Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

Χμ..... κατι λεγαμε εχθες για ενα πμ....

Ε λοιπον μου φαίνεται θα στο στειλω!!!!!! :)

Πραγματικά καθε φορα που το βλεπω Μιχάλη σκέφτομαι να βγαλω τον αραγωνιτη!!!!!!!

Τελειο ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραίος ο ψάρης μιχάλη! Πόσο έχει φτάσει?

Καλά μιλάμε τα κοράλια βγάζουν μάτι! Όλα ωραία!

Μιχάλη η άκρο σου χωρίς να είμαι σίγουρος πρέπει αν είναι insignis.

Ρίξε μια ματιά!

http://www.meerwasser-lexikon.de/img/1407_mEpRRM6Hfy.jpg

ΥΓ: Η μοντι έτσι που έχει γίνει πάνω στο τζάμι είναι έτοιμο στήριγμα για το φραπέ!

ΥΓ2: Πότε κλαδεύεις είπαμε? :D

Έγινε επεξεργασία - ΠαναγιώτηςCR7
Link to comment
Share on other sites

Χμ..... κατι λεγαμε εχθες για ενα πμ....

Ε λοιπον μου φαίνεται θα στο στειλω!!!!!! :)

Πραγματικά καθε φορα που το βλεπω Μιχάλη σκέφτομαι να βγαλω τον αραγωνιτη!!!!!!!

Τελειο ειναι!!!!

αχαχουυυυχαααααα........σιγα σιγα και λιγο λιγο με την αλλαγη νερου :D

Link to comment
Share on other sites

Χμ..... κατι λεγαμε εχθες για ενα πμ....

Ε λοιπον μου φαίνεται θα στο στειλω!!!!!! :)

Πραγματικά καθε φορα που το βλεπω Μιχάλη σκέφτομαι να βγαλω τον αραγωνιτη!!!!!!!

Τελειο ειναι!!!!

αχαχουυυυχαααααα........σιγα σιγα και λιγο λιγο με την αλλαγη νερου :D

Αυτα να τα κάνεις πρωτα εσυ και αμα σου τουμπαρει να ξερω να μην το κανω... χαχαχαχαχαχαχααα

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει ηδη ο δικος μου......μια χουφτα εχει μεινει μεσα :)

no problem :)

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει ηδη ο δικος μου......μια χουφτα εχει μεινει μεσα :)

no problem :)

Δεν αντιμετώπισες πρόβλημα με το στήσιμο του βράχου? Κατολισθήσεις, ανακατατάξεις κλπ? Εκτός και αν είναι φιξαριστός.

Link to comment
Share on other sites

ο βραχος μου ειναι κολλημενος σε δυο κομματια στην ουσια

δεν υπηρχε κατι να κουνηθει και να πεσει.

Link to comment
Share on other sites

Και όπως έχει πει και ο Βαλές.....απαπαπαπαπαπαπα,οποποποποποποποπο,αμαναμαναμαναμαναμαναμαναμαν......Ξέρω που μένεις πλέον ε.......θα βάλω την στολή του αόρατου ninja και θα έρθω.....(να μείνει μεταξύ μας το ninja thing)

Ευχαριστω κωστα! :thumbup:

Δεν χρειαζεται να βαλεις στολη,ειναι και μαυρη κανει ζεστη τωρα :P

Οταν βγουν κοψιματα παλι θα σε ενημερωσω.

Χμ..... κατι λεγαμε εχθες για ενα πμ....

Ε λοιπον μου φαίνεται θα στο στειλω!!!!!!

Πραγματικά καθε φορα που το βλεπω Μιχάλη σκέφτομαι να βγαλω τον αραγωνιτη!!!!!!!

Τελειο ειναι!!!!

χαχα...γιανναρε θα μιλησουμε αργοτερα ;)

Το θεμα με το bare bottom ειναι το αισθητικο και ειναι και μεγαλο!Η' θα το λατρεψεις η' δεν θα μπορεις να το βλεπεις

Περιμενω να απλωσουν και οι μοντι στον πατο.Θελω να βρω και 2-3 ακομα encrusting να βαλω.

Προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ,ειναι ελαχιστες οι φορες που σκεφτηκα οτι μου λειπει η αμμος.

Στο πρακτικο κομματι απλα δεν συγκρινονται....

