Jump to content

Καταστηματα Πατρα


Recommended Posts

καλημερα σ ολους,

επειδη προσφατα κατεβηκα πατρα (μαζι με το ενυδρειακι μ εννοειται...) και δεν ξερω τη παιζει με τα μαγαζια εδω, ξερει κανεις κανα σοβαρο μαγαζι εδω περα? καπου διαβασα οτι εχει ενας τυπος ενα ωραιο μαγαζακι στην κορινθου αλλα δεν βρηκα πουθενα διευθυνση...... κ κατι ακομα... ισχυει οτι γενικα οι τιμες εδω ειναι στον Θεο????

υ.γ. εχω μια υπερβολικα μικρη υποψια οτι γραφω σε λαθος κατηγορια...... αν ισχυει αυτο (πραγμα π δεν το νομιζω....) παρακαλω να μεταφερθει.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μεταφέρθηκε στην σωστή κατηγορία

Η αλήθεια φίλε μου είναι ότι ψάχνεις ψύλλο στα άχυρα.... Την Πάτρα την έχω γυρίσει αρκετα, μιας και κατεβαίνω χρόνια, αλλά μαγαζί με ποικιλία δεν έχω βρεί...

Το μαγαζί που λές στην Κορίνθου, πρέπει να εννοείς αυτό το πρόσινο που είναι γωνία Κορίνθου και Αγίας Σοφίας, το οποίο έχει κλείσει εδώ και κανά χρόνο....

Υπάρχει ένα, που θα βρείς κάποια πράματα στην Νοταρά (είναι η συνέχεια της Έλληνος στρατιώτου, μετά στο στάδιο της Παναχαικής, όπως πάμε για να βγούμε στην Παναγιώτη Κανελλοπούλου- προς Ρίο δλδ).

Υπάρχει άλλο ένα που πρέπει να είναι ή στην Κολοκοτρώνη ή στην Ζαΐμη, δεν θυμάμαι....

και να θυμάσαι πως ότι δεν μπορεί να σε καλύψουν τα εκεί μαγαζιά, άνετα στο στέλνουν τα μαγαζιά που συνεργαζόσουν εδώ Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

ωχ καταλαβα θα μας φανε οι παραγγελιες....... θα κανω μια βολτα σ αυτο στην νοταρα να δω τη παιζει..... οσο γι αυτο στην κολοκοτρωνη π λες (αν αναφερεσε σε ενα μικρο μαγαζακι μονο μ ενυδρεια) επειδη εχει τυχει ν το δω μονο βραδυ κλειστο δεν εμεινα κ πολυ χαρουμενος απο τα ψαρια π ειχε βιτρινα........... ευχαριστω για την ενημερωση φιλε.....

Link to comment
Share on other sites

Ψώνισες από σβέρκο....:)

Μαγαζιά στην Πάτρα εκτός από αυτά πο σου είπε ο Mr.Zoo είναι ένα στην Πατρέως, μεταξύ Κορίνθου και Κανακάρη.

+++Γνώστης του αντικειμένου, αρκετά μεγάλη ποικιλία ψαριών

----Στις τιμες του είναι ότι να'ναι (όπου σε βρεί δλδ), στην συμπεριφορά του είναι απαράδεκτος γιατί ξέρει ότι έχει το μονοπώλιο επι τής ουσίας αλλά με λίγο υπομονή κάνεις την δουλειά σου

ότι άλλο θες στείλε pm

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις??? και δεν το έχω βρεί ακόμα???? για στείλε ΠΜ να το δώ με την πρώτη ευκαιρία....

Link to comment
Share on other sites

Στην Πατρεως το ξερεις ρε συ Γιωργο! Στο εχω πει και εγω...ειναι το μονο με θαλασσινα!!!

Χρησταρα τι εγινε χαθηκαμε.....:P

Link to comment
Share on other sites

ώχ ναι, μετά την Πλ. Γεωργίου, προς Άγιο Ανδρέα.... έχετε δίκαιο....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη χρειαζομαι κανα 2 πραγματακια κ σημερα το μηχανακι δεν ηθελε να με παει θα παω αυριο μια τσαρκα ετσι κ αλλιως...... για αυτο που ειναι στην μαιζωνος λιγο πριν το ταχυδρομειο δεξια ξερουμε τιπορα???

Link to comment
Share on other sites

ναι ξέρουμε....για κανά χρυσόψαρο ή κανά γαρδέλι καλό είναι :)...

μόνο εκεί που σου είπα φίλε...αλλά να πας προετοιμασμένος...

Καπετάνιο εξαφανίστηκες...δεν μας τιμάς πλέον στο φτωχικό μας reef..:)...σε περιμένω!

Link to comment
Share on other sites

Και στο δρόμο που ανεβαίνει στα Ψηλά Αλώνια μόλις στρίψεις από τη Γούναρη δεξιά ένα ημιυπόγειο. Δεν έχει μεγάλη ποικιλία αλλά έχει καλές τιμές

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...