρα πολύ ωραία, πολύ ωραία εκδήλωση, καλή παρέα, ωραίες συζητήσεις, καινούργιες γνωριμίες και πολλά πολλά κοράλλια...

Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν για να πραγματοποιηθεί η εκδήλωση και ελπίζω του χρόνου για ακόμα μεγαλύτερη συμμετοχή.

Τέλος να ευχαριστήσω και τον kikos7 που μου χάρισε καμιά δεκαπενταριά λαχνούς και ήρθα με άδεια χέρια και έφυγα με γεμάτη σακούλα!!!

Ελπίζω του χρόνου να φέρω και εγώ κοράλλια και να μοιραστούν σε χομπίστες.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την ομάδα του AZ για τα συλληπητήρια και να ευχηθώ υγεία και ευτυχία σε σας και τις οικογένειές σας. Ήταν μεγάλη μου χαρά που βοήθησα

σε αυτό το γεγονός αν και δεν μπόρεσα να το χαρώ και να προσφέρω όσο θα ήθελα.Ελπίζω την επόμενη φορά οι συνθήκες να είναι πιο κατάλληλες. Συγχαρητήρια σε όλους για την εξαιρετική προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σε ευχαριστούμε Daedalus για το χώρο που μας παραχώρησες να είσαι πάντα καλά .......

Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν σε αυτο το ενυδρειακό φεστιβάλ , η προσέλευση ήταν κατα πολύ μεγαλύτερη απο αυτη που φανταζόμουν οτι θα ήταν .

Για τους Θεσσαλονικείς τι να πω ............. έκαναν τόσα χιλιόμετρα και έδωσαν το παρών ....... σε αυτό το σημείο έχω μια ένσταση προς τους διοργανωτές , θα ήθελα για τους ανθρώπους που έρχωνται απο την επαρχεία σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις , να παρακάμπτονται οι κανονισμοί της διοργάνωσης και να έχουν μια προτεραιότητα ( δεν νομίζω να έχει κανέας αντίρηση ) .

Αλλος ένας που ξεχώρησε για μένα ήταν ο VRILO ....... παραγματικά δεν υπάρχουν λόγια γι αυτό τον άνθρωπο να του πούμε ευχαριστώ ... είναι λίγο . Πάντα άξιος !!!

Εντυπωσιακό ήταν και η φυσική παρουσία των επαγγελματιών σε μια εκδήλωση καθαρά χομπίστικη και που ίσως κάποιοι άλλοι επαγγελματίες να το έπαιρναν τελείως αντίθετα , εγω το μεταφράζω οτι οι άνθρωποι αυτοί είναι χομπίστες ( εγω επειδή τους γνωρίζω απο παλιά το ήξερα και δεν χρειαζόμουν να τους δω στην εκδήλωση , όπως ξέρω οτι υπάρχουν κι άλλοι που ίσως να μη μπόρεσαν να έρθουν ) και καλό είναι να το λάβουμε υπ όψιν μας και να τους στηρίξουμε στις δύσκολες αυτες εποχές για όλους μας .

Χάρηκα , πραγματικά χάρηκα πολύ , είδα παλιούς φίλους , γνώρισα νέους , είδα παλιούς φίλους που είμαστε τσακωμένοι και χάρηκα που είναι καλά !!!

Πάντα τέτοια και ελπίζω το επόμενο να γίνει σύντομα και γιατί όχι να έχει και ψάρια για ανταλλαγή !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την ομάδα του AZ για τα συλληπητήρια και να ευχηθώ υγεία και ευτυχία σε σας και τις οικογένειές σας. Ήταν μεγάλη μου χαρά που βοήθησα

σε αυτό το γεγονός αν και δεν μπόρεσα να το χαρώ και να προσφέρω όσο θα ήθελα.Ελπίζω την επόμενη φορά οι συνθήκες να είναι πιο κατάλληλες. Συγχαρητήρια σε όλους για την εξαιρετική προσπάθεια.

Προσωπικα για μενα,ειναι χαρα μου που γνωρισα και εσενα και τον αδελφο σου.Ειστε και οι δυο ανθρωποι που πραγματικα αξιζει να γνωριζει κανεις.Να ειστε παντα καλα,και θα τα λεμε :)

Σταματη τι να πεις για τους Θεσσαλονικεις;Μα μονο μια λεξη.

Respect! :)

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να πω για την χθεσινή εκδήλωση ειναι λίγο!!!! Συγχαρητήρια σε όλους σας λοιπόν για την άψογη εκδήλωση!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν τα θερμα μου συλλυπητήρια και απο μενα..δυστηχως ειναι κ αυτα μεσα στην ζωη..

Σταμάτη σε ευχαριστώ για ολα.. δε χρειάζεται να πω περισσότερα. Η εκτιμηση πρεπει να δείχνετε με πραξεις κ οχι με τα λογια.Σε περιμενω στην Θεσσαλονίκη λοιπόν να σου ανταποδώσω την φιλοξενια.

Επισης δεν τίθεται θεμα προτεραιοτητας σε καμια περιπτωση, ίσες ευκαιρίες για όλους. Αυτο ειναι το σωστο.

Επισης θα ηθελα να ευχαριστήσω τον Νικο (sps4ever) που αν και ζητησαμε να μην αγκαρεψουμε κανεναν,αφησε το σπιτι του ολη μερα για να μας φερει στο χωρο του event, να μας παει στα κτελ να στείλουμε τα κοραλια μας πισω Θεσσαλονίκη κ ξανα στην σταση μετρο να παμε στο αεροδρόμιο.