Α ρε γιανναρε να μην σε εχω εδω :( ....εχουν αρχισει μερικες ακρο να κανουν υπεροχα-απιστευτα νερα στον κορμο τους και δεν

μπορω να τα "πιασω" με την καμερα μου...ανικανος και χωρις το καταλληλο εργαλειο :P

Ωραίος ο ψάρης μιχάλη! Πόσο έχει φτάσει?

Καλά μιλάμε τα κοράλια βγάζουν μάτι! Όλα ωραία!

Μιχάλη η άκρο σου χωρίς να είμαι σίγουρος πρέπει αν είναι insignis.

Ρίξε μια ματιά!

http://www.meerwasser-lexikon.de/img/1407_mEpRRM6Hfy.jpg

ΥΓ: Η μοντι έτσι που έχει γίνει πάνω στο τζάμι είναι έτοιμο στήριγμα για το φραπέ!

ΥΓ2: Πότε κλαδεύεις είπαμε?

Να εισαι καλα πανο,ευχαριστω πολυ! :thumbup:

Ο 8ball ειναι 15-16 εκατοστα τωρα και μου ειχε ερθει στα 6-7 :wub: :wub: ...οσες καρδιες και να βαλω δεν φτανουν :)

Δυστυχως δεν ειναι αυτη η ακρο,αλλα θα την βρω που θα παει...

Οταν ερθει παλι η ωρα για κλαδεμα θα ενημερωσω ;)

Πρωτα με καιει(οπως ολους μας) να βγει το καλοκαιρι χωρις θεματα :blush:

εχει βγει ηδη ο δικος μου......μια χουφτα εχει μεινει μεσα :)

no problem :)

Ποτε...που...πως...ετσι εισαι ρε?Δεν μιλας?Μολις σε εσβησα απο το κινητο μου κυριος B)

Link to comment
Share on other sites

ο βραχος μου ειναι κολλημενος σε δυο κομματια στην ουσια

δεν υπηρχε κατι να κουνηθει και να πεσει.

Αυτά είναι! Εμένα δυστυχώς είναι χτιστό και αν πάω να βγάλω άμμο την κάτσαμε την βάρκα!

Μακάρι όταν το έφτιαχνα να το έκανα χωρίς αλλά...

Να εισαι καλα πανο,ευχαριστω πολυ! :thumbup:

Ο 8ball ειναι 15-16 εκατοστα τωρα και μου ειχε ερθει στα 6-7 :wub: :wub: ...οσες καρδιες και να βαλω δεν φτανουν :)

Δυστυχως δεν ειναι αυτη η ακρο,αλλα θα την βρω που θα παει...

Οταν ερθει παλι η ωρα για κλαδεμα θα ενημερωσω ;)

Πρωτα με καιει(οπως ολους μας) να βγει το καλοκαιρι χωρις θεματα :blush:

Αυτά είναι! Όταν έχεις λίτρα έχεις και τα ψάρια...

Να'σαι καλά μιχάλη!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη δεν ηθελα να σε ανησυχησω.Εγινε αλλωστε πολυ γρηγορα.Στην αλλαγη και μεσα σε μιση ωρα.Εχει μεινει πολυ λιγος ακομα μεσα.Ελα την Κυριακη το πρωι να τον βγαλουμε παρεα και να πιουμε καφεδακι.Αν δεν μπορεις Κυριακη πες μου ποτε μπορεις :)

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Σιγα να μη με ταραξεις κιολας μωρεεεε μωρε! :P

Θα μιλησουμε να κανονισουμε για τον καφε!

Απο εκει και περα σημερα ειναι μια χαρουυυυμενη ημερα :wootwoot: :wootwoot: :wootwoot: :wootwoot:

Οχι μονο ηρθε επιτελους η strawberry αλλα ηρθε και η reverse της :buttrock: :buttrock:

Βαζω τις κλασσικα τραγικες φωτο μου,οι οποιες ειναι σχεδον προσβολη για τα κοραλια αλλα μεχρι να συνελθουν

μαλλον θα εχει ερθει ο κουμπαρος να βγαλει καμια φωτο της προκοπης!Θελει και τον χρονο της βεβαια :rolleyes:

Η strawberry που δεν μπορω να βγαλω με τιποτα το γαλαζιοπρασινο του κορμου και το κοκκινο δαχτυλιδι στα τελειωματα των βασεων που βγαινουν οι πολυποδες....φωτο της ωρας κ λιγοτερο,κυριολεκτικα :)

Λογικα οταν προσαρμοστει στο νερο και συνελθει απο το ταξιδι θα μπορω να βγαλω εστω κ εγω καλυτερη φωτο απο αυτη...

strawberry002_zpsee81abf1.jpg

Και η reverse(κοκκινος κορμος με πρασινο δαχτυλιδι) που μπηκε σε βραχο στο τζαμι...επισης δεν μπορω να βγαλω τα χρωματα οσο και να

κατεβασω το λευκο στην καμερα...συγχωρεστε με :)

strawberry003_zps737adb63.jpg

strawberry004_zps7a401f88.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κοράλλια Μιχάλη!

