Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

:D αχχαχαχαχαααα ειστε τρελλοι...!!!

Μιχαλη μου... σου δινω τον λογο μου αν κατεβω ξανα Αθήνα θα ερθω να βγαλουμε φωτο... δε γίνεται αυτο...

Ο ενας λεει γαλαζοπρασινο με μπορντοροδοκοκκινοκιτρινους πολυποδες... ο αλλος λεει εεεεε εκεινη την μπλε.... ποια μπλε ρε παλικαρι??? Πλακα μας doing ? Ροζ ειναι!!!!

Αντε γεια... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και αν ειναι δυνατον ολοκληρη Αθήνα να περιμένεις εμενα τον ασχετο να σου βγαλω φωτο της ακρο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και αν ειναι δυνατον ολοκληρη Αθήνα να περιμένεις εμενα τον ασχετο να σου βγαλω φωτο της ακρο!!!!!

Βλεπεις εμας δε μας καταδεχεται ο κυρ Μιχαλης :bigemo_harabe_net-127:

Link to comment
Share on other sites

Και αν ειναι δυνατον ολοκληρη Αθήνα να περιμένεις εμενα τον ασχετο να σου βγαλω φωτο της ακρο!!!!!

Βλεπεις εμας δε μας καταδεχεται ο κυρ Μιχαλης :bigemo_harabe_net-127:

Μιχάλη λεει αλήθεια??

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις εμας δε μας καταδεχεται ο κυρ Μιχαλης :bigemo_harabe_net-127:

Μιχάλη λεει αλήθεια??

Ωχ ωχ ωχ! Το βλέπω έρχεται... Μετά το κυπριακό θα έχουμε και το Ενυδρειακό τώρα...

:bigemo_harabe_net-173:

:bigemo_harabe_net-77:

Link to comment
Share on other sites

Δεν απανταει ο κυρ Μιχαλης.... :ranting2:

Link to comment
Share on other sites

Εμάς τους αθηναίους μας φοβάται ρε!Είπαμε......είμαστε ninja........ :P

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Και αν ειναι δυνατον ολοκληρη Αθήνα να περιμένεις εμενα τον ασχετο να σου βγαλω φωτο της ακρο!!!!!

Βλεπεις εμας δε μας καταδεχεται ο κυρ Μιχαλης :bigemo_harabe_net-127:

Αφού κανονίσατε για καφέ....

Link to comment
Share on other sites

Αφού κανονίσατε για καφέ....

Αλήθεια λες...;Πάλι στην απ'έξω ο κώστας.....νταξειειειειειειει....νταξειειειειειειειει.......!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στο σπίτι του Στράτου και καλά για να βγάλουν μια χούφτα αραγωνίτη και μπλαμπλαμπλα....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στο σπίτι του Στράτου και καλά για να βγάλουν μια χούφτα αραγωνίτη και μπλαμπλαμπλα....

ρε συ.....δε σου ειπα να φορας την κουκουλα σου ;;;;; ε;;;; χαχαχααααααααα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο μονος λογικος εδω μεσα ειμαι εγω.-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που σπαμαρω,αλλα μιας και το βρηκα,αφιερωμενο στους δυο ¨αερατους" :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο μονος λογικος εδω μεσα ειμαι εγω.-

Εεε ναι,αυτό εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Εεε ναι,αυτό εννοείται

Σιιιιιιγουρα τι να σου πω!!Έχει μπλέξει το ΑΖ με όλα τα νούμερα της κοινωνίας!!Με εμένα και μερικούς άλλους (ονόματα δεν λέμε) προτεστάντες!!! Αχαχαχαχαχαχχα!!

Link to comment
Share on other sites

Σιιιιιιγουρα τι να σου πω!!Έχει μπλέξει το ΑΖ με όλα τα νούμερα της κοινωνίας!!Με εμένα και μερικούς άλλους (ονόματα δεν λέμε) προτεστάντες!!! Αχαχαχαχαχαχχα!!

εγω Χριστιανο Ορθοδοξο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που σπαμαρω,αλλα μιας και το βρηκα,αφιερωμενο στους δυο ¨αερατους" :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Ακου τι λεει εδω..... στο 33sec...

Ο ταρζαν λεει κανει τον Σουηδο!!!!! χααχαχχααχαχαχαχαχχααχαχαχααχχααχαχαα

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Συγνωμη Μιχαλη... δε παλευτε ομως... ειναι αγιατρευτη η αρρωστια!!!!!

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Σιιιιιιγουρα τι να σου πω!!Έχει μπλέξει το ΑΖ με όλα τα νούμερα της κοινωνίας!!Με εμένα και μερικούς άλλους (ονόματα δεν λέμε) προτεστάντες!!! Αχαχαχαχαχαχχα!!

εγω Χριστιανο Ορθοδοξο!!! :D

Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε θα με πνιξετεεεεεεεεεεεε λεμεεεεε.... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

σουηδος με μικρη προβοσκιδα χαχααχαχαχαχαχααχαχααααααααααααααααααα

Μιχαλη συχωρα τον Τζιοβανι ρεεεε :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

σουηδος με μικρη προβοσκιδα χαχααχαχαχαχαχααχαχααααααααααααααααααα

Μιχαλη συχωρα τον Τζιοβανι ρεεεε :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Θα με διωξει η γυναικα μου απο το σπιτι....ξυπνησαν τα παιδια.. μονο αυτο σου λεω!!!!!!

:bigemo_harabe_net-76::bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...