Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

μπραβο σου φιλαρακι με το καλο να το γεμισεις και να παει τρενο :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. ο Baba... τα δίνει όλα όπου χρειαστεί !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. ο Baba... τα δίνει όλα όπου χρειαστεί !!!

Το παιδι ειναι αλλου επιπεδου...Μου θυμιζει παλιους αγνους ανθρωπους :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. ο Baba... τα δίνει όλα όπου χρειαστεί !!!

Το παιδι ειναι αλλου επιπεδου...Μου θυμιζει παλιους αγνους ανθρωπους :bigemo_harabe_net-146:

Μα ρε παιδια,αυτο το χαμογελο ειναι αληθινο,και τα λεει ολα!

:)

Link to comment
Share on other sites

Αλεξη ετσι οπως τα λεε επρεπε να γινει...αλλα δν μπορω να σκεφτω νεο σκιμερ προς το παρον!

Σταθη, ακριβως οπως το ειπες...παλιοι αγνοι ανθρωποι!

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράγματα ρε παιδιά! Μπράβο και στους δυο σας, και στον πρωτεργάτη αλλά και στον βοηθο!

Βαλε αγόρι μου το χεις και το ξέρεις…..άντε προχώρα παρακάτω και κάνε μας να μείνουμε με το στόμα ανοιχτό!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά!Καταπληκτική δουλειά με μεράκι και πάντα με χαμόγελο!Αυτά είναι!Όλα δεξιά Βαλέ να σου πάνε και να μην χωράει να πέσει καρφίτσα στο rimless σου σε κανά χρονάκι!Ότι χρειαστείς και σου γυαλίζει στο ταπεινό ριφάκι μου το σφάζω και το στέλνω με αγάπη!

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράγματα ρε παιδιά! Μπράβο και στους δυο σας, και στον πρωτεργάτη αλλά και στον βοηθο!

Βαλε αγόρι μου το χεις και το ξέρεις…..άντε προχώρα παρακάτω και κάνε μας να μείνουμε με το στόμα ανοιχτό!

Ατιμη κοινωνία!!! Χαχαχαχαα εκεί που το χω εκεί το Χανω φίλε μου... Θα δείξει... Αργάααα και σταθερά...

Μπράβο ρε παιδιά!Καταπληκτική δουλειά με μεράκι και πάντα με χαμόγελο!Αυτά είναι!Όλα δεξιά Βαλέ να σου πάνε και να μην χωράει να πέσει καρφίτσα στο rimless σου σε κανά χρονάκι!Ότι χρειαστείς και σου γυαλίζει στο ταπεινό ριφάκι μου το σφάζω και το στέλνω με αγάπη!

Φιλαράκι μόνο και που το λες φτάνει! Θα ξαναπώ ότι μακάρι να φτάσω στο μισό από τα δικά σας ενυδρεια! Τόσο σε οπτική απόλαυση όσο και ανάπτυξη/ υγεία / χρώματα!!

Αψογη δουλεια.Περιμενω πως και πως να το δω γεματο :)

Babaaaaaa εισαι αστερι ρε. :)

Εγω να δεις πως περιμένω!!! Ο Θοδωρής θα λείπει στα καλύτερα! Εκτός κι αν τον περιμένω να ρίξει μέσα την πρώτη αλμυρη σταγόνα! Αλλά απτην άλλη έχω και τον CEO Giovanni .... Δεν μπορώ να τους διαχώρισω....μου ειναι πολύ Δύσκολο!

.

.

.

.

.

.

Οποιος φέρει το μεγαλύτερο φραγκάκι έχει και την τιμή της πρώτης αλμυρής σταγόνας! Χαχαχαχααχα!!!

Link to comment
Share on other sites

τρομερο φωτορεπορταζ!

μπραβο και στους δυο σας παιδια!

ετσι ειναι οταν πραγματικα αγαπας το χομπυ σου και τους φιλους σου! ;)

πολυ μου αρεσαν και οι υπογραφες :D

ξεκινησες πολυ δυνατα βαλεντινε και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις ετσι :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

τρομερο φωτορεπορταζ!

μπραβο και στους δυο σας παιδια!

ετσι ειναι οταν πραγματικα αγαπας το χομπυ σου και τους φιλους σου! ;)

πολυ μου αρεσαν και οι υπογραφες :D

ξεκινησες πολυ δυνατα βαλεντινε και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις ετσι :thumbup:

Όχι μόνο ξεκίνησε καλά...σε λίγο καιρό θα θέλουμε υπογλώσσια για να μπούμε στο θέμα αυτό...να μου το θυμηθείς! :D

Link to comment
Share on other sites

Ενα τεραστιο ευχαριστω τους 2 καλους μου φιλους Bababrilio και Giovanni, Giovanni και Bababrilio που εχουν σταθει διπλα μου σε ολο αυτο το εγχειρημα!!! Χωρις αυτους δεν θα υπηρχε αυτο που βλεπετε!