Στράτο... παλικαρι μου ολα καλα μαζι σου αλλα αν δε φορουσες και αυτην την μπλουζα θα σε συμπαθουσα περισσότερο... :D :D :D

(Δεν υπάρχεις λεμε!!!! :) )

Μιχαλη mad23 ... εμαθα οτι την προηγούμενη το βραδυ καθοσουν κ εδινες οδηγιες πινοντας Grants... ισχύει??? :)

Που ήσουν εσυ βρεεε?????

:)

Ολα καλα.

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

καταρχας ο κυρ διας ειναι καθαρα δικος μου οταν ανεβει.και απλα δεν το συζηταω να τον μοιραστω με κανεναν...χεχε

δεν εχω σταματησει να σας δινω ευχες καλοι μου φιλοι,ευγε για την οργανωση,και ολη την επιμελεια σε ολους οσους ετρεξαν.

ΥΓ.σταματαρε,σ 'ευχαριστει πολυ ο φιλος που παρελαβε τα φυτα για τη λιμνη του.ευχαριστω επισης και τον δοκτωρ αλεξ που εκανε τον ταχυδρομο.

η 16 του ιουνη ......ειναι κοντα ρεεεεεεεε.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους!! πολύ καλή διοργάνωση πολύ όμορφο και φιλικό κλίμα!! Όλοι μιλούσαν μεταξύ τους, γνωριστήκαμε γελάσαμε αλλάξαμε απόψεις , με αλλά λόγια όλα ήταν όπως έπρεπε!!!

Του χρόνου ελπίζω να έχουμε ακόμα ποιο μεγάλη συμμετοχή ακόμα ποιο πολλά χαμόγελα και ποιο πολλούς χομπιστες!! Γιατί τελικά αυτό που μετρά είναι να περνάμε όσο καλύτερα μπορούμε!!

Δημήτρη και Χρήστο ευχαριστούμε που μας προσφέρατε των χώρο σας που έγινε αφορμή να γνωριστούμε και να περάσουμε μια αξέχαστη Κυριακή!!

P.S Giovanni και bababrilios

Συγγνώμη που δεν καταφέραμε να κάτσουμε μέχρι το βράδυ και να γνωριστούμε περισσότερο!!

Link to comment
Share on other sites

Ιουνη ε;

Εχω και καλοκαιρινες μπλουζες της προπονησης με τον δαφνοστεφανωμενο,τον τετραστερο.Θα σου κανω μια δωρο Κωστα :)

:bleh: :bleh: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Αχα! Εκδρομουλα στη Σαλονικα; Τέλεια!

Για Ιούλιο κανονιστε κανένα νησάκι βρε παιδιά! :P

Link to comment
Share on other sites

Δυναμη και τελειοτητα!δυο λεξεις με διαφορετικους αποδεκτες η πρωτη βεβαια παει στον δημητρη και στο χρηστο γιατι πειτε μου ποσο δυναμη εχουν μεσα τους αυτα τα παιδια για να καταφερνουν να μην χανουν το χαμογελο και την ορεξη τους για να συνεισφερουν για ολα μεχρι την τελευταιο λεπτο ουτε αυτες τις δυσκολες στιγμες!ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω και στους δυο για ολα!και η δευτερη λεξη παει στο aquazone και ολα τα μελη του για αυτην την τοσο τελεια οργανωση,για αυτα τα τοσο τελεια κοραλλια και τον τοσο τελειο κοσμο που ηταν εκει(θεσσαλονικη ηταν χαρα μου που σας γνωρισα απο κοντα και τα ειπαμε!ευχομαι και παλι συντομα)μπραβο σε ολους! Αν και στο επομενο μας βλεπω να χτυπαμε 700αρι χαλαρα!

Link to comment
Share on other sites

Ιουνη ε;

Εχω και καλοκαιρινες μπλουζες της προπονησης με τον δαφνοστεφανωμενο,τον τετραστερο.Θα σου κανω μια δωρο Κωστα :)

:bleh: :bleh: :bleh:

καλα ρε,έτσι...

έλα σε περιμένουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ιουνη ε;

Εχω και καλοκαιρινες μπλουζες της προπονησης με τον δαφνοστεφανωμενο,τον τετραστερο.Θα σου κανω μια δωρο Κωστα :)

:bleh: :bleh: :bleh:

Στρατο δεν ηταν τυχαιο το νουμερο και η μερα πιστευω...40(0) εμεις και λιγο ποιο κατω 40 καποιοι αλλοι με κοκκινα!!
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε,έτσι...

έλα σε περιμένουμε..

Τι;

Θες κι εσυ μπλουζακι;Εγινε :D

Link to comment
Share on other sites

...και θα σε παω διπλα στον ιερο ναο για καφε,οπως εσεις με ειχατε παει στο....ολυμπικο.

αμοιβεα τα αισθηματα μπειμπι :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

...και θα σε παω διπλα στον ιερο ναο για καφε,οπως εσεις με ειχατε παει στο....ολυμπικο.

αμοιβεα τα αισθηματα μπειμπι :bigemo_harabe_net-145:

που θα τον πας για καφέ εκεί τον άνθρωπο;για καμιά toumpa libre και πάλι αν...

Link to comment
Share on other sites

Στράτο όταν θα έρθεις θα σου κλείσουμε ξενοδοχείο στη Τούμπα με θέα το γήπεδο

Στάλθηκε από το GT-P3100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μαυριλα βρε παιδια.Στρατο χαριλαου... Να σε δει και λιγο ο ηλιος της θεσσαλονικης ρε φιλε :bigemo_harabe_net-146:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ΔΗΜΗΤΡΗ,ΧΡΗΣΤΟ να ειστε καλα εσεις και οι οικογενειες σας.,και συντομα τα ενυδρεια σας ευχομαι να τα δειτε τουμπανοοοοο Μπραβο σας :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...