Jump to content

Έχω Μεγάλο Καναπέ,χωράει Πολύ Βαζέλα!


Recommended Posts

Την κυριακή όλοι καναπέ έτσι....;Αν έχετε μικρό,βγείτε μην ντραπείτε....υπάρχουν και τα καφέ!Είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα έχει αύριο η πράσινη στο εξώφυλλο.....!!

:D :D

ΥΓ.Όχι που δεν θα σας πείραζα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μην ακουω μ.......ς

και περσι με την τσσκ ο παναθηναικος επρεπε να περασει τελικο και φετος με την μπαρτσελονα παλι τα ιδια....

στον καναπε καθομαστε γιατι καποιοι αποφασισαν οτι πηραμε αρκετα....

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ τώρα με τον μπερτομέου τον άσχετο μας έχει τσακίσει στα πρόστιμα... Εσάς οι οπαδοί σας μπήκαν στο γήπεδο και κάνανε πάρτι και ούτε ένα πρόστιμο...

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε τόσα χρόνια εσείς μας θαυμάζατε να σηκώνουμε κούπες από τον καναπέ... τώρα ήρθε η σειρά μας...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μαζί σας παιδιά!Αλλού θα με βρείτε αντίθετο....έχετε μια ομάδα που όμοια της δεν έχει ξαναυπάρξει...έχετε πάρει έξι ευρωπαικά,και επειδή δεν περάσατε σε ένα η πράσινη έχει κάνει ΤΟΝ πόλεμο στην διοργάνωση,απαξιώνοντας μέχρι και τον ολυμπιακό...(!!).Πρέπει να υπάρχει υπερηφάνια και τίποτε άλλο...όλα τα άλλα δεν χρειάζονται!Λες και θα ιδρώσει το αυτί του μπερτομέου....

ΥΓ.Όλα καλά,αλλά ο καναπές...καναπές! :D

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε τόσα χρόνια εσείς μας θαυμάζατε να σηκώνουμε κούπες από τον καναπέ... τώρα ήρθε η σειρά μας...

That's the spirit...!

Link to comment
Share on other sites

Ε σύμφωνοι αλλά και οι δικιές σας οι φυλλάδες δεν πάνε πίσω... πέρσι όταν χάσαμε από την τσσκα με διαιτησία οι εφημερίδες σας μας κορόιδευαν... Αλλά τι να κάνεις αυτό δεν αλλάζει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο χαλαρά με τέτοια θέματα, μην ξεφύγουμε με οπαδικες καταστάσεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Σουηδέ μην μασάς....συζήτηση κάνουμε!Ναι εννοείτε και οι δικές μας είναι ότι να'ναι....ειλικρινά δεν έχω καταλάβει τι εξυπηρετεί να υπάρχουν τέτοιου είδους φυλλάδες......εγώ απλά τισ βλέπω και γελάω!Παιδιά σήμερα αρρώστησα πάντως....Χροοοονια πάνε που είδα τόσο καλό μπάσκετ από την ερυθρόλευκη!Μακάρι να το φέρουν πάλι Αθήνα...!

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχιστεί με οπαδικο χαρακτήρα θα κλειδωθεί

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο χαλαρά με τέτοια θέματα, μην ξεφύγουμε με οπαδικες καταστάσεις! :)

και δεν ειναι και δυσκολο..... :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν είπαμε και τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχιστεί με οπαδικο χαρακτήρα θα κλειδωθεί

Αίολε δεν υπάρχει οπαδικός χαρακτήρας....φίλοι είμαστε,και φίλαθλοι προπάντων....οι οπαδοί μπαίνουν στα κόκκινα και πράσινα site.Όχι στο ΑΖ! ;)

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Αίολε δεν υπάρχει οπαδικός χαρακτήρας....φίλοι είμαστε,και φίλαθλοι προπάντων....οι οπαδοί μπαίνουν στα κόκκινα και πράσινα site.Όχι στο ΑΖ! ;)

:thumbup: :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά συμφωνούμε αλλά ο καθένας με τον δικό του τρόπο ;);)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα...με φώναξε κανείς;δεν το περίμενα ρε μάγκες τόσο εύκολα...αυτοί τα χάσαν εντελώς...αν παίξουμε έτσι και με Ρεάλ το έχουμε πιστεύω...

Αυριο να τελειώσουμε την δουλειά στο ΟΑΚΑ και τη Κυριακή βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Σουηδέ μην μασάς....συζήτηση κάνουμε!Ναι εννοείτε και οι δικές μας είναι ότι να'ναι....ειλικρινά δεν έχω καταλάβει τι εξυπηρετεί να υπάρχουν τέτοιου είδους φυλλάδες......εγώ απλά τισ βλέπω και γελάω!Παιδιά σήμερα αρρώστησα πάντως....Χροοοονια πάνε που είδα τόσο καλό μπάσκετ από την ερυθρόλευκη!Μακάρι να το φέρουν πάλι Αθήνα...!

Πειραιά,θες να πεις...:) Κώστα σε συμπαθούσα χωρίς να σε ξέρω,τώρα.....

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς...πάντως χαίρομαι γιατί αυτή η βλακεία που μας βάραγε παλαιότερα,έχει εξασθενήσει κατά πολύ.....Γουστάρω να κάνω πλάκα χωρίς οπαδισμούς και μπορώ!Παλιά δεν ήταν έτσι.... ;)

ΥΓ.Πάμε ρε θρύλε!Ένα παιχνίδι έμεινε!!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα...με φώναξε κανείς;δεν το περίμενα ρε μάγκες τόσο εύκολα...αυτοί τα χάσαν εντελώς...αν παίξουμε έτσι και με Ρεάλ το έχουμε πιστεύω...Αυριο να τελειώσουμε την δουλειά στο ΟΑΚΑ και τη Κυριακή βλέπουμε...

Εεε ρε γλέντιαααααα...!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς...πάντως χαίρομαι γιατί αυτή η βλακεία που μας βάραγε παλαιότερα,έχει εξασθενήσει κατά πολύ.....Γουστάρω να κάνω πλάκα χωρίς οπαδισμούς και μπορώ!Παλιά δεν ήταν έτσι.... ;)

ΥΓ.Πάμε ρε θρύλε!Ένα παιχνίδι έμεινε!!

Μην το λες...ακόμη σκοτώνονται αρκετοί....πάντως παλιά μου άρεσε πιο πολύ,οπαδοί και των 2 ομάδων στο γήπεδο...και με τα πανο,τα μπινελέκια κτλ

Ωραία χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Εεεερε...έχω φάει βρόχα στο Καραισκάκης.....τσιμέντο και βροχή....ωραία όντως...να δω πότε θα γίνουμε άνθρωποι στο ελαδιστάν να κάτσω με τον κουμπάρο μου (βάζελος) δίπλα δίπλα στο γήπεδο και να γοστάρουμε.....!

Link to comment
Share on other sites

Εεεερε...έχω φάει βρόχα στο Καραισκάκης.....τσιμέντο και βροχή....ωραία όντως...να δω πότε θα γίνουμε άνθρωποι στο ελαδιστάν να κάτσω με τον κουμπάρο μου (βάζελος) δίπλα δίπλα στο γήπεδο και να γοστάρουμε.....!

Δεν χρειάζεται δίπλα-διπλα και απέναντι μια χαρά θα είναι....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...