Jump to content

Τι Θελετε Να Σας Φερει Ο/η Νονος/α ?


Recommended Posts

Μιας και είναι τις εποχής ας πούμε τι θέλουμε και που ξέρουμε μπορεί να μπαίνει και ο πνευματικός μας πατερας εδώ μέσα και να μας το φέρει ;-)

Εγώ θέλω 2 χαρεμια έτοιμα πιστοποιημένα και f0

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να μου πει αν υπαρχει ζωη μετα το θανατο,γιατι εχει ενα σκασμο χρονια που εχει πεθανει.......

για να σοβαρευτω και λιγο,ποτε μου δεν περιμενα αυτο που ηθελα να μου το παρει αλλος.σχεδον παντα το υλοποιουσα μονος μου ακομη και αν επρεπε να περιμενω αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

ενα reef 400 λτ με τουμπανο εξοπλισμο.ζηταω πολλα???

Link to comment
Share on other sites

τα χρονια που φυγαν!! η αν αυτο ειναι δυσκολο συμβιβαζομαι με ενα 206 γεματο βιολογικο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έφερε!!!!! :wootwoot:

Χαχαχαχαχαχαχα

post-16491-0-24454600-1366920010_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να μη ξαναδουλεψω ποτε,ΠΟΤΕ ομως αλλα να πληρωνομαι κανονικα και αδρα,επισης θελουμε να πουληθει το σπιτι μας για να μετακομισουμε στη λευκαδα γιατι δε την παλευουμε αλλο αθηνα αααααα και αν γινεται θα ηθελα να βρω μια βαλιτσα με λεφτα αυριο το πρωι με το που θα βγω απο το σπιτι...ευχαριστω νονα(που παρεπιπτοντως δε σε γνωρισα ποτε,αλλα εστω και με ενα απο ολα αυτα σε συγχωρω :P )

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μια βαλίτσα λεφτα δεν πρόκειται να φέρει αν και θα έπρεπε γιατι δεν την γνώρισα ποτε οπότε δεν χάλασε ούτε λεπτό για μένα με δυο Vortech τ ξεχνάς όλα........…

Link to comment
Share on other sites

Ενα ζευγαρι γοβες να τις κανω καπου δωρο :D

Αν δεν της αρέσουν δώστες σε μένα...... (για τις απόκριες βρε)

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

τα χρονια που φυγαν!! η αν αυτο ειναι δυσκολο συμβιβαζομαι με ενα 206 γεματο βιολογικο!!!!!!!!

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τον νονό μου θα ήθελα να αναλάβει τα πάγια έξοδα του σπιτιού... ΔΕΗ. ΟΤΕ, νερό και κοινόχρηστα !!

Αλλά τον έχω δει μόνο σε ασπρόμαυρες φωτογραφίες από την ημέρα της βάφτισης μου !!! από το 1957, οπότε μάλλον δεν θα αναλάβει τίποτα απ αυτά που ζητάω... άσε που δεν θα ζει !!!

Link to comment
Share on other sites

Να την δω σαν την στανιση και να μου τραγουδαει το jumboτραγουδο και δεν θελω τιποτα να μου φερει μονο το γελιο που θα ριξω μου φτανει!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Λόγο του ότι μου αρέσουν τα έθιμα, παρά του ότι κοντεύω τα -αντα και είμαι μαντράχαλος, θέλω απλά ένα τσουρέκι και μία λαμπάδα....

Τώρα αν το τσουρέκι είναι από τα Max Perry γεμιστό με σοκολάτα, ακόμη καλύτερα....

και αν η λαμπάδα είχε δεμένο πάνω και έναν φακό 70-200 f2.8 is ακόμα καλύτερα, αλλά αρκούμε με τα λίγα

Link to comment
Share on other sites

Λόγο του ότι μου αρέσουν τα έθιμα, παρά του ότι κοντεύω τα -αντα και είμαι μαντράχαλος, θέλω απλά ένα τσουρέκι και μία λαμπάδα....

Τώρα αν το τσουρέκι είναι από τα Max Perry γεμιστό με σοκολάτα, ακόμη καλύτερα....

και αν η λαμπάδα είχε δεμένο πάνω και έναν φακό 70-200 f2.8 is ακόμα καλύτερα, αλλά αρκούμε με τα λίγα

κατα τα αλλα τσουρεκι και λαμπαδα θες μονο

αχχαχαχααχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

ένα λαχείο τούμπανο και να κάνω διακοπές επιτέλους σαν άνθρωπος..φτάνει πια η σκλαβιά του ωραρίου, λευθεριά ρεεε!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν της αρέσουν δώστες σε μένα...... (για τις απόκριες βρε)

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Αν δεν του αρεσουν θα στις δωσω Βαγγελη!

Link to comment
Share on other sites

Κάπου το αστείο παύει να είναι αστείο....

Είναι άσχημο να κοροϊδεύετε μια γυναίκα χωρίς να έχει δώσει κανένα δικαίωμα και κάνει τη δουλειά της τίμια.

Προσωπικά με στεναχωρεί, μιας και την Κατερίνα την ξέρω από κουτάβι!

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Κάπου το αστείο παύει να είναι αστείο....

Είναι άσχημο να κοροϊδεύετε μια γυναίκα χωρίς να έχει δώσει κανένα δικαίωμα και κάνει τη δουλειά της τίμια.

Προσωπικά με στεναχωρεί, μιας και την Κατερίνα την ξέρω από κουτάβι!

Πιπέρι πιπέρι χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...