Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα!


ydrastis

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους σας.

Λίγα λόγια για εμένα.

Παλιότερα είχα ένα ενυδρείο 120 λίτρων με λεβίστες κυρίως και με αληθινά φυτά. Μετά την τότε μετακόμιση μου όμως δεν με έπαιρνε για το στήσιμο του, οπότε το χάρισα.

Τώρα λοιπόν μετά από 4 χρόνια, έρχεται ξανά η ευκαιρία για ένα τέτοιο εγχείρημα.

Αγόρασα ένα duwell-μακάρι να το λέω σωστά- 180 λίτρων. Αυτή την φορά δεν ειμαι για μανούρες με φυτά η με ψάρια δύσκολα.

Το ενυδρείο το στήνω στο μαγαζί που διατηρώ, για παρατήρηση την ώρα της αναμονής των πελατών μου.

Ενδιαφέρομαι να βάλω κιχλίδες.

Ίσως δεν κάνω σωστά που ρωτάω σε αυτό το θέμα, θέλω όμως να με βοηθήσετε στην επιλογή των ψαριών μου δλδ. : να είναι από την ίδια λίμνη και τον μέγιστο αριθμό των ζευγαριών που χωράει το ενυδρείο. Να πω ότι το φίλτρο μου υποστηρίζει έως 250 λίτρα.

Επίσης, εκτός από τα ψάρια που θα αποκτήσω, ασχολούμαι και με αλλά ζώα όπως: κοκατίλ, καναρίνια,φίδια, σαύρες, σκορπιούς και ταραντούλες.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την επικοινωνία σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο aquazone και καλή διαμονή!

Το ενυδρείο που αγόρασες λέγετε juwel!

Για οποιαδήποτε απορία έχεις μπορείς να ανοίξεις ένα νέο θέμα στην αντίστοιχη ενότητα το φόρουμ!

Εδώ απλά θα σε καλωσορίσουμε και θα σου ευχηθούμε καλή συνέχεια με το χόμπι!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Όπως σου είπε κια ο ebenos πιο πάνω ότι χρειαστείς, άνοιξε το ανάλογο θέμα στην κατάλληλη κατηγορία και σίγουρα θα βρεις όποια βοήθεια χρειαστείς.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

2 φορες καλως ηρθες μιας που θελεις και αφρικανικο :sarcasm:

μολισ το στησεις να μας πεις που ειναι και το μαγαζι να περναμε καμια βολτα να χαζευουμε και εμεις

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...