Jump to content

Daedalus Reef 630Lt


Daedalus

Recommended Posts

Όμορφα ψάρια(δημήτρης αν θυμάμαι καλά)?

Καρδινάλιους γιατί 3? Για να κάτσουν ζευγάρι?

Όλα όμορφα, αλλά να ξέρεις εμένα η αδυναμία μου είναι ο χαβανέζος! :bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

καλα φιλαρακι το moorish τα σπαει τρωει?προσεχετο :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Δημητρη με τα ωραια σου.Χρειαζεται ρε κι η σοροκαδα που και που.Σηκωνει θρεπτικα. χαχαχαχααααααα

Θελω να μου πεις τη γνωμη σου για τον tennenti.Ειχα δικιο η οχι; :)

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα ψάρια(δημήτρης αν θυμάμαι καλά)?

Καρδινάλιους γιατί 3? Για να κάτσουν ζευγάρι?

Όλα όμορφα, αλλά να ξέρεις εμένα η αδυναμία μου είναι ο χαβανέζος! :bigemo_harabe_net-113:

Καλά θυμάσαι Δημήτρης.Πιστευω να καταφέρω να κρατήσω ένα ζευγάρι καρδινάλιους.Ο χαβανέζος πάντως με ταλαιπωρει στη ¨διατροφή¨ του.

Link to comment
Share on other sites

καλα φιλαρακι το moorish τα σπαει τρωει?προσεχετο :bigemo_harabe_net-72:

Φίλε Νικόλα ο moorish ΔΕΝ τρώει και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχεις να προτείνεις κάτι? Του δίνω μυσιδα και πάλι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Δημητρη με τα ωραια σου.Χρειαζεται ρε κι η σοροκαδα που και που.Σηκωνει θρεπτικα. χαχαχαχααααααα

Θελω να μου πεις τη γνωμη σου για τον tennenti.Ειχα δικιο η οχι; :)

Στράτο είχες απόλυτο δίκιο. Τα σπάει ο tennenti.Πάντως απο θρεπτικά άλλο τίποτα....χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νικόλα ο moorish ΔΕΝ τρώει και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχεις να προτείνεις κάτι? Του δίνω μυσιδα και πάλι τίποτα.

Πόσο καιρό το έχεις;Από εκεί που το πήρες δεχόταν έστω mysis;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις;Από εκεί που το πήρες δεχόταν έστω mysis;

Το έχω σχεδόν μια εβδομάδα. Ότα το πήρα το τάισε mysis και έφαγε στο μαγαζί. έκτοτε τρώει μονο τις άλγες απο τους βραχους.

Link to comment
Share on other sites

Δώστου χρόνο...θα φάει!Το δέχτηκε καλά η υπόλοιπη προυπάρχουσα ψαροπαρέα;

Λιγο στην αρχη ειχαμε ενα θεμα με τον yellow αλλα τωρα ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε δημητρη!! :bigemo_harabe_net-64:

Πανεμορφο και οσο περναει ο καιρος θα γινεται ακομα καλυτερο!

Μου αρεσει ιδιαιτερως το clam και το moorish!!

Kαι ολα τα υπολοιπα πανεμορφα ειναι βεβαια αλλα εκει επεσε το ματι μου :bigemo_harabe_net-134:

το moorish που ειχα για περιπου 8 μηνες ξεκινησε με bloodworms,στη συνεχεια εφαγε μπιλιες(ξεκινησε οταν δοκιμασε απο περιεγεια μερικες που ειχαν "κατσει" στον πατο του ενυδρειου),που ηταν και οι αγαπημενες του και μετα δοκιμασε ολες τις υπολοιπες κατεψυγμενες αλλα ανα διαστηματα τσιμπαγε και αλγη απο το μανταλακι που εβαζα για τα tang.Aν κανει την αρχη τρωει σαν γουρουνι μετα!

Να το χαιρεσαι το ενυδρειο σου φιλε μου!

Και απο την καρδια μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα με το γρηγορο στοκαρισμα που εκανες κυριε βιαστικε! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε δημητρη!! :bigemo_harabe_net-64:

Πανεμορφο και οσο περναει ο καιρος θα γινεται ακομα καλυτερο!

