Jump to content

Daedalus Reef 630Lt


Daedalus

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του ΑΖ, Βασικά καλησπέρα σας. Έπειτα απο δύο χρόνια στο χόμπυ, και ύστερα απο αρκετές προσπάθειες ήρθε η στιγμή να σας παρουσιάσω το νέο μου ενυδρείο που παρέλαβα μόλις σήμερα. Γυάλα 1,50 Χ 0,70 Χ 0,60(630lt) SUB 1,20 X 0,45 X 0,40(180lt) Κυκλοφορία 2 VORTECH mp40w Skimmer ATI 200is Επιστροφή EHEIM COMPACT 5000 Φωτιστικό ΑΤΙ POWER MODULE HYBRID 8X54 +3X75.

Έγινε επεξεργασία - Daedalus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι καλοριζικο καλογεμιστο και γεματο υποσχεσεις ,ευχομε στην ενυδρειαρα που μοιλις παρελαβες να μην χωραει ουτε το δακτυλο σε λιγο καιρο.επρεπε να το ειχες ειδη γεμισει......αργεις. :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά υποσχόμενο... μπράβο!!!

Τώρα, σταθερά και προσεγμένα βήματα γιατί από προδιαγραφές πάει για αστέρι !!!

Link to comment
Share on other sites

....ααα και όταν έρθει η ώρα για να τοποθετήσεις βράχο, παίξε πολύ με τη διαμόρφωση του τοπίου.

Σε αυτές τις διαστάσεις μπορείς να κάνεις θαύματα με το aquscape.

(το sub σου, είναι λίγο μικρότερο από το δικό μου ενυδρείο.... χα χα χα... ζηλεύω !!!)

Link to comment
Share on other sites

....ααα και όταν έρθει η ώρα για να τοποθετήσεις βράχο, παίξε πολύ με τη διαμόρφωση του τοπίου.

Σε αυτές τις διαστάσεις μπορείς να κάνεις θαύματα με το aquscape.

(το sub σου, είναι λίγο μικρότερο από το δικό μου ενυδρείο.... χα χα χα... ζηλεύω !!!)

Φίλε μου aiole το aquascape ήδη το έχω έτοιμο.....με κάποιες διορθώσεις τις τελευταίας στιγμής μόνο!!!! Θα μου πείς τη γνώμη σου όταν ανεβάσω τις photos!

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπα και τον doperman για βοήθεια ή πληροφορίες... από σήμερα είναι στην ομάδα όσον αφορά το aquascape του θαλασσινού.

Link to comment
Share on other sites

βαλτου και αυτο για καλο και για κακο %CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CF%84%CE%BF+%CE%BA%C

Φίλε μου Νίκο θέλω όταν θα έρθεις απο το σπίτι νατο δείς, να το κρατάς μαζί σου........

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη σου ευχομαι τα καλυτερα για το νεο σου ενυδρειο ......

Link to comment
Share on other sites

Εξοπλισμός κορυφαιος, διαστάσεις υπεροχες!<br />Καλογεμιστο και παντα να το βλεπεις οπως επιθυμείς.

Link to comment
Share on other sites

καλογέμιστο φιλαράκι ,σου εύχομαι να το δεις όπως επιθυμείς .

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν βατήρα να σου φέρω….. χαχαχαχαχα

Καλορίζικο καλό γεμιστό , φτου φτου τουμπανο έγινε!!! Άντε ξεκίνα το γέμισμα έχω να σου φέρω πράγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λεμε κι εμεις οτι καναμε μεγαλυτερο ενυδρειο! Μπραβο φιλαρακι!!! Ετσι θελω! Κοντρα στους καιρους!

Link to comment
Share on other sites

Εξοπλισμός κορυφαιος, διαστάσεις υπεροχες!<br />Καλογεμιστο και παντα να το βλεπεις οπως επιθυμείς.

Ευχαριστώ φίλε

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν βατήρα να σου φέρω….. χαχαχαχαχα

Καλορίζικο καλό γεμιστό , φτου φτου τουμπανο έγινε!!! Άντε ξεκίνα το γέμισμα έχω να σου φέρω πράγματα!!!

Εσύ βάζεις τον βατήρα εγώ τα μαγιό, σε περιμένω για το πρώτο μας μπάνιο.....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μητσάρα σου εύχομαι φίλε καλογεμιστώ το ενυδρείο και να γίνει ενα δυνατό reef ενυδρείο όπως το ποθείς...

Όταν είναι να στήσουμε μου λες....

Link to comment
Share on other sites

Εσύ βάζεις τον βατήρα εγώ τα μαγιό, σε περιμένω για το πρώτο μας μπάνιο.....!!!!!!!

Άμα υποσχεθείς μπιριμπα μετά το μπάνιο έρχομαι χαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Άμα υποσχεθείς μπιριμπα μετά το μπάνιο έρχομαι χαχχαχα

Θα παίζουμε μπιρίμπα και θα φωνάζουμε αρίμπα....χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μητσάρα σου εύχομαι φίλε καλογεμιστώ το ενυδρείο και να γίνει ενα δυνατό reef ενυδρείο όπως το ποθείς...

Όταν είναι να στήσουμε μου λες....

Ευχαριστώ φιλαράκι, σε περιμένω όποτε θες.Άλλωστε την τελική πινελιά την αφήνω στα χέρια σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη μου μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλογεμιστο,καλη αρχη,και να το φτιαξεις οπως το εχεις ονειρευτει και ακομα καλυτερο!!!οτι θες οποια ωρα θες βοηθεια ερχομαι να το ξερεις!μονο να εχεις να εχεις κανα γυαλι ηλιου να μου δωσεις...μην στραβωθουμε με το τερας που εχεις για φως..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλογεμιστο να ειναι παληκαρι μου και να το χαρεις.

Μονη μου συμβουλη.........να προσεχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη μου μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλογεμιστο,καλη αρχη,και να το φτιαξεις οπως το εχεις ονειρευτει και ακομα καλυτερο!!!οτι θες οποια ωρα θες βοηθεια ερχομαι να το ξερεις!μονο να εχεις να εχεις κανα γυαλι ηλιου να μου δωσεις...μην στραβωθουμε με το τερας που εχεις για φως..!!!

Ευχαριστώ πολύ φίλε για τα καλά σου λόγια. Να ξέρεις πως έχω μεριμνήσει επι του θέματος, και κατα την είσοδο θα δίνονται τα κατάλληλα γυαλιά καθώς και αντηλιακή κρέμα....χαχαχαχαχαχα!!!! Σε περιμένω λοιπόν σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...