Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

Τελικά, μετά τα παραπάνω, οι ειδικοι καταλήγουν στο συμπερασμα οτι ..ΕΙΜΑΙ reefoholic...

Link to comment
Share on other sites

Οταν γυρνας σπιτι μετα απο 14 ωρες δουλειάς και τα πιτσιρίκια σου κρέμονται στα ποδια σου και εσυ πασχιζεις με αυτα κρεμασμενα στα ποδια σου να πας να δεις αν ολα ειναι καλα στο ενυδρειο σου...

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

τα ειπες ολα πλεον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

Ή betadine...:D :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Που οταν ο φίλος σου ( bababrilios ) σε παίρνει τηλ να σου πει οτι μολις γυρισε απο το κουρείο και να πας σπιτι του για καφε και εσυ του απαντάς..

-Φραγκαρες το κεφαλι σου ρε?????

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εισαι εθισμενος στο reef οταν :

1) δεν βγαινεις με την κοπελα σου γιατι σου την εδωσε που χαλασε η βραχοσυνθεση

2) οταν προσπαθεις με 2 ευρω την ημερα να παρεις 200ευρω σκιμμερ χωρις να τρως τιποτα και στο τελος τα καταφερνεις

3) οταν χωρις αμαξι , χωρις μηχανη-ακι σερνεις τους φιλους σου στις 3ωρα το μεσημερι με τα ποδια περπατοντας απο Αγιο Δημητριο λογο πανι και χαλοντας και καμια 10αρια ευρω στο δρομο κερνοντας τους πορτοκαλαδες για να παψουν να γκρινιαζουν και στο τελος πας και απλα βλεπεις την παραγγελια , εξαλλου πλεον χωρις λεφτα τι να παρεις :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

1. Όταν γυρνάς σπίτι απο την δουλειά και αντί να πας να χαιρετήσεις την οικογένεια σου πηγαίνεις καρφί στο ενυδρείο να δεις τι κάνει.

2. Όταν λες τέρμα έχω αγοράσει ότι χρειάζεται το ενυδρείο μου και δεν παίρνω τίποτα άλλο αλλά πάντα κάτι βρίσκεται κάθε μήνα και τα ακουμπάς.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Όταν παίζεις μουσική(κάποιο όργανο) και κοιτάς μέχρι ποίο σημείο μπορείς να βάλεις την ένταση χωρίς να ενοχλείς τα ψάρια.

Link to comment
Share on other sites

Όταν παίζεις μουσική(κάποιο όργανο) και κοιτάς μέχρι ποίο σημείο μπορείς να βάλεις την ένταση χωρίς να ενοχλείς τα ψάρια.

Έχω παρατηρήσει ότι τους αρέσει η μουσική!

Χωρίς πλάκα! Μόλις βάζω ή παίζω μουσική τα βλέπεις ξεθαρεύουν!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι επειδή τους ενοχλεί.Κάπου είχα ανοίξει ένα θέμα γι αυτό το πράμα αλλά έχει 2-3χρόνια και δεν μπορώ να το ψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι τους αρέσει η μουσική!

Χωρίς πλάκα! Μόλις βάζω ή παίζω μουσική τα βλέπεις ξεθαρεύουν!

και εγω το εχω παρατηρησει εδω και καιρο μιας και σε ενα κλοουνακι που ειχα οταν του επαιζα μπουζουκι ξεθαρευε και απο εκει που ηταν νωχελικό αρχισε να κανει βολτες ακουμποντας πανω στπ τζαμια ....

το τελευταιο τριμηνο με ενα mp3 και 2 ηχειακια εχω βαλει και παιζει κλασσικη μουσικη στο blue tang (εξαλλου δεν εχω και τιποτα αλλο ) για να ηρεμει .... !! εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ πιο ηρεμος τον καιρο που του βαζω !

συγκεκριμενα ο vivaldi του αρεσει πολυ !! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

και εγω το εχω παρατηρησει εδω και καιρο μιας και σε ενα κλοουνακι που ειχα οταν του επαιζα μπουζουκι ξεθαρευε και απο εκει που ηταν νωχελικό αρχισε να κανει βολτες ακουμποντας πανω στπ τζαμια ....

το τελευταιο τριμηνο με ενα mp3 και 2 ηχειακια εχω βαλει και παιζει κλασσικη μουσικη στο blue tang (εξαλλου δεν εχω και τιποτα αλλο ) για να ηρεμει .... !! εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ πιο ηρεμος τον καιρο που του βαζω !

συγκεκριμενα ο vivaldi του αρεσει πολυ !! :bigemo_harabe_net-134:

Εγώ μόλις τους βάζω αυτό...

http://www.youtube.com/watch?v=0umiZrUBe9s

... Αρχίζουν και σπάνε πιάτα, και μετά πέφτουν τα κοράλια γιατί δεν έχουν που να στηριχτούν! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τους βάζω αυτό...

http://www.youtube.com/watch?v=0umiZrUBe9s

... Αρχίζουν και σπάνε πιάτα, και μετά πέφτουν τα κοράλια γιατί δεν έχουν που να στηριχτούν! :bigemo_harabe_net-74:

μην βαζεις στα ψαρια σκυλαδικα !! θα'ρχισουν να γαβγιζουν !! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε τα sub η τα ηχεια σας κοντα στο ενυδρειο,και παιχτε το!!!!(το παρακατω τραγουδι :D)

http://www.youtube.com/watch?v=PxSjshIBNh4

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι του κλασσικου ο ψαρης μου ... αλλα αν επιμενεις θα δοκιμασω :bigemo_harabe_net-74: κανενα video clip δεν εχει να του βαλλω ?? τι μονο ηχο ?? :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - giannisss
Link to comment
Share on other sites

Όταν τρεχεις Σπιτι γιατι σε χει πιάσει κόψιμο ,και μόλις μπεις Σπιτι , τα ρίχνεις ολα μια ματια ένα ένα να τα δεις τούμπανο , και μετα πας τουαλέτα.

Όταν όλοι οι γνωστοί, φίλοι, και συγγενείς σε ρωτούν πρώτα τι κανει το ενυδρειο σου και μετα ρωτάνε για σένα.

1)H οταν στην σημερινη εποχη ανακαλυπτεις νεους αγιους.Η γυναικα μου συνεχεια λεει.Τι καλο παιδι αυτος ο Θωδορης.Και πως να μην το πει αφου ξερει πως μου χαρισε πανω απο 30αντα ακροπορες και αλλα τοσα ζοανθους.Τελευταια πρειν φυγει στο σανι για δουλεια μου χαρισε το ροστρατους του που ποτε δεν ειχε για να καθαρισει το ενυδρειο μου απο τις απτεσιες.Τι αλλο να πω .Αγιο αυτο το παιδι,νερο πεινουμε στο ονομα του.Το θεμα ειναι πως σε λιγο θα το πιστεψω και εγω. :bigemo_harabe_net-134:

2) Οταν πας στο πασαρι για να αγορασεις ενα μυδι για το απαιρητικο σου ψαρι :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Συμπερασμα ανακαλυπτουμε την απαντηση σε οποια ερωτηση δεχτουμε πριν καν ερωτηθουμε.χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

παντως αμα ενωσουμε τις δυναμεις μας θα πρεπει να βγει ενα τρομερο αποτελεσμα ενα τρομερο ενυδρειο που λεω να το ονομασουμε AQUAZONE TEAM REEF,τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτο τι σκαρφιζεται το μυαλο του reefα για να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα.μεγαλο ταλεντο.

(ισχυει και για μενα).το τι μπουρδα εχω κατεβασει και ξεστομισει δεν λεγεται.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...