Μου αρεσει ιδιαιτερως το clam και το moorish!!

Kαι ολα τα υπολοιπα πανεμορφα ειναι βεβαια αλλα εκει επεσε το ματι μου :bigemo_harabe_net-134:

το moorish που ειχα για περιπου 8 μηνες ξεκινησε με bloodworms,στη συνεχεια εφαγε μπιλιες(ξεκινησε οταν δοκιμασε απο περιεγεια μερικες που ειχαν "κατσει" στον πατο του ενυδρειου),που ηταν και οι αγαπημενες του και μετα δοκιμασε ολες τις υπολοιπες κατεψυγμενες αλλα ανα διαστηματα τσιμπαγε και αλγη απο το μανταλακι που εβαζα για τα tang.Aν κανει την αρχη τρωει σαν γουρουνι μετα!

Να το χαιρεσαι το ενυδρειο σου φιλε μου!

Και απο την καρδια μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα με το γρηγορο στοκαρισμα που εκανες κυριε βιαστικε! :bigemo_harabe_net-146:

Φίλε Μιχάλη πραγματικά πιστευω οτι τα λες μεσα απο την καρδιά σου και σε ευχαριστώ γι αυτο.

Τί να κάνω είμαι λίγο βιαστικός αλλα με την ασφάλεια πάντα της βιολογίας που μετέφερα απο το παλιό ενυδρείο.

Όσο για το moorish εγώ του το λέω κάθε μέρα ¨φάε βρε λίγο θα το φας το κεφάλι σου¨ τίποτα αυτος χαχαχαχα.

Πάντως θα δοκιμάσω να του δώσω μπίλιες όπως είπες και ας ελπίσουμε να ΦΑΕΙ.......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νικόλα ο moorish ΔΕΝ τρώει και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχεις να προτείνεις κάτι? Του δίνω μυσιδα και πάλι τίποτα.

για δοκιμασε eggbloster kai artemia

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε eggbloster kai artemia

Τι ειναι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε eggbloster kai artemia

Από πότε βγαίνω σε φαγητό???? χααχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλά θυμάσαι Δημήτρης.Πιστευω να καταφέρω να κρατήσω ένα ζευγάρι καρδινάλιους.Ο χαβανέζος πάντως με ταλαιπωρει στη ¨διατροφή¨ του.

Μην ανησυχείς. Σε λίγο καιρό θα σου τρώει και το χέρι...

Το moorish είναι τρομερό ψάρι, αλλά δύσκολο στην διατροφή. Πειραματίσου λίγο με την τροφή του. Δοκίμασε διάφορα.

Πάντως αν σου τρώει τις άλγες είναι καλό σημάδι. Είναι θέμα χρόνου να φάει και τροφή.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς. Σε λίγο καιρό θα σου τρώει και το χέρι...

Το moorish είναι τρομερό ψάρι, αλλά δύσκολο στην διατροφή. Πειραματίσου λίγο με την τροφή του. Δοκίμασε διάφορα.

Πάντως αν σου τρώει τις άλγες είναι καλό σημάδι. Είναι θέμα χρόνου να φάει και τροφή. Η να κλ@σει μεντες :D

Σορρυ αλλα στις περισσοτερες περιπτωσεις ετσι γινεται :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα στις περισσοτερες περιπτωσεις ετσι γινεται :D

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Eντάξει βρε Στράτο, την άλλη φορά θα σε πάρω στο γάμο μου να μου δώσεις ευχές... :D :D

Το ότι τρώει τουλάχιστον άλγες απο το ενυδρείο είναι καλό σημάδι πάντως!

ΥΓ: Δεν παίζεσαι! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

πειραχτηρια :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: αφου το καταλαβατε

Link to comment
Share on other sites

Lobster eggs ήθελε να γράψει.... :)

σε ευχαριστω φιλαρακι να παιδι πειραχτηρια...... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lobster eggs ήθελε να γράψει.... :)

:P

Έγινε επεξεργασία - Δίας
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δικορκα; :P

αυτο περιμενα το γελαω και δυνατααααααα :bigemo_harabe_net-145:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...