Jump to content

Μονομαχίνες


Yiannhs

Recommended Posts

εχω διαβασει πολλα για τους μονομαχους, προφιλ κλπ αλλα εχω απορια για τις θυληκες μονομαχινες...

τα χαρακτηριστικα τους ειναι ιδια? ενταξει στις διατροφικες συνηθειες οκ, αλλα και σ ολα τα υπολοιπα? σε pet shop θα τις εχουν μαζι ή ακομα και σε κοινωνικα μαζι με αλλα ειδη. αρα μαλλον δεν ειναι επιθετικα και γενικα μαλλον δεν εχουν και πολλες ομοιοτητες με τους αρσενικους μονομαχους παρα μονο στο... ονομα.

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει πολλα για τους μονομαχους, προφιλ κλπ αλλα εχω απορια για τις θυληκες μονομαχινες...

τα χαρακτηριστικα τους ειναι ιδια? ενταξει στις διατροφικες συνηθειες οκ, αλλα και σ ολα τα υπολοιπα? σε pet shop θα τις εχουν μαζι ή ακομα και σε κοινωνικα μαζι με αλλα ειδη. αρα μαλλον δεν ειναι επιθετικα και γενικα μαλλον δεν εχουν και πολλες ομοιοτητες με τους αρσενικους μονομαχους παρα μονο στο... ονομα.

Το τι κανουν τα πετ σοπ δεν ειναι παντα σωστα,αυτα τα εχουμε ξαναδει...

Στο ερωτημα σου τωρα,ολα ειναι θεμα ψαριου,μπορει να βρεις ψαρι που να ειναι ηρεμο και ψαρι που να ειναι επιθετικο,ο χαρακτηρας παιζει μεγαλο ρολο,γενικα ομως ειναι το ιδιο οπως ο αρσενικος.

Δεν μας ειπες ομως τι θες να κανεις..

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω πως εχουμε δει πολλα σε pet shops, αλλα αρσενικους σε ενα ενυδρειο ολοι μαζι ή σε κοινωνικο δεν ειδα.

όσο για την ερωτηση, κυριως εγκυκλοπεδικα ρωταω να μαθαινουμε. και καποια στιγμη που θελω να κανω ζευγαρι σκεφτομαι μετα αν κι η μονομαχινα θελει τον prive χωρο της ή αν ειναι κοινωνικη να μπει σε καποιο χωρο με παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δει πολλα τετοια...

Τωρα αν διαβασεις το προφιλ λεει ακριβως τι πρεπει να κανεις για να εχεις αναπαραγωγη.Μετα καλυτερα να την βαλεις σε ενα ενυδρειακι μονη της να χαλαρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...