Jump to content

Εκδρομή Στην Σαλόνικα Για Το Swap.


kostaskappa

Recommended Posts

Υπάρχουν και ομαδικά εισιτήρια ;

Με βλέπω να είμαι μέσα κι εγώ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυριακή ξημερώματα έχει30 ευρώ το ticket.Οπότε υπολογίστε κανένα 60άρι πάνε έλα!Με την προυπόθεση πως θα πάρουμε το τελευταίο,το οποίο είναι και φθηνότερο!

ΥΓ.Καλημέρες φιλαράκια!

Ομαδικό δεν βρίσκω. Αλλά για το πρωινό τρένο ειμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

4 ατομα σε ενα αυτοκινητο

και με σχετικα νορμαλ οδηγηση

θα σας βγει πιο φθηνα

ειναι: πηγενε - ελα 50ε διοδια

και κανενα 150 οι βενζινες

δηλαδη 200/4=50ε

και μετα οτι βενζινες κάψετε και θα ειστε και χαλαρά με στασεις στο δρομο και πιο ξεκουραστα αν οδηγαν και διαφορετικα άτομα

Έγινε επεξεργασία - Billias
Link to comment
Share on other sites

Τα εισιτήρια έχουν περίπου εξήντα ευρώ πάνε έλα.Θα μπορούσα να πάρω το αυτοκίνητο,αλλά δεν ψήνομαι με τιιιιιιποτε....προτιμώ το φιδάκι.....και πουρνό πουρνό μπουγάτσα....!

Link to comment
Share on other sites

πουρνο πουρνο μπουγατσουλα

αλλα με το αμαξακι θα πας να την πάρεις και απο εκει που πρέπει :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

πουρνο πουρνο μπουγατσουλα

αλλα με το αμαξακι θα πας να την πάρεις και απο εκει που πρέπει :bigemo_harabe_net-74:

Ολη η πολη μια μπουγατσα ειναι.Μπουγατσα εδω,μπουγατσα εκει,μπουγατσα παραπερα και πολυ καλη παντου.Το οτι θα περασετε καλα οσοι ερθετε αυτο πιστευω πως ανηκει στα ευκολως εννοουμενα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια βρηκα αυτο το οποιο εαν καταλαβενω καλα ειναι με επιστροφη 30 ευρω Β ΘΕΣΗ

http://travel.viva.gr/trains/booking/itineraries?from=%u0391%u0398%u0397%u039D&to=%u0398%u0395%u03A3%u03A3&oneWay=false&depart=2013-06-15&return=2013-06-16&direct=true&passengers=1;0;0;0&trainTypes=simple

Πατηστε αναζητηση που γραφει αριστερα και θα το βγαλει.

Έγινε επεξεργασία - giorgosmarios
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια βρηκα αυτο το οποιο εαν καταλαβενω καλα ειναι με επιστροφη 30 ευρω Β ΘΕΣΗ

http://travel.viva.gr/trains/booking/itineraries?from=%u0391%u0398%u0397%u039D&to=%u0398%u0395%u03A3%u03A3&oneWay=false&depart=2013-06-15&return=2013-06-16&direct=true&passengers=1;0;0;0&trainTypes=simple

Πατηστε αναζητηση που γραφει αριστερα και θα το βγαλει.

Πολύ καλό το 30,72 με επιστροφή !!!

Και σε αφήνει να κάτσεις όλη μέρα στη Θεσ/κη με άνεση .

Εγω είμαι μέσα , γι αυτό το δρομολόγιο θεωρείστε με σαν στάνταρ !!!

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές της Β' θέσης είναι 25,10 € πάνε,και άλλα τόσα έλα.

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτάξω να πάρο τηλ. στον ΟΣΕ για να μάθουμε ακριβός και αν παίζει ομαδικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ θα ηθελα να ερχομουν παλι στην πολη που αγαπω πολυ!Αλλοστε εμενα εκει για καποιο καιρο οπως θα ξερετε καποιοι .

Δυστοιχος ομως εκεινες τις ημερες θα ετοιμαζομαι για αναχωρηση απο Ελλαδα και θα ειναι σχεδον αδυνατο να ερθω.. :(

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κωστα καλησπερα!

Σου ευχωμαι οτι καλητερο εκει που θα πας και πιστευω να μας γραφεις πως ειναι και να

εχουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο λινκ που εδωσα ισχυει!

Κλεισιμω εισητιριων τηλεφωνικος 35 ευρω, μεσω ιντερνετ με πιστωτικη 30,72 με επιστροφη μιλησα μαζι τους.

Εχει ως εξης:

Αναχωριση απο Αθηνα 15/6 23:55 Αφειξη Θεσσαλονικη 16/6 06:00

>> >> Θεσσαλονικη 16/6 23:00 >> Αθηνα 17/6 05:00 Β Θεση

Για ομαδικο δεν εχει καμια διαφορα. Για Inter City μιση ωρα ποιο γρηγορα και 10 ευρω παραπανω.

