Jump to content

Daedalus Reef 630Lt


Daedalus

Recommended Posts

Τρομερό στήσιμο φίλαράκι έχεις φτιάξει τις βάσεις για πολύ δυνατό ενυδρείο.....άστο να ωριμάσει λίγο και πήξ'το στα σκληρά!Τι πλάκες είναι αυτές ρε φίλε...φοβερά κομμάτια βράχου!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό στήσιμο φίλαράκι έχεις φτιάξει τις βάσεις για πολύ δυνατό ενυδρείο.....άστο να ωριμάσει λίγο και πήξ'το στα σκληρά!Τι πλάκες είναι αυτές ρε φίλε...φοβερά κομμάτια βράχου!

Ευχαριστώ ρε φίλε, η αλήθεια είναι οτι το έψαξα πολύ το θέμα βράχου και πιστεύω ότι τελικά άξιζε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πείτε μου κι εσείς τη γνώμη σας γιατί ακούω και διαβάζω διάφορα. Πόσο να περιμένω για να ρίξω τα ψάρια και μερικά μαλακά κοράλια απο το παλιό μου ενυδρείο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πείτε μου κι εσείς τη γνώμη σας γιατί ακούω και διαβάζω διάφορα. Πόσο να περιμένω για να ρίξω τα ψάρια και μερικά μαλακά κοράλια απο το παλιό μου ενυδρείο?

Αν μεταφέρεις το νερό από το παλιό ενυδρείο κάν'το αύριο......!Αν όχι....φεεεετα...!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό στήσιμο! Όλα τα λεφτά! Μην πειράξεις τίποτα! Τελείωσε, είσαι τρομερός! Καλλιτεχνιά!!!!!

Φαντάσου τι θα γίνει εκεί απο τα σκληρά!

Ρε παιδιά πείτε μου κι εσείς τη γνώμη σας γιατί ακούω και διαβάζω διάφορα. Πόσο να περιμένω για να ρίξω τα ψάρια και μερικά μαλακά κοράλια απο το παλιό μου ενυδρείο?

Όταν οι μετρήσεις σου είναι οκ και ο κύκλος του αζώτου έχει τελειώσει τότε μπορείς να βάλεις τον πρώτο εύκολο κάτοικο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μεταφέρεις το νερό από το παλιό ενυδρείο κάν'το αύριο......!Αν όχι....φεεεετα...!

Άστα φίλε στο τέλος η γυναίκα μου θα με διώξει και εμένα και τα δύο ενυδρεία που έχω στο σαλόνι.......Γιατί κι εγώ....φέεεετα λέω να το πάω!!!!!! :bigemo_harabe_net-189:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό στήσιμο! Όλα τα λεφτά! Μην πειράξεις τίποτα! Τελείωσε, είσαι τρομερός! Καλλιτεχνιά!!!!!

Φαντάσου τι θα γίνει εκεί απο τα σκληρά!

Όταν οι μετρήσεις σου είναι οκ και ο κύκλος του αζώτου έχει τελειώσει τότε μπορείς να βάλεις τον πρώτο εύκολο κάτοικο.

Αρχικά σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οι μετρήσεις μου ήταν ok αλλά λέω να περιμένω λίγο ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οι μετρήσεις μου ήταν ok αλλά λέω να περιμένω λίγο ακόμη.

Μετέφερες βιολογία απο το παλιό? Αν ναι, δεν το ήξερα.

Πάντως το καλύτερο πράγμα κάνεις! Η υπομονή είναι αρετή! Όποιος την έχει είναι ευτυχισμένος!

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε φιλε δεν χορταινω να βλεπω το στησιμο που εχεις κανει.......εχω λερωσει το βρακι μου......χαχαχαχαχ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε φιλε δεν χορταινω να βλεπω το στησιμο που εχεις κανει.......εχω λερωσει το βρακι μου......χαχαχαχαχ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τετοια να γραφετε......ευκαιρια ψαχνω :bigemo_harabe_net-74:

2927458367_14668bc554.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ....Πραγματικά αφιέρωσα πολύ προσωπικό χρόνο για να βγάλω ένα καλό αποτέλεσμα και χαίρομαι που τελικά άρεσε...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε φιλε δεν χορταινω να βλεπω το στησιμο που εχεις κανει.......εχω λερωσει το βρακι μου......χαχαχαχαχ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...και συγγνώμη για τη ζημιά που σου προκάλεσα..... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχασα 200 ευρώ μόλις το είδα. Και δεν θέλω απλά συγνώμη! :bigemo_harabe_net-134:

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Γιατί φίλε Παναγιώτη τι έκανα?

Link to comment
Share on other sites

Να ψάχνω να βρω κομμάτια σαν τα δικά σου!

:D :D

Μου έχουν περισέψει κάποια κομμάτια για την ακριβεια τρία γυρω στα 5 κιλά. Αν θες σου τα στέλνω.

Link to comment
Share on other sites

τέλειο στήσιμο μπράβο και πάλι μπράβο σου έκανες τρομερή αρχή σίγουρα θα μας τρελανεις μόλις γεμίσει ζωή μέσα.......

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν περισέψει κάποια κομμάτια για την ακριβεια τρία γυρω στα 5 κιλά. Αν θες σου τα στέλνω.

Eίσαι γεναιόδωρος! Μπράβο! :thumbup: Όπως κατάλαβες για πλάκα σου τα λέω.

Αλλά δεν περίμενα να το πάρεις στα σοβαρά. :)

Link to comment
Share on other sites

Eίσαι γεναιόδωρος! Μπράβο! :thumbup: Όπως κατάλαβες για πλάκα σου τα λέω.

Αλλά δεν περίμενα να το πάρεις στα σοβαρά. :)

Πάντως η πρόταση μου ισχύει φίλε μου!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τέλειο στήσιμο μπράβο και πάλι μπράβο σου έκανες τρομερή αρχή σίγουρα θα μας τρελανεις μόλις γεμίσει ζωή μέσα.......

Αυτό περιμένω κι εγώ Λυκούργο να γεμίσει.........!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η πρόταση μου ισχύει φίλε μου!!!!!

Eυχαριστώ πολύ φίλε μου, αλλά απο βράχο είμαι πλήρης, και το ενυδρείο έχει πάρει τον δρόμο του και απο πλευράς στήσιμου.

Σπανίζουν πάντως τέτοιες συμπεριφορές στις μέρες μας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα να ξέρεις ότι είναι ο άνθρωπος που έπαιξε μεγάλο ρόλο στο frag swap ο χώρος ήταν δικός του και μας το παραχωρεισαι και έτρεξε πολυ για να ετοιμαστεί τέτοιοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σπανίζουν και είμαστε τυχεροί που είναι στην παρέα μας φίλε σε ευχαριστω και απο εδώ!

Link to comment
Share on other sites

και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα να ξέρεις ότι είναι ο άνθρωπος που έπαιξε μεγάλο ρόλο στο frag swap ο χώρος ήταν δικός του και μας το παραχωρεισαι και έτρεξε πολυ για να ετοιμαστεί τέτοιοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σπανίζουν και είμαστε τυχεροί που είναι στην παρέα μας φίλε σε ευχαριστω και απο εδώ!

+10000 φιλαρακι εισαι και γ...ω τα παιδια. :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...