Jump to content

Daedalus Reef 630Lt


Daedalus

Recommended Posts

και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα να ξέρεις ότι είναι ο άνθρωπος που έπαιξε μεγάλο ρόλο στο frag swap ο χώρος ήταν δικός του και μας το παραχωρεισαι και έτρεξε πολυ για να ετοιμαστεί τέτοιοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σπανίζουν και είμαστε τυχεροί που είναι στην παρέα μας φίλε σε ευχαριστω και απο εδώ!

το έμαθα, και χάρηκα πολύ για αυτό!

Δυστυχώς όμως τα χιλιόμετρα ήταν πολλά και δεν μπορούσα να έρθω!

Link to comment
Share on other sites

και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα να ξέρεις ότι είναι ο άνθρωπος που έπαιξε μεγάλο ρόλο στο frag swap ο χώρος ήταν δικός του και μας το παραχωρεισαι και έτρεξε πολυ για να ετοιμαστεί τέτοιοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σπανίζουν και είμαστε τυχεροί που είναι στην παρέα μας φίλε σε ευχαριστω και απο εδώ!

Φίλε μου ήταν χαρά μου που βοήθησα και φυσικά όποτε μπορώ θα συνεχίσω να το κάνω, κάνουμε κάτι για να περνάμε καλά και πιστεύω πως όλοι πρέπει να το βλέπουμε έτσι....Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και να ξέρεις πως είναι αμοιβαίο.

Link to comment
Share on other sites

+10000 φιλαρακι εισαι και γ...ω τα παιδια. :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:

Νικόλα με κάνεις και ντρέπομαι.... :blush::bigemo_harabe_net-127::bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

απλα ειναι μονο η αληθεια :thaman:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια και από εμένα!

Link to comment
Share on other sites

το στήσιμο είναι απίθανο..καλογέμιστο

Link to comment
Share on other sites

Τρομερά τα πρώτα κοράλια!

Μια μικρή ένσταση για ο κλαμ απο τόσο νωρίς, αλλά αν είσαι σίγουρος ότι το αντέχει το σύστημα σου απο τώρα νο προμπλεμ!

Το φως γιατί βγαίνει τόσο κόκκινο? Έτσι είναι ή έτσι φαίνεται στην φωτό?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο στήσιμο βράχου, μας προετοιμάζει για υπέροχη συνέχεια. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

υπεροχο Δημητρη πεσαμε στην δυση πανε για υπνο ,καλη αρχη ανυπομονε :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερον στησιμο βραχου.Καλη συνεχεια ευχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτααααααα είναι!Αν το νερό προυπήρχε τότε μια χαρά έβαλες το clam.Αν όχι,τότε ίσως να βιάστηκες λιγάκι!Όπως και να έχει το ενυδρείο έχει τρελές προοπτικές φιλαράκι!Πολλά sps εκεί πάνω στις πλάκες!

ΥΓ.Το φωτιστικό τα σπάει.....θα βάλω τα κλάματα....θέλω κι εγώ ρεεεεεεεεε.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη αγορά σου βλέπω να είναι μια πολύ καλή φωτογραφική για να μπορούμε να παίρνουμε μάτι και εμείς ανεύθυνα!!!! :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου αρεσε ποιο πολυ το ενυδρειο με τον δημητρη μεσα ειχε το κατι διαφορετικο στο χομπι!!αλλα και τωρα τουμπανο ειναι!!!μπραβο δημητρη πολυ ομορφο ρε φιλε να το χαρεις και να το τιγκαρεις συντομα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου αρεσε ποιο πολυ το ενυδρειο με τον δημητρη μεσα ειχε το κατι διαφορετικο στο χομπι!!αλλα και τωρα τουμπανο ειναι!!!μπραβο δημητρη πολυ ομορφο ρε φιλε να το χαρεις και να το τιγκαρεις συντομα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Η αλήθεια είναι ότι το πρώτο aquascape ήταν φοβερό....απλά δεν είχε πολλές σπηλιές....:P

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε δημητρη! :bigemo_harabe_net-146:

πολυ ομορφο!αρχιζει σιγα σιγα να παιρνει ζωη!

εχεις κανει καμια μετρηση βρε?

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το πρώτο aquascape ήταν φοβερό....απλά δεν είχε πολλές σπηλιές.... :P

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερά τα πρώτα κοράλια!

Μια μικρή ένσταση για ο κλαμ απο τόσο νωρίς, αλλά αν είσαι σίγουρος ότι το αντέχει το σύστημα σου απο τώρα νο προμπλεμ!

Το φως γιατί βγαίνει τόσο κόκκινο? Έτσι είναι ή έτσι φαίνεται στην φωτό?

Συμφωνώ με την ένστανσή σου αλλα έχω μεταφέρει βιολογία απ το παλιο ενυδρείο! Όσο για το φώς είναι στην ώρα που κάνει την Δύση!

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη αγορά σου βλέπω να είναι μια πολύ καλή φωτογραφική για να μπορούμε να παίρνουμε μάτι και εμείς ανεύθυνα!!!! :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-134:

Η αλήθεια φίλε μου Γιάννη είναι πως το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αλλα δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποια να πάρω....έχεις καμία καλή να προτείνεις?

Η επόμενη αγορά σου βλέπω να είναι μια πολύ καλή φωτογραφική για να μπορούμε να παίρνουμε μάτι και εμείς ανεύθυνα!!!! :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-134:

εμενα παλι μου αρεσε ποιο πολυ το ενυδρειο με τον δημητρη μεσα ειχε το κατι διαφορετικο στο χομπι!!αλλα και τωρα τουμπανο ειναι!!!μπραβο δημητρη πολυ ομορφο ρε φιλε να το χαρεις και να το τιγκαρεις συντομα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Άσε τι έπαθα....άκουσα τον Δία και άφησα μια.... :bigemo_harabe_net-105: σήκωσε σοκαράδα και χάλασε το aquascape....Μετά άντε να το ξαναστήσω απο την αρχή!!!!!!!!!

Ανέβασε μια φωτογραφία με το ΑΤΙ στο 100% να μας πέσει το σαγόνι ρε φίλε..................

Όπως προανέφερα και στον bloster είμαι στην αναζήτηση φωτογραφικής μηχανής μόλις την πάρω θα στην ανεβάσω την φώτο για σένα και μόνο!!!!!

μπραβο ρε δημητρη! :bigemo_harabe_net-146:

πολυ ομορφο!αρχιζει σιγα σιγα να παιρνει ζωη!

εχεις κανει καμια μετρηση βρε?

Καλά εννοείται και έκανα.....την πρώτη εβδομάδα!!!!!! Μετά όποτε το θυμηθώ κι αν το θυμηθώ θα κάνω άλλη μία.....χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φωτο φιλε δεν βλεπω,τι περιμενεις;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...