Jump to content

Διακοσμηση Αφρικανικου Ενυδρειου 300 Λιτρων!


Recommended Posts

χαχαχαχα

ισα ισα που προσπαθουμε να κανουμε τα βουνα βοσκοτοπια :sarcasm::sarcasm::sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

ετσι που το πατε οι αφρικανοι δεν βλεπω να μενει βουνο ορθιο. :D :D

στα ορη στα αγρια βουνα θα παμε για την τρελα μας !

θα ξενητευτουμε!

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι καθαρα στο βουνο στον υμμητο απο τα χωματα πως θα τα πληνω για να βαλω στο ενυδρειο ?

Link to comment
Share on other sites

θα τα πληνεις πρωτα στην αυλη,πεζοδρομιο,παρκιν με το λαστιχο να φυγουν τα χωματα,

και μετα με λιγο καυτο νερακι και εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

θα τα πληνεις πρωτα στην αυλη,πεζοδρομιο,παρκιν με το λαστιχο να φυγουν τα χωματα,

και μετα με λιγο καυτο νερακι και εισαι οκ

ωραια ! δεν χρειαζεται δηλαδη βρασιμο σαπουνια χλωρινες κλπ για μεγαλυτερη αφαλεια ?

Link to comment
Share on other sites

ωραια ! δεν χρειαζεται δηλαδη βρασιμο σαπουνια χλωρινες κλπ για μεγαλυτερη αφαλεια ?

οχι.καλο πλυσιμο και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

σαπουνια, χλωρινες, βενζινες, αβα, και δεν ξερω και εγω τι αλλο

-απαγορευονται-

οχι μονο στις πετρες αλλα σε οτιδηποτε εχει να κανει σχεση με το ενυδρειο!!!

Link to comment
Share on other sites

οκ δεν θα τα χρησιμοποιησω με τιποτα ! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-117:

ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν γινομαι κουραστικος ! :sarcasm::innocent::thaman:

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεσαι καθολου κουραστικος :sarcasm:

για αυτο αλλωστε ειναι ολα τα παιδια μεσα εδω, για την αγαπη τους για το χομπι, και να βοηθανε νεους χομπιστες!

υγ δεν το εγραψα για να στην πω , αλλα για να φαινεται καθαρα σε νεους χομπιστες που θα διαβαζουν αργοτερα το θεμα σου :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεσαι καθολου κουραστικος :sarcasm:

για αυτο αλλωστε ειναι ολα τα παιδια μεσα εδω, για την αγαπη τους για το χομπι, και να βοηθανε νεους χομπιστες!

υγ δεν το εγραψα για να στην πω , αλλα για να φαινεται καθαρα σε νεους χομπιστες που θα διαβαζουν αργοτερα το θεμα σου :sarcasm:

ναι ρε συ το ξερω πως δεν το εγραψες ετσι ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε τα λεμε το βραδακι παω αλιμο μπας και βρω καποια πετρα για το ενυδρειο ! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

παρε και το καλαμι μαζι σου και ριξε και καμια δωλοματια :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχαχα πλάκα πλάκα ψαρευω λίγο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχθές τζιφος η υπόθεση πέτρες είχε αρκετές αλλα ήταν κυρίως μικρές και παντού είχε κακά και κατουρα σκύλων και δεν το διακινδυνευω !σημερα θα πάω στον ερμη μπας και μου αρέσει κατι και αν τις βρούμε αρχίζουμε και στήνουμε !

Link to comment
Share on other sites

Κριμα φιλε μου,αλλα η γνωμη μου ειναι μην δινεις λεφτα τζαμπα,και αυτες που θα αγορασεις ,θα ειναι ολες ομοιες

Έγινε επεξεργασία - kixlidatos
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν γινεται αλλιως ! νταξει δεν πηραζει θα δωσω λιγα λεφτα αλλα πιστευω θα βγει κατι καλο !

τι πετρες προτεινετε να παρω στρογυλλες λαβα τι?

Link to comment
Share on other sites

Ότι σ' αρέσουν, αρκεί να μην έχουν κοφτερές άκρες.

Είναι καθαρά θέμα γούστου φίλε μου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχθές τζιφος η υπόθεση πέτρες είχε αρκετές αλλα ήταν κυρίως μικρές και παντού είχε κακά και κατουρα σκύλων και δεν το διακινδυνευω !σημερα θα πάω στον ερμη μπας και μου αρέσει κατι και αν τις βρούμε αρχίζουμε και στήνουμε !

στην θαλασσα ή στον υμμητο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατι πέτρες απο το ενυδρειο μου που τις έβγαλα χτες. Θα σου στείλω φωτο οποίες σου αρέσουν έλα να τις πάρεις ( δωρεάν εννοείται).Βεβαια κάποιες έχουν δωθει, τις είχα σχεδόν ένα χρόνο μέσα.

post-54668-1370011093,7047_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ότι σ' αρέσουν, αρκεί να μην έχουν κοφτερές άκρες.

Είναι καθαρά θέμα γούστου φίλε μου. ;)

οκ πηρα καποιες που ειναι στρογγυλες και μακρουλες δεν ειναι καθολου κοφτερες για τα ψαρια !

εμενα πρωσοπικα μου αρεσαν συντομα θα ανεβασω φωτο να τις δειτε και να μου πειτε τη γνωμη σας!

Link to comment
Share on other sites

στην θαλασσα ή στον υμμητο?

στην θαλασσα ηταν χαλια οπως ειπα υμμητο δεν πηγα και πηρα απο τον ερμη διαφορες!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατι πέτρες απο το ενυδρειο μου που τις έβγαλα χτες. Θα σου στείλω φωτο οποίες σου αρέσουν έλα να τις πάρεις ( δωρεάν εννοείται).Βεβαια κάποιες έχουν δωθει, τις είχα σχεδόν ένα χρόνο μέσα.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1370011095.370826.jpg

ωραιες οι πετρες και το ενυδρειο σου αλλα δεν θα τις χρειαστω γιατι αγορασα απο τν ερμη ευχαριστω πατως για την προταση !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

τι πηρες τελικα?

καλησπερα και σε εσενα !

τελικα αγορασα πετρες απο τον ερμη καπως στρογγυλεμενες θα ανεβουν φωτογραφιες απο ενα 4ευτοστησιμο που εκανα στην αυλη σε λιγο !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...