Jump to content

Ερωτηση Για Frontoza


Recommended Posts

καλησπερα μια ερωτηση!!!η πιο μικρη σε μεγεθος frontoza ποια ειναι και ποσο κοστιζει πανω κατω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μικρή σε μέγεθος. Όλες ίδες φτάνουν σε μέγεθος. Κόστος ανάλογα την ποικιλία, το μέγεθος, την αναπαραγωγή, και απο που θα την πάρεις. Ξεκινάνε απο 10 ευρώ σε πολύ μικρό μέγεθος(και αρκετά σπάνια) και μπορεί να βρεις μέχρι και πολλά χιλιάρικα το ένα κομμάτι έκαστος ανάλογα απο που θα το πάρεις. Συνήθως στα μαγαζιά απο 30 - 50 ευρώ έχουν.

Υπάρχουν βέβαια και τα neolamprologus tretocephalus τα οποία μοια΄ζουν καταπληκτικά με φροντόζες, πολλοί μάλιστα τα αποκαλούν μικρές φροντόζες. Ζουν σε ζευγάρια, δεν γίνονται πολύ μεγάλα, αλλά είναι πολύ μυστήρια ψάρια και πρέπει να είσαι πολύ ειδήμον για να τα κρατήσεις. Που και που φέρνουν τα μαγαζιά.

Πες μας λίγο τι ψάχνεις, τι ενυδρείο έχεις κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει και τρελή δουλειά Παναγιώτη και δεν την διαφημίζεις. :) (Αστειεύομαι)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει και τρελή δουλειά Παναγιώτη και δεν την διαφημίζεις. :) (Αστειεύομαι)

Δεν βάζω το λινκ, γιατί δεν έχει ολοκληρωθεί η δουλειά των προφίλ ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Να το βαλεις Παναγιωτη,κι ας μην εχει ολοκληρωθει.Ολες οι χρησιμες πληροφοριες πρεπει να προβαλλονται :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=83201

Παιδιά υπάρχουν και τα(σχεδόν) έτοιμα προφίλ μερικών ψαριών, στα οποία έχουν γίνει και τυχόν μικροδιορθώσεις, όπου χρειάστηκε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Στάθη, γιατί δεν μπήκα ακόμα στα προφίλ?

Παναγιώτη δεν κατάλαβα τι εννοείς. Εσύ να μπεις ή τα προφίλ να μπουν? Αν είναι το 2ο, υπάρχουν κάποια μικροκολλήματα ακόμα με τα προφίλ. Όχι μόνο της Αφρικής, γενικά. Αλλά δεν νομίζω να αργήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη δεν κατάλαβα τι εννοείς. Εσύ να μπεις ή τα προφίλ να μπουν? Αν είναι το 2ο, υπάρχουν κάποια μικροκολλήματα ακόμα με τα προφίλ. Όχι μόνο της Αφρικής, γενικά. Αλλά δεν νομίζω να αργήσουν.

Ναι βρε! Μπήκαν ήθελα να γράψω αλλά το ν το έφαγα καταλάθος. :D

Εκτός και αν θέλετε να με βάλετε και στα προφίλ. Να βάλετε έτσι μια φωτό μου σε κάθε προφίλ. Αλλά να μου πείτε αν είναι να φωτογραφηθώ καλά. :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε! Μπήκαν ήθελα να γράψω αλλά το ν το έφαγα καταλάθος. :D

Εκτός και αν θέλετε να με βάλετε και στα προφίλ. Να βάλετε έτσι μια φωτό μου σε κάθε προφίλ. Αλλά να μου πείτε αν είναι να φωτογραφηθώ καλά. :P

χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Οκ, αλλά θέλω Αδαμιαία περιβολή και τα επίμαχα σημεία να είναι καλυμμένα με πέτρες, για να φαίνεται η αφρικάνικη καταγωγή σου. :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Οκ, αλλά θέλω Αδαμιαία περιβολή και τα επίμαχα σημεία να είναι καλυμμένα με πέτρες, για να φαίνεται η αφρικάνικη καταγωγή σου. :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Έτοιμη η φωτό!

black+adam+and+eve.jpg Την Εύα την θέλετε ή να την βγάλουμε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...