Link to comment
Share on other sites

τρομερο φωτορεπορταζ!

μπραβο και στους δυο σας παιδια! Τρεις ειμαστε! χαχαχαχαχα!

ετσι ειναι οταν πραγματικα αγαπας το χομπυ σου και τους φιλους σου! ;)

πολυ μου αρεσαν και οι υπογραφες :D

ξεκινησες πολυ δυνατα βαλεντινε και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις ετσι :thumbup:

Φιλε μου, εχω περασει τα 40κυματα κι ελπιζω μετα απο 3 ενυδρεια να εχω αποκτησει τη γνωση και την εμπειρια να καταφερω να σταθω ανταξιος των περιστασεων...και να μην ξαναγρατζουνισω τα τζαμια μου! χαχαχαχα

Όχι μόνο ξεκίνησε καλά...σε λίγο καιρό θα θέλουμε υπογλώσσια για να μπούμε στο θέμα αυτό...να μου το θυμηθείς! :D

Τα παραλες εσυ! Για πανε μια βολτα απο το διικο σου θεμα να ριξεις μια ματια τι στολιδι εχεις ρε Κωστη!

Link to comment
Share on other sites

Ενα τεραστιο ευχαριστω τους 2 καλους μου φιλους Bababrilio και Giovanni, Giovanni και Bababrilio που εχουν σταθει διπλα μου σε ολο αυτο το εγχειρημα!!! Χωρις αυτους δεν θα υπηρχε αυτο που βλεπετε!

Παψε βρε... ειπαμε...αμα το γρατσουνισεις παλι εγω ο ιδιος θα σε πνιξω μεσα στο ενυδρειο σου!!!! :) :-*

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλλιτεχνες καλλιτεχνες!!! Καλογεμιστο Βαλ!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...που τον κρυβατε τον τριτο ρε σεις?!

στην υπερχειληση βαλεντινε τι θα βαλεις για ασφαλεια?

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνο καλογέμιστο φιλαράκι. Να το δεις τούμπανο. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα τεραστιο ευχαριστω τους 2 καλους μου φιλους Bababrilio και Giovanni, Giovanni και Bababrilio που εχουν σταθει διπλα μου σε ολο αυτο το εγχειρημα!!! Χωρις αυτους δεν θα υπηρχε αυτο που βλεπετε!

Αυτά είναι ωραία ποσταρισματα! Μπράβο σας ρε παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Βαλεντινε, τώρα το είδα το θέμα σου. Πολύ καλή δουλεια φίλε. Μπραβο σας. Ξέρω πόσο πολύ το ήθελες. Καλογέμιστο να είναι και επιτελους σου ευχομαι να ερθει η στιγμη που θα κατσεις να το απολαυσεις τελειωμενο και γεματο και χωρις προβληματα.

Μια συμβουλή για να μήν ξανακολλας σαμπ. Θα συμφωνησω με τον Αλεξη. Άσχετα εαν δεν παρεις άλλο σκιμερ τωρα, καποια στιγμη το θεωρω σιγουρο ότι θα το κανεις. Πρίν κολλήσεις το σαμπ κατσε σκεψου περιπου τί σκιμμερ θα ήθελες (βρες 2-3) και φτιαξτο όσο δυνατον γίνεται συμφωνα με αυτο. Εφοσον φυσικα αυτο ειναι εφικτο να γίνει. Το παραπανω στο λεω ως παθων....

Έγινε επεξεργασία - ttarkin
Link to comment
Share on other sites

Παψε βρε... ειπαμε...αμα το γρατσουνισεις παλι εγω ο ιδιος θα σε πνιξω μεσα στο ενυδρειο σου!!!! :) :-*

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Άσε θα τον αναλάβω εγώ... μόλις δω γρατζουνιά θα του αφαιρέσω τον τίτλο (reefsafer) και θα φάει ΒΑΝ !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Τόσα χρόνια μαθήματα δεν πρέπει να πάνε χαμένα !!!

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πειράζετε τον Βαλεντίνο ... ειναι και ευαισθητουλης .. :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Στρατο, θα μπουν για ασφαλεια κατι στρογγυλες σιτουλες απι ακουαριστικ....

Θωμα εχει πεσει μελετηηηη...3 μυαλα επι ενα μηνα...

Ο τριτος ειμαι εγω ρε παιδια!!! Χαχαχαχα

βαγγο αν το γρατζιυνισω...θα με ακουσεις να ουρλιαζω απο νεαπολη!!! Θα αυτοκαθαιρεθω και αυτομπαναριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει καποια στιγμη θα γινει και καμια γρατζουνια,δεν πειραζει.Αν ολα τα αλλα σου πηγαινουν καλα ουτε που θα την βλεπεις.

ΥΓ Πινουμε και εμεις καφε :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...