Jump to content

Διακοσμηση Αφρικανικου Ενυδρειου 300 Λιτρων!


Recommended Posts

ρε παιδια δεν με αφηνει να ανεβασω τις φωτογραφιες απο το στησιμο και μου λεει πωςαυτο το αρχειο ειναι πολυ μεγαλο για να ανεβει !

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να τις ανεβάσεις στο phobucket!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να τις ανεβάσεις στο phobucket!

πως ανεβαινουν στο photobucket?

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο ! θα προσπαθησω ξανα !

Link to comment
Share on other sites

να σας πω ρε μαγκες το ενυδρειο αντεχει 70 κιλα πετρες ?

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο μου ειναι ετοιμο το εστησα αλλα εχει σκονη απο την αμμο θα ανεβασω φωτο οταν ξεθολωσει !

εχει γινει αρκετα καλο !

Link to comment
Share on other sites

να σας πω ρε παιδια πρωτα εβαλα το φελιζολ μετα τις πετρες και μετα την αμμο ακολουθησα την σωστη διαδικασια ή εκανα καπου λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Σωστά την έκανες, γιατί αναρωτιέσαι ;

Link to comment
Share on other sites

Σωστά την έκανες, γιατί αναρωτιέσαι ;

λεω μην εκανα πουθενα λαθος ! αλλα τελικα ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Ξεθολωσε ; Φωτογραφιες δεν βλέπω... Τελικά έβαλες φελιζολ σε ολοκληρο τον πάτο , ή κομμάτια.

Έγινε επεξεργασία - dpap
Link to comment
Share on other sites

ναι ξεθολωσε και ναι τελικα εβαλα φελιζολ σε ολο το ενυδρειο !

φωτογραφιες συντομα θα τις εχετε!

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο κυλαει πολυ καλα τα ψαρια μπηκαν και ειναι ολα σουπερ ανεβαινουν φωτογραφιες!

το ενυδρειο ακομα ειναι θολο θα ανεβουν και πιο προσφατες!

post-54891-0-23933200-1370440824_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο κυλαει πολυ καλα τα ψαρια μπηκαν και ειναι ολα σουπερ ανεβαινουν φωτογραφιες!

το ενυδρειο ακομα ειναι θολο θα ανεβουν και πιο προσφατες!

Τι ψαρακια εβαλες?Η πετρες ειναι πολυ ομορφες τελικα.Αυτο σαν πλαστικο μπουκαλι ειναι αντανακλαση στα αριστερα?Ας αφηνες λιγο χωρο στο κεντρο για τα ψαρακια

Link to comment
Share on other sites

Τι ψαρακια εβαλες?Η πετρες ειναι πολυ ομορφες τελικα.Αυτο σαν πλαστικο μπουκαλι ειναι αντανακλαση στα αριστερα?Ας αφηνες λιγο χωρο στο κεντρο για τα ψαρακια

εχω βαλει 3 labidochromis caeralleus 3 red zempra 3 electric blue ahli αυτα εχω βαλει οσο για το ενυδρειο σκεφτηκκα να το χωρησω σε δυο στηβες αλλα δεν γινοτανε ευκολα αλλα εχω πολλες κρυψωνες και περνανε αναμεσα !

θα ανεβασω καινουργια φωτογραφια για να δειτε το ενυδρειο καλυτερα !

Link to comment
Share on other sites

φωτογραφιες οχι φωτογραφια!

αυτος ο ενικος με ... :sarcasm:

αυριο θα ανεβασω γιατι τωρα ειναι λιγο θολο επειδη εριξα clearoll kai buffer ! αυριο θα βγαλω καινουργιες φρεσκειες ομορφες φωτος

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα ανεβασω γιατι τωρα ειναι λιγο θολο επειδη εριξα clearoll kai buffer ! αυριο θα βγαλω καινουργιες φρεσκειες ομορφες φωτος

Γιατί έριξες αυτά τα σκευάσματα μέσα ;

Link to comment
Share on other sites

για να εχω κρυσταλλινο νερο καθαρο και για να ανεβει το Ph !

Link to comment
Share on other sites

Για κρυστάλλινο νερό, θα βάλεις ενυδρειακο βαμβάκι στα φίλτρα σου να κρατάει τα σωματίδια. Μόλις ωριμάσει το ενυδρείο σου, δεν θα καταλαβαίνεις οτι εχεις νερό μέσα. :) Για το ph , θα σου πρότεινα ασβεστολιθικά υλικά ή κάποιο αλάτι που κανει την ίδια δουλεια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για κρυστάλλινο νερό, θα βάλεις ενυδρειακο βαμβάκι στα φίλτρα σου να κρατάει τα σωματίδια. Μόλις ωριμάσει το ενυδρείο σου, δεν θα καταλαβαίνεις οτι εχεις νερό μέσα. :) Για το ph , θα σου πρότεινα ασβεστολιθικά υλικά ή κάποιο αλάτι που κανει την ίδια δουλεια. ;)

το σκεφτηκα και αυτο στο μελλον βλεπουμε !

Link to comment
Share on other sites

Μας ξεχασες ; Για πάμε ενα update :) Τι έγινε με το νερό, προσθετεις ακόμα τα σκευάσματα που αναφερεις πιο πανω ;

Link to comment
Share on other sites

Μας ξεχασες ; Για πάμε ενα update :) Τι έγινε με το νερό, προσθετεις ακόμα τα σκευάσματα που αναφερεις πιο πανωοχι

οχι βεβαια φυσικα και δεν σας ξεχασα απλως τωρα ειμαι σε ενα σπιτι φιλου μου και θα επανερθω σε κανα 2 ωρες με καινουργιες φωτογραφιες !

το νερο ειναι υπεροχο σε καταλληλες τιμες σε ολα τα επιπεδα !

απλως τα ψαρια σκαβουν υπρβολικα αλλα πρωτα ευτυχως εβαλα τις πετρες και μετα τυην αμμο ! :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-114::bigemo_harabe_net-107:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...