Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

Παρακαλω πολυ οχι κεφαλαια...κανονισμος του φορουμ :hysterical:

Πλακα κανω! :usd:

Σε ευχαριστω πολυ ρε γρηγορη μου,να'σαι καλα!

Ειχα βγαλει 50+ φωτο γμτ αλλα ενω στην φωτ.μηχ. φαινοντουσαν ωραιες στον υπολογιστη με εκαναν να δακρυσω απο την τραγωδια :wacko:

Ευχαριστω και παλι φιλε μου :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιχαλη η fts ειναι απιστευτη ,καθαρη ,ομορφη,η μοντι με ακρο μαζι δεν υπαρχει :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: ,τι ρουτινες κανεις ,μηπως βαζεις κανα ματζουνι?Η αληθεια ειναι οτι δεν θα μπορουσα να δω κατι λιγοτερο ,μπραβο,και θα επιμεινω φτου,φτου.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη μου(gregkn) δεν αργησα πολυ,προχθες εκανα αλλαγη νερου και ειπα να βγαλω και μερικες φωτο.

Εβγαλα παρα πολλες αλλα οι περισσοτερες ηταν τραγικες.Μερικες μονο ψιλοβλεπονται.

Απο 2572 by mad23_, on Flickr

Απο 2576 by mad23_, on Flickr

Απο 2578 by mad23_, on Flickr

Απο 2586 by mad23_, on Flickr

Απο 2589 by mad23_, on Flickr

13945968007_ff9f19800f_c.jpgΑπο 2596 by mad23_, on Flickr

Δυστυχως εχει πολυ δρομο ακομα.Το χομπυ θελει απο μονο του υπομονη και αν το συνδυασεις και με minimal προσεγγιση, θελει ακομα περισσοτερη :bigemo_harabe_net-56:

Kαι μια κακη φωτο του κουασιμοδου απο το κιν.

myst. by mad23_, on Flickr

Φοβερο Μιχαλη!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μιχαλιό πανέμορφο είναι. Κατεβάζω τις φωτογραφίες να κάνω το θαύμα μου....! :D

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το μάτι μας πάλι......αυτή η πορτοκαλί digitata (αν δεν κάνω λάθος, ε?)..εξαιρετική αντίθεση

Έγινε επεξεργασία - gmarbel
Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη φοβερο το ενυδρειο σου,πεντακαθαρο...

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη τόσο ωραίο ενυδρείο και τόσο καλή προσπάθεια και το έχεις ψιλοπαρατήσει ;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπα μπα χάλια, ιδίως αυτή η πορτοκαλί η digittata, στείλε μου τη να μη σου ασχημαίνει το ενυδρείο χαχαχα, πολύ καλή εξέλιξη βλέπω φίλε, συνέχισε να μας εκπλήσσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο Μιχαλη!!!

Αυτο το πορτοκαλι ειναι;; (Προτελευταια φωτο)....

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη με εχεις απογοητευση!(και ναι δεν εννοω το ενυδρειο)..αυτο τρεχει με χιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η fts για βραβείο ρε Μιχάλη.. Φτού σκόρδα στην πορτοκαλί digittata..έβγαλε ματι

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βάλσαμο στα μάτια μας, υπέροχο! :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη η fts ειναι απιστευτη ,καθαρη ,ομορφη,η μοντι με ακρο μαζι δεν υπαρχει :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: ,τι ρουτινες κανεις ,μηπως βαζεις κανα ματζουνι?Η αληθεια ειναι οτι δεν θα μπορουσα να δω κατι λιγοτερο ,μπραβο,και θα επιμεινω φτου,φτου.

Να'σαι καλα νικο μου,ευχαριστω πολυ και χαιρομαι που σου αρεσει! :thumbsu:

Τιποτα ιδιαιτερο απο ρουτινες και απο μαντζουνια το ιδιο.

Αλλαγες νερου καθε 2-3-4 εβδομαδες αναλογα το χρονο,πολυ φαγητο στα ψαρακια και αυτα ειναι ολα.

Απο μαντζουνια 2-3 πραγματακια ριχνω,κομμενα τα πολλα για να ξερω πιο εχει αποτελεσματα.

Ευχαριστω και παλι νικο!

Φοβερο Μιχαλη!!!

Ευχαριστω στρατο :)

Μπράβο ρε μιχαλιό πανέμορφο είναι. Κατεβάζω τις φωτογραφίες να κάνω το θαύμα μου....! :D

Έτσι στο φτερό σε 1024x768. :bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162:

Ευχαριστω πολυ για τον κοπο και το χρονο σου κωσταρα,για να επεξεργαστεις τις φωτο :bigemo_harabe_net-64:

Σουπερ εγιναν!

Χαιρομαι που σου αρεσει!