Οσο τωρα κατευθειαν επικοινωνια με τον ΟΣΕ δεν σηκωναν το τηλ. Εαν βρω χρονο το πρωι θα παω

απο εκει. Για οποιο νεοτερο ενημερονω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κωστα καλησπερα!

Σου ευχωμαι οτι καλητερο εκει που θα πας και πιστευω να μας γραφεις πως ειναι και να

εχουμε νεα σου!

Να σε καλα ρε Δημητρη,ευχαριστω πολυ!

Το οτι φευγω απο Ελλαδα δεν σημαινει οτι φευγω και απο το aquazone,ακομα θα με τρωτε στη μαπα!:P

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα ρε Δημητρη,ευχαριστω πολυ!

Το οτι φευγω απο Ελλαδα δεν σημαινει οτι φευγω και απο το aquazone,ακομα θα με τρωτε στη μαπα!:P

Λέω κι εγώ...τόσο εύκολα θα γλυτώναμε.......... :P

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο λινκ που εδωσα ισχυει!

Κλεισιμω εισητιριων τηλεφωνικος 35 ευρω, μεσω ιντερνετ με πιστωτικη 30,72 με επιστροφη μιλησα μαζι τους.

Εχει ως εξης:

Αναχωριση απο Αθηνα 15/6 23:55 Αφειξη Θεσσαλονικη 16/6 06:00

>> >> Θεσσαλονικη 16/6 23:00 >> Αθηνα 17/6 05:00 Β Θεση

Για ομαδικο δεν εχει καμια διαφορα. Για Inter City μιση ωρα ποιο γρηγορα και 10 ευρω παραπανω.

Οσο τωρα κατευθειαν επικοινωνια με τον ΟΣΕ δεν σηκωναν το τηλ. Εαν βρω χρονο το πρωι θα παω

απο εκει. Για οποιο νεοτερο ενημερονω.

Εμένα μου κάνει .

Όποιος έχει πιστωτική (εγω δεν έχω ) να βρεθούμε να του δώσω τα χρήματα για να κλείσει τα εισητήρια .

Link to comment
Share on other sites

Κυριες - Κυριοι.

Τα νεοτερα απο τον ΟΣΕ ειναι:

Για τις ιδιες ωρες και ημερομινιες απο το ταμειο του 40 ευρω, ιντερνετ μειον 20 %, ομαδικα καμοια εκπωση.

Απο το λινκ που ειχα δωσει VIVA .gr το ομαδικο θα ειναι απλα για να ειμασται ολοι μαζι.

Εαν καταληξουμε στα ατομα αυτο που θα πρεπει να κανουμε ειναι. Οσο ποιο γρηγορα τα κλεισουμε για να

υπαρχουν οι θεσεις. Αμα τα κλεισουμε θα στειλουν email που θα μπορουμε να το τυποσουμε σαν αποδειξη

του ηλεκτρονικου εισητηριου. Ο ελενκτης του τραινου θα το εχει ειδη.

Για καποια αλλη απορια ρωτηστε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τον μικρο ειμαι μεσα. Απ οτι εχω καταλαβει και ο Σταματης ειναι και αυτος!

Αντε να μαζευομαστε. Να βλεπω παρουσιες!

Link to comment
Share on other sites

φευγετε απο Αθηνα 5 ατομα με ενα αυτοκινητο , βαζετε 80-90 ευρω βενζινη + 20 ευρω περιπου διοδια , πατε κανετε τη δουλεια σας και φευγετε απο Σαλονικα περνατε τα συνορα για σκοπια που ειναι 20λεπτα απο τη Σαλονικα , γεμιζετε το αυτοκινητο με βενζινα ( κοστος 1.40 λιτρο ) και γυρνατε κατω . Ετσι η επιστροφη ειναι φτηνοτερη

Συν με αμαξι κανετε το χαβαλε σας στο δρομο , σταματατε οπου και οποτε θελετε ....

Υ.Γ για να περασεις στα σκοπια αρκει μια αστυνομικη ταυτοτητα :) το βενζιναδικο ειναι 2 λεπτα απο τα συνορα .

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ!lezas αυτό που λες καλό ακούγεται,αλλά αυτός που οδηγά δεν κάνει χαβαλέ..!Καλύτερα να σε πάει το τρένο και να χαζολογάς μέχρι να φτάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ!lezas αυτό που λες καλό ακούγεται,αλλά αυτός που οδηγά δεν κάνει χαβαλέ..!Καλύτερα να σε πάει το τρένο και να χαζολογάς μέχρι να φτάσεις!

ολοι κανουν χαβαλε σε ταξιδι !!!

ας υπαρχει αλλος ενας με διπλωμα για να μπορει να ξεκουρασει τον οδηγο εαν χρειαστει .

οπως λεει και ο λαος

σημασια δεν εχει ο προορισμος αλλα το ταξιδι !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ το τραίνο .

Με αμάξι όλοι είναι κουρασμένοι και η επιστροφή επικίνδυνη .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...