Jump to content

Φορουμ Και Παλιοτερα Θεματα


Recommended Posts

Όταν ο Ατμην λέει τέλος προφανώς εννοούσε ότι το θέμα δεν θα πρέπει να αναλυθεί άλλο και για αυτό το κλείδωσε στην αρχή.

Από την στιγμή που είναι ξεκλείδωτο προσκοπικά το τέλος του Ατμήν το εκλαμβάνω ως τέλος προς της προσκοπικές κόντρες και της ειρωνείες εκ μέρους των μελών και όχι τέλος ως προς την συζήτηση.

Οπότε θεωρητικά ο κάθε ένας μπορεί να πει την γνώμη του.

Εκτός και αν είναι ένα τεστ για να δει αν μπορούν τα μέλη να σταματήσουν να γράφουν όταν τους το ζητά κάποιος. Αν ναι τότε τότε απέδειξε ότι δεν ακούμε από λόγια γιατί μετά το τέλος ξανά γράψαμε.

ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά το "τέλος" αφορούσε τις όποιες αντιπαραθέσεις και όχι την εξέλιξη του θέματος.... ειδάλλως δεν θα υπήρχε καν σαν θέμα !!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προφανες,η σποντα παει για μενα Χρηστο, :bigemo_harabe_net-77: Οποτε για να ειμαι ενταξει με την παρεα,πρεπει να απαντησω. :)

Πραγματι παραδοσιακα,υπαρχει ενας αγραφος νομος στο φορουμ,που οταν το αφεντικο θυμωσει :D και με το αυστηρο του υφος,μας πει εμμεσα,ΤΕΛΟΣ :bigemo_harabe_net-53: στα 4 χρονια που ειμαι στο φορουμ,παντα παραδοσιακα ,κανεις δεν εγραφε τιποτα μετα απο αυτον.Μεχρι εδω εχεις δικιο,γιατι εγω εγραψα κατι,που επειδη εσυ και πολλοι αλλοι δεν καταλαβες,γιατι εγραψα,κατι φαινομενικα ασχετο

Αν ησουν ενα απλο μελος,θα σου εστελνα ενα ΠΜ,και θα σου ελεγα τον λογο γιατι εγραψα,αυτο που εγραψα,και δεν αφορα εσενα,καθολου,μα καθολου,και θελω να με πιστεψεις σε αυτο που σου λεω.

Εισουν πρωην γενικος συντονοστης,οποτε θα μπορουσες να ρωτησεις,στον νυν γενικο συντονιστη,γιατι εγραψα αυτο,.Και η παρεξηγηση θα τελειωνε σε ενα πμ και μονο.

Το οτι διαφωνω μαζι σου σε καποια πραγματα,δεν σημαινει οτι εχω κατι προσωπικο μαζι σου,η σε ειρωνευομαι για κατι.Τουναντιον,σε ανυποπτο χρονο,σου εξεφρασα την εκτιμηση που εχω για σενα,στην γνωση που εχεις ,για το κοινο χομπι που εχουμε,και ποσο χρησιμος εισαι,στα νεα παιδια,αλλα και σε μενα,Θα μπορουσες να μας μαθεις πολλα πραγματα,αν ηθελες.Ειμαστε μεγαλουτσικα παιδια,ας αφησομε τις διαφορες μας στην ακρη,και ολοι μαζι,να βοηθησουμε την νεα συντονιστικη ομαδα,που μπορει να μην ειναι,επιπεδου ,Καρυδα,Διας,Γεωργιου,Χρηστου,και αλλων πολλων,εχουν ομως ενα βασικο ατου,που δεν το ειχατε εσεις ,ειναι νεα παιδια,με ορεξη,διαθεση,και δεν εχουν καμια σχεση με εσας,γιατι ειναι πραγματικα ουδετεροι.

Γιαυτο θα σε παρακαλεσω για δευτερη φορα,ας αφησουμε οοοοοολοι μας,τις διαφορες μας στην ακρη,και να βοηθησουμε ,και να βοηθηθουμε,για το καλο του κοινου μας χομπι.Το χομπι και το φορουμ,εχουν αναγκη,την γνωση σου.Εμεις οι δυο,θα βρουμε την ευκαιρια να διαφωνισουνε παλι, :P

Υγ,εισαι και μακρια,αλλιως εμεις οι δυο θα παιζαμε καλο ταβλι :rasp:

Καλη σου μερα φιλε μου, :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...