Jump to content

Έχω Μεγάλο Καναπέ,χωράει Πολύ Βαζέλα!


Recommended Posts

Εχω κακο προαισθημα για το θεμα. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε παιδια τι να κάνουμε τωρα??αυριο παλι να είμαστε καλα να χαρουμε λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Η σαπιλα υπαρχει παντου τριγυρω μας, στον αθλητισμο δεν θα υπηρχε; Εγω αν και Παοκτσης τον τελευταιο καιρο πιο πολυ με την δευτερη ομαδα μου ασχολουμαι που ειναι η Τσελσι παρα με το ελληνικο μπ@$#λο, για να δειτε τι ανταγωνιστικο και υψηλου επιπεδου πρωταθλημα εχουμε ολοι οι παικτες και των δυο ομαδων σημερα μολις πιεστηκαν λιγο παραπανω οι μισοι επαθαν θλασεις και οι αλλοι μισοι επεφταν και δεν σηκωνοντουσαν, βαρεθηκα την ελληνικη λαμογιά και τα στημένα εδω και αρκετο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Ε ....εχουμε και καποια εμπειρια σχετικα με τετοια θεματα χεχεχε

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Ποοο αύριο τα πρωτοσέλιδα θα πάθουν αμόκ...

Link to comment
Share on other sites

Εχω κακο προαισθημα για το θεμα. :D

και εγω στρατο.γιατι αραγες?? :lol2::lol2:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως θα καταλαβατε κανω πλεον το χαβαλε μου.Πειραζω το φιλο μου τον κλαζ που ακομα τα παιρνει στα σοβαρα και γουσταρω.Οσο για το γηπεδο.....δεν παω εδω και χρονια,δεν αξιζει τον κοπο.Φυσικα και δεν πανηγυρισα,αλλα ουτε με χαλασε κιολας.Ολα αυτα συνεβαιναν,συμβαινουν και θα συμβαινουν οσο παιζει ρολο αυτο το γ@#@ενο το χρημα.

Link to comment
Share on other sites

Στο χερι σας ειναι να μη χαλασει το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα μόνα ματς που αξίζει να πάς είναι τα μπασκετικά μιας και του ποδοσφαίρου έτσι όπως έγινε δεν έλκει τον κόσμο πλέον

Link to comment
Share on other sites

Και καλή επιτυχία αύριο στον Ολυμπιακό

Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα μόνα ματς που αξίζει να πάς είναι τα μπασκετικά μιας και του ποδοσφαίρου έτσι όπως έγινε δεν έλκει τον κόσμο πλέον

αστα γιατι εκει μας κατηγορουνε για τη παραγκα των Γιαννακοπουλων. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια λέξη...Κρίμα.

Κρίμα για τον Αστέρα που το πάλεψε και δικαιούταν πολλά παραπάνω.....Πιστεύω πως δεν υπάρχει παράγκα και άλλα τέτοια....

ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ υπάρχει!

ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να διοργανώσουμε σωστά ακόμα και ένα ποδοσφαιρικό αγώνα......

ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να δούμε το σωστό και να το υποστηρίξουμε!

ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ στο να σεβαστούμε την προσπάθεια των πιτσιρικάδων που θέλουν να παίξουν μπαλίτσα!

Έτσι έχουν καταντήσει τους πιτσιρικάδες να σφάζονται και να μπαίνουν στην φυλάκα!ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!

Χαίρομαι που ο κόσμος έφυγε από το γήπεδο πριν την απονομή.Στεναχωριέμαι όμως για κάποιους ανθρώπους όπως ο μίτσελ,που ούτε καν ξέρουν που έχουν μπλέξει....σας σιχαθήκαμε κύριοι γιάχοι και κύριοι σπαθέοι..τον μ@&€λο από μόνοι σας,γιατί θα σας τον δώσει ο κόσμος στο τέλος,καιμδεν θα είναι ευχάριστο...ουφ!Τα είπα!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που το κρατος εχει βγαλει νομο για τη δηλωση των αυθαιρετων γιατι η χθεσινη παραγκα κανει μπαμ!κριμα για αλλη μια φορα για το ποδοσφαιρο!

Link to comment
Share on other sites

Και όπως έλεγα χτες τα πρωτοσέλιδα σήμερα πάθανε αμόκ... Το μόνο πρωτοσέλιδο που ρεζιλεύει την ομάδα είναι ο 'πρωταθλητής'

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......για να τελειωνει το παθαμυθι,μαθετε να βλεπετε μπαλα.Αμεσως ολοι.Χερι ο Μανιατης και χερι ο Μανιατης.Ο Μανιατης λοιπον δεν εκανε χερι.Ανοιξτε τα ματια σας και παρακολουθηστε προσεκτικα το βιντεο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα χθες και εκλαψα απο τα γελια! αχαχαχαχαααχαχ

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......για να τελειωνει το παθαμυθι,μαθετε να βλεπετε μπαλα.Αμεσως ολοι.Χερι ο Μανιατης και χερι ο Μανιατης.Ο Μανιατης λοιπον δεν εκανε χερι.Ανοιξτε τα ματια σας και παρακολουθηστε προσεκτικα το βιντεο!!!!!!!

το ειδα το πρωι Στρατο ακομα γελαω :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγω γελουσα και χτες οσο προλαβα και ειδα.Ενα κορακι εξεθεσε δυο ομαδες οχι μια.Την καθε μια με τον τροπο του.Αν δεν αδειασει ο κοσμος τα γηπεδα,και να μεινουν μονοι τους,παντα τα ιδια θα γινονται.

Link to comment
Share on other sites

Εγω γελουσα και χτες οσο προλαβα και ειδα.Ενα κορακι εξεθεσε δυο ομαδες οχι μια.Την καθε μια με τον τροπο του.Αν δεν αδειασει ο κοσμος τα γηπεδα,και να μεινουν μονοι τους,παντα τα ιδια θα γινονται.

επρεπε να ειναι μονοι τους στην απονομη,μονο οι κερκιδες

Link to comment
Share on other sites

Για τον κοσμο μιλαω Νικο.Να μην πηγαινει κανεις στο γηπεδο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για τον κοσμο μιλαω Νικο.Να μην πηγαινει κανεις στο γηπεδο!!!!!!

συμφωνο απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελλε ****** τα βιντεακια, που τα βρισκεις; :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Πιπερι,διαβαζουν και μικρα παιδια.

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

χερομε που ακουω ολυμπιακους να μιλανε ετσι,δειχνει οτι υπαρχουν και υγυεις φιλαθλοι και αυτο το επεδιξαν και εχθες αυτοι που εφυγαν απ το γηπεδο!!!!!!!!!!!με κανει να ελπιζω για κατι καλυτερο σε αυτο το μιζερο πρωταθλημα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χερομε που ακουω ολυμπιακους να μιλανε ετσι,δειχνει οτι υπαρχουν και υγυεις φιλαθλοι και αυτο το επεδιξαν και εχθες αυτοι που εφυγαν απ το γηπεδο!!!!!!!!!!!με κανει να ελπιζω για κατι καλυτερο σε αυτο το μιζερο πρωταθλημα!!!!!!!!!!

Φιλαράκι οι περισσότεροι είμαστε υγιείς....!Άντε ένα 20% ΜΠΕΤΟΣΤΟΚΟΙ να υπάρχουν πλέον......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...