Φαντάζομαι τι απολαμβάνουν τα μάτια σου αυτή την στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

ωραία κοράλλια...βαθμός δυσκολίας;

Θεωρητικα ειναι δυσκολες και οι δυο γρηγορη μου αλλα θα δουμε...οτι γινει! :sarcasm:

Απο τη στιγμη που η abrotanoides μεγαλωνει και κανει βαση,μου δινει και καποιες ελπιδες και γι'αυτες!

Θα ενημερωνω ;)

Λατρευω το καινουργιο σου avatar!

Ωραία κοράλλια Μιχάλη!

Φαντάζομαι τι απολαμβάνουν τα μάτια σου αυτή την στιγμή!

Ευχαριστω νικο μου :thumbup:

Ξερεις ποσο καιρο τις περιμενα!

Πραγματικα οι αναπηρες φωτο μου δεν εχουν πιασει ουτε το 20% του χρωματος που εχουν,ειναι σχεδον ντροπη

που τις εβγαλα φωτο!

Πες οτι καθομαστε παρεα στον καναπε......

fts1003_zpsdf46b322.jpg

και μη πει κανεις τιποτα για τη ροζ πετσετα που φαινεται...δεν ειναι δικια μου :P

fts1006_zpsc4c07f8f.jpg

της ανοκανης φωτο συνεχεια...απο το πλαι τις βγαζω στο χρωμα που φαινεται(μπλε) και απο μπροστα πιο λευκο :(

fts1008_zpsf5182c1b.jpg

fts1009_zpsa305f4bd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφού μας έβγαλες τα μάτια πάλι δεν μας λες και τι είναι αυτά τα μαύρα που φαίνονται στον βράχο που κόλλησες στο τζάμι καθώς και λεπτομέρειες τις πατέντας!

Υ.Γ.μην τον ακούτε, δικια του είναι η ροζ πετσέτα, έχω δει και τις ασορτί παντόφλες που έχει! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αφού μας έβγαλες τα μάτια πάλι δεν μας λες και τι είναι αυτά τα μαύρα που φαίνονται στον βράχο που κόλλησες στο τζάμι καθώς και λεπτομέρειες τις πατέντας!

Υ.Γ.μην τον ακούτε, δικια του είναι η ροζ πετσέτα, έχω δει και τις ασορτί παντόφλες που έχει! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Πρέπει να πάρεις και συ! Πάνε πακέτο με το γάντι! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις και συ! Πάνε πακέτο με το γάντι! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Τώρα…..τις έχω πάρει καιρό……. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα οοοοολοι ξερουμε πιανου ειναι η πετσετα νικο...την πατησες! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

τελικά ειναι απλό το ενυδρειο σου!

Πιο απλό δεν πάει...

Φαίνεται και απο τα κοράλια...

Ούτε η θάλασσα δεν ξέρει ότι υπάρχουν τέτοιες άκρο. :D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ενα απλο ενυδρειο αφου και ο αχιλλεας καθε φορα που κοιταει την καθε πλευρα του ενυδρειου κανει και γριματσα σου λεει ποοοοοσα χιλιομετρα κολυμπησα και σημερα ο.........οπως και να εχει ειναι απλα υπεροχο.αυτη η ακρο πορτοκαλι με γαλαζοπρασινο μαλλι πως την λενε?και ποτε κλαδευεις?επισεις πως κολλησες στο τζαμι?με τι κολα?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ενα απλο ενυδρειο αφου και ο αχιλλεας καθε φορα που κοιταει την καθε πλευρα του ενυδρειου κανει και γριματσα σου λεει ποοοοοσα χιλιομετρα κολυμπησα και σημερα ο.........οπως και να εχει ειναι απλα υπεροχο.αυτη η ακρο πορτοκαλι με γαλαζοπρασινο μαλλι πως την λενε?και ποτε κλαδευεις?επισεις πως κολλησες στο τζαμι?με τι κολα?

μια τσιμπια με την ηλεκτροκολληση :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...