Jump to content

Έχω Μεγάλο Καναπέ,χωράει Πολύ Βαζέλα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακαρι το κυπελλο να ερθει στην ΕΛΛΑΔΑ !!!

Ουτε Πειραια ουτε Αθηνα

Link to comment
Share on other sites

6 κυπελα ευρωπης ειναι πολλα για να τα φτασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω δεν εχω παραπονο απο την ομαδα μου,αν και το ευχαριστιθηκα εχθες με την κηδεια που κανατε στα ρωσακια,ετσι λοιπον θα κατσω στον καναπε μου,που αλλεσ φορεσ εχετε κατσει και εσεισ και θα περιμενω να δω το κυπελο στην ελλαδα,αν και αντιολυμπιακος,παντα θα ειμαι ελληνας,γιατι τορα τελευτεα εχουν βγαλει γλωσιτσα οι ισπανοι

Link to comment
Share on other sites

6 κυπελα ευρωπης ειναι πολλα για να τα φτασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω δεν εχω παραπονο απο την ομαδα μου,αν και το ευχαριστιθηκα εχθες με την κηδεια που κανατε στα ρωσακια,ετσι λοιπον θα κατσω στον καναπε μου,που αλλεσ φορεσ εχετε κατσει και εσεισ και θα περιμενω να δω το κυπελο στην ελλαδα,αν και αντιολυμπιακος,παντα θα ειμαι ελληνας,γιατι τορα τελευτεα εχουν βγαλει γλωσιτσα οι ισπανοι

Δεν έχεις ιδέα τι θα πάθουν.......

Link to comment
Share on other sites

6 κυπελα ευρωπης ειναι πολλα για να τα φτασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω δεν εχω παραπονο απο την ομαδα μου,αν και το ευχαριστιθηκα εχθες με την κηδεια που κανατε στα ρωσακια,ετσι λοιπον θα κατσω στον καναπε μου,που αλλεσ φορεσ εχετε κατσει και εσεισ και θα περιμενω να δω το κυπελο στην ελλαδα,αν και αντιολυμπιακος,παντα θα ειμαι ελληνας,γιατι τορα τελευτεα εχουν βγαλει γλωσιτσα οι ισπανοι

Αυτό είναι σκεπτικό σωστό,μπράβο φίλος....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χάρηκα πολύ χτες που έχασε η μπαρτσελόνα από την ρεάλ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χάρηκα πολύ χτες που έχασε η μπαρτσελόνα από την ρεάλ

Εεε ναι,πόσα τρίποντα με κουτσό να βάζαν....;

Έγινε επεξεργασία - gregog7
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για τις μονες που στεναχωριεμαι, χθες στο ημιχρονο

post-11018-0-25086100-1368271512_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τεραστιο καναπε εεε; και κερνας και μπυρα;; ερχομαιιιι!!

Link to comment
Share on other sites

Για τις μονες που στεναχωριεμαι, χθες στο ημιχρονο

Οοοο mother russsia

Link to comment
Share on other sites

Για τις μονες που στεναχωριεμαι, χθες στο ημιχρονο

εισαι πονόψυχος ρε συ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι είστε ολυμπιακοί ελπίζω να μην πανηγυρίσετε αυτό το κύπελλο... Οι διαιτητές ήταν αξιοθρήνητοι τι να πώ...

Link to comment
Share on other sites

Η σφαγη των αμνων.τι να πρωτοπεις; Διαιτησια;,σπικαζ; Ολα βαμμενα κοκκινα.αλλα ο χρονος ειναι ο καλυτερος συμμαχος του μονιμου νταμπλουχου...μετα απο λιγους μηνες ποιος θα το θυμαται;σχεδιν κανεις.θα αισθανεται περηφανος ο ερυθρολευκος φιλαθλος για αλλη μια καθαρη και παναξια κουπα.με της υγειας μας.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Μα πριν την απονομή οι οπαδοί του ολυμπιακού έφευγαν φανταστείτε...

Link to comment
Share on other sites

Παλι πληρωσαμε τους διαιτητες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οντως.οχετος η σημερινη μερα.κριμα.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Ναι.....οπως καθε ποδοσφαιρικο ΣΚ.

Ευτυχως που δεν εισασταν εσεις τελικο

Link to comment
Share on other sites

Σωστα.μπαινω και σε κρισιμη ηλικια και γιαχοι και σια κανουν κακο στην υγεια στραταρε μου.εδω δεν αντεξα να βλεπω να σφαζουν ξενους,φαντασου..

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε τι θα γινόταν άμα πήγαινε ο πάοκ τελικό και είχες τέτοια διαιτησία... Ωχ ωχ ωχ ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω...

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ο μπαοκ θα ειχε πιο μπολλη μπλακα :D

:P

Link to comment
Share on other sites

κανενας υγειης φιλαθλος οποιασδηποτε ομαδας δεν μπορει να αισθανεται καλα για την κατακτηση ενος τροπαιου με εξωθεν βοηθεια.εγω δεν ισχυριζομαι οτι οι διαιτητες ειναι πληρωμενοι.ειναι απλα ανικανοι και δεν μπορουν να σταθουν στο υψος των περιστασεων.δυστυχως ο ισχυρος,οποιος και αν ειναι κατα καιρους,θα παρει τα <<κουκουτσια>> και οπως εχει συμβει και στο παρελθον και με αλλες μεγαλες ομαδες δυστυχως η πιο <<μικρη>> ομαδα δεν αντιμετωπιζεται ισοτιμα οποτε χανει την δυνατοτητα να διεκδικησει κατι.

τα λεω,αν και ειμαι και παναθηναικος,χωρις καμμια εμπαθεια.αλλωστε και στην δικη μου ομαδα εχει συμβει κατα καιρους να πρεπει να κερδισει οπωσδηποτε και να μην αισθανομαι καθολου περηφανος γιαυτο.

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια στον ολυμπιακο για την ΔΙΚΑΙΗ νικη του και το κυπελλο για αλλη μια φορα .............

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...