Link to comment
Share on other sites

Μπα μπα χάλια, ιδίως αυτή η πορτοκαλί η digittata, στείλε μου τη να μη σου ασχημαίνει το ενυδρείο χαχαχα, πολύ καλή εξέλιξη βλέπω φίλε, συνέχισε να μας εκπλήσσεις!!!

χαχαχα,να'σαι καλα γρηγορη μου!Σε ευχαριστω πολυ ρε φιλε!

Οντως ειναι απο τα πιο ομορφα κοραλια που εχω και μεσα ο κορμος της ειναι γαλαζιος αλλα δεν καταφερα να το βγαλω στις φωτο.

Δωσε μου μερικους μηνες να μεγαλωσει και μετα θα χαρω να δω ενα "χαλακι" της στο διαμαντι σου :bigemo_harabe_net-162:

Πολυ ομορφο Μιχαλη!!!

Αυτο το πορτοκαλι ειναι;; (Προτελευταια φωτο)....

Να'σαι καλα αγγελε μου,χαιρομαι που σου αρεσει! :jig:

Οταν εχω πολλα θρεπτικα στο ενυδρειο ειναι πορτοκαλι οπως φαινεται στις φωτο.Οταν στερευει η τροφη παει προς το ροζ.

Την παρακολουθω και σαν ενδειξη για το ποσο τροφη υπαρχει μεσα στο ενυδρειο.

Ευχαριστω και παλι!

Μιχαλη με εχεις απογοητευση!(και ναι δεν εννοω το ενυδρειο)..αυτο τρεχει με χιλια!!!

Καλα απο εδω και περα θα σου δινω και καμια νικη μηπως και δεν εισαι απογοητευμενος :usd::usd::usd:

Σε ευχαριστω billαρε,χαιρομαι που σου αρεσει! :thumbsu:

Αυτή η fts για βραβείο ρε Μιχάλη.. Φτού σκόρδα στην πορτοκαλί digittata..έβγαλε ματι

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Να'σαι καλα αντωνη μου,σε ευχαριστω παρα παρα πολυ και το εκτιμω που σου αρεσει :jig:

Ειναι οντως πολυ ομορφο κοραλι!

Πρωτη φορα εβγαλα fts της προκοπης ^_^

βάλσαμο στα μάτια μας, υπέροχο! :bigemo_harabe_net-122:

Ευχαριστω παρα πολυ teo μου,χαιρομαι που σου αρεσει! :thumbsu:

Περιμενω(πρωτα ο Θεος) να περασει λιγο ο καιρος να μεγαλωσουν και τα κοραλια ωστε να "γεμισει" το ενυδρειο..υπομονηηηηη :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το μάτι μας πάλι......αυτή η πορτοκαλί digitata (αν δεν κάνω λάθος, ε?)..εξαιρετική αντίθεση

Καθολου λαθος δεν κανεις γιωργαρε,σωστοτατος! :thumbsu:

Εχει οντως φοβερο χρωμα!Λίγο πιο πισω εχω μια κοκκινη digi και δεν συγκρινονται :usd:

Αν μεγαλωσει και παρει μεγαλυτερο κομματι απο την εικονα του ενυδρειου θα δειξει ακομα πιο πολυ.

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε μου!

Μιχαλη φοβερο το ενυδρειο σου,πεντακαθαρο...

Να'σαι καλα ρε γρηγορη μου,σε ευχαριστω πολυ :thumbsu:

Εχει δρομο ακομα ομως και πολυ....περιμενε/αναμονη :bigemo_harabe_net-99: ....

Μιχάλη τόσο ωραίο ενυδρείο και τόσο καλή προσπάθεια και το έχεις ψιλοπαρατήσει ;;;;;;;;

Ναι μανο μου,λιγοτερος χρονος για το ενυδρειο ^_^

Το μονο για το οποιο θα βρισκω παντα χρονο ειναι να παιρνω μαγνητη και να καθαριζω τα τζαμια του :bigemo_harabe_net-60:

Σε ευχαριστω φιλε μου!

φιλε αλλαξε χομπι δεν το εχεις!!!!

Λες ρε???

:bigemo_harabe_net-132:

Παμε τεννις?

edit

Παιδια ειλικρινα σας ευχαριστω παρα πολυ ολους για τα καλα σας λογια :bigemo_harabe_net-162:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου σκορδα είναι πανέμορφο το ενυδρείο σου να το χαίρεσαι φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη τι να πω μια εικόνα χίλιες λέξης καλή συνέχεια σου εύχομαι!!! :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Έγινε επεξεργασία - tasso
Link to comment
Share on other sites

Απο τα πιο ομορφα στημενα ενυδρεια κατα τη γνωμη μου στο χομπι.μπραβο πολλες φορες